65797
  • DearMan
    #65757
    Üdv! Olyan volt már valakinek, hogy van minden hang a játék alatt, kivéve a beszéd? Orosz verzió lett angolosítva. Feliratok, szöveg rendben van, angol.
  • akyyy
    #65756
    originbe van lehetőség valahogy, hogy el ajándékozhassák nekem a bf3-at? esetlet családi megosztás, mint a steambe?
  • Vadnokedli
    #65755
    Erre nincs lehetőség tudtommal a BF3-ban. BF4 be talán vissza hozták, de ebben nem vagyok biztos.
  • SZUsszan
    #65754
    Hello!

    Van olyan program, vagy egyéb megoldás, amivel lehet BF3 alól multi játékot felvenni úgy, hogy később visszanézve váltogatni lehessen a játékosok között?

    Mint a HLTV, vagy a BF2ben volt még a battlerec vagy mi.
  • Reich
    #65753
    Megpróbálom.Közben néztem külföldi fórumokat.Van akinek ugyan ez volt a problémája és hiába írt ide oda a ban megmaradt.Van aki javasolta a wint 10-et,hogy akkor majd lehet megoldódik.Ha így marad oda 260 órám Lehet nem sok de nekem csak idő volt az is
  • Plityu
    #65752
    Lehet frissiteni kéne a PB-t,én legalább is ha telepitem a BF 3-4-et utána egyböl PB frissités (http://www.evenbalance.com/ Töltsd le a PBsetup-ot majd válaszd ki a BF 3-at )
  • Reich
    #65751
    Sziasztok.Ha be akarok lépni bármelyik szerverre ezt az üzenetet kapom:
    ERROR
    Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster permanent ban issued...
    Nem cheatelek nem káromkodok.Nem tudom hogyan tudnám ezt megoldani.Valaki tudna segíteni?Köszönöm
  • Vadnokedli
    #65750
    Ha AMD kártyád van és a legújabb driver akkor az is első lehet a problémák között.
  • DearMan
    #65749
    Köszi, ott látom, a kiegészítőknél, a prémium megvásárolva. Az egyes kiegészítőkhöz azt írja: sorban (letölthető). Win 10-re frissítés miatt nem indult a játék, ezért újratelepítem. Most épp tölti, kíváncsi vagyok mi lesz.
  • Vadnokedli
    #65748
    Originen belül; Jobb egérgomb - Játék adatok : itt mit látsz? Ott kell lennie.
  • DearMan
    #65747
    Üdv mindenkinek! A kérdésem a következő: eddig a sima BF 3-mal játszottam. Ma megvettem egy CD kulcsot a BF 3 premiumhoz, be is váltottam. Azonban az Origin kliensben nem látom csak a sima BF3-at, mint eddig is. Mi lehet a probléma vajon?
  • w126
    #65746
    Szerintem ez butaság, azt, hogy pár hete, hónapja van a BF3-nak hátra, évek óta hallani, és nem halt le, nem is fog még sokáig, minden bajával együtt még mindig az egyik legélvezhetőbb online gém!
  • toza #65745
    olcsobb a premium most.!felaron van minden! (?)

    Utoljára szerkesztette: toza, 2015.08.16. 16:11:39
  • Carl Davies
    #65744
    Ott lehetett valami, mert már jó.
  • Vadnokedli
    #65743
    De!! Lehet hogy maga az Origin, és a loginnal van gebasz. Pl.
  • Carl Davies
    #65742
    Értem. Akkor várunk.
  • Vadnokedli
    #65741
    Orbitális hülyeség. Csak úgy nem állítják le. Külön emberek fizetnek elő a szerverekre..
  • Carl Davies
    #65740
    Helló! Mi történt BF3-al? Haverommal nem tudjuk, hogy miért nem enged be, ő arra gondolt, hogy leállították a szervereket.
    Most mi van?
  • Vadnokedli
    #65739
    Vírus irtód van? Külső alkalmazás? Akármilyen? Tilts le mindent úgy is nézd meg-
    Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.07.02. 12:29:35
  • Ben007
    #65738
    Nincs hibaüzenet egyszerűen csak lefagy
  • Carl Davies
    #65737
    Nem tudom akkor :S Semmi hibaüzenet?
  • Ben007
    #65736
    Teljesen újratelepítettem a játékot de ez nem oldotta meg a problémát, szóval továbbra is várom a megoldásokat
  • alyr2
    #65735
    Nekem a PB tünt el multkor magatol a geprol, maig nem ertem hogyan..repair visszarakta aztan mehetett tovabb
  • Betyar070
    #65734
    Ne is vedd, általánosságokban szóltam, ezért is nem neked címeztem válaszként.
    Jó, hogy megosztottad a történteket. Good luck!
  • Carl Davies
    #65733
    Már megoldódott a problémám. Ami volt a gépen punkbuster valamiért megadta magát, újratettem, most jó.

    Egyébként (E/1-ben) nem ingem, nem veszem magamra. Statomon szerintem nem az látszok, hogy csalok.
    75 órával 31-es vagyok. K/D ratio 0.63 , Kills: 1,748 - Deaths: 2,794 stb.
  • Vadnokedli
    #65732
    ArmA3(modokkal;CBA/AGM,stb.)/COD:AW/BF3/BF4-ezek is Ha hiszitek ha nem, COD-ban a legjobb a sebzés modell talán ARMA3 után, a Siege-é pedig messze a legrosszabb volt amikor játszottam(remélem csak az Alpha miatt.[Az eszközök kezelése is alsó határt súrolta])

    Régebben SWAT-oztam szóval én már csak azért is beszerzem, ha szar ha nem.
  • szomferi
    #65731
    ez összefoglalja szépen az alphát :D :D

  • Betyar070
    #65730
    Meglepődtem amit írtál a sebzés modellezésről, valószínűleg az Alfa állapot miatt lehetett. Kár lenne, ha elbaltáznák a játékot nagyon kellene egy jó taktikai FPS is a piacra. ( ARMA 3 túl körülményes, átestek a ló túlsó oldalára a fejlesztők ) Sajnos az idétlenkedő shooterek korát éljük, ahol majomkodhatnak az erre hajlamos " játékosok ". lásd? BF3 BF4 . Illetve a végtelenségig leegyszerűsített shooterek ahol már a játékos tényleg óvodásnak érzi magát. lásd. COD Advanced Warfare. ( célpontot megkereső gránát...stb. )
  • Vadnokedli
    #65729
    Volt alkalmam Alpha-ba játszani, nagyon gyerekcipőben járt akkor még minden téren, voltak benne csalók is már akkor... A sebzés modell sokkal árkádabb mint BF3/BF4-ben benne ahogy feltűnt. De lehet csak az Alpha miatt volt még kiforratlan. Ki tudja
  • Betyar070
    #65728
    Arra gondoltam. Miért, mi a gond vele ? Egy taktikai FPS, a látottak alapján ígéretes. ( SWAT4 utód )
  • Vadnokedli
    #65727
    Siege? Ugye nem Rainbow?
  • Betyar070
    #65726
    Senkit nem akarok megbélyegezni,de ok nélkül nincs ilyen ban. (Utólag is banolhatnak! pl. ha a profilodat jelentik és egyértelműen látszik a csalás. (50ezer kill / 200óra. 250 killt nem lehet óránként csinálni....stb.)) Jelenleg több mint 40ezer regisztrált csaó van a hivatalos listán.
    A valóság sajnos ennél sokkal rosszabb, szinte alig lehet olyan meccset kifogni ahol ne volnának hackerek, vagy macro cheaterek, de ezt ti is tapasztalhatjátok. Talán a HC szervereken kevesebb a csaló mert ott a saját csapattársak is nevelhetik a mocskokat. Sajnos sokszor hiába jelentik a lehetséges csalás, az adminok többsége tojik rá. :( Mára már telhessen szét lett barmolva a BF3, sajnos a COD sorsára jutott.
    KB. decemberig lesz benne élet, utána a játékos közönség jelentős része elszivárog a SWB, Doom, illetve a komolyabb fotelharcosok a Siege felé.
  • Carl Davies
    #65725
    Próbáld meg a játékot újratenni.
  • Ben007
    #65724
    Sziasztok! Azzal a problémával szenvedek hogy elindítom a játékot belépek egy szerverre és vagy azonnal vagy maximum 5 perc múlva befagy a játék a hang loopol a kép nem mozog, win7 64 bites rendszer van fent, minden létező megoldást próbáltam már amit a neten találtam de sehogyan sem sikerült működésre bírni a játékot, pedig régen nem volt ilyen problémám soha, ezt néhány hete kezdte amilkor újrarraktam a gépet, a legújabb driver van fent mindenből, remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm!
  • alyr2
    #65723
    Nekem is volt hasonlo problemaja, de egy file check meg egy repair segitett.
  • Carl Davies
    #65722
    De ez az, hogy nem csináltam semmit. Tegnap játszottam és akkor még nem volt semmi. Ma próbáltam volna felmenni, erre ez fogadott. Meg ha csaltam is volna, akkor nem utólag bannolnak, hanem amikor csaltam, és tegnap rendesen végignyomtam a menetet.
  • Vadnokedli
    #65721
    Ugyan azon a szerveren próbálod? Ha igen akkor admin ban, ha nem akkor csaltál. Crosshairhack, stbi. Ha csaltál. Bár csak úgy nem bannolnak.
  • KaBuTo666
    #65720
    Nem kellene csalni és nem lesz probléma.
  • Carl Davies
    #65719
    Helló! Lenne egy olyan problémám, hogy egyik nap játszottam BF3-al másnap már nem enged fel punkbuster miatt merthogy bannoltak elvileg. Mi a teendő most?
  • Livius
    #65718
    Szerintem az új Star wars battlefront terén mindenki készüljön a legrosszabbra! Az se fogja megütni a játékmenet fejletségét az elődeihez képest.