65797
  • SzinesGeza
    #65797
  • SzinesGeza
    #65796
    Üdv!
    Valaki tudna segíteni?
    Biztos én vagyok a bamba de nem tudom indítani a játékot (multiplayer) a battlelog-ból. Mire kell itt kattintani?:

  • Leky
    #65795
    Köszönöm, így már jó lett.
  • toza #65794
    vmi ilyesmi.. torold a kukikat, megint bedobja,kapcsold ki.. stb
  • toza #65793
    plugin free jatek inditast - kikapcsold ki a profilod beallitasanal.


    Utoljára szerkesztette: toza, 2017.12.03. 18:04:09
  • Leky
    #65792
    Erre a címre is azt a hibát dobja. A Chrome és az IE simán megnyitja.
    A https://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/ címet megnyitja a Mozilla is, viszont, ha szerverre akarok csatlakozni akkor viszont ezt az ablakot dobja fel.

    Hozzáteszem az Origin fut a háttérben.
    A 3. pont mit takar pontosan?

    Utoljára szerkesztette: Leky, 2017.12.02. 20:51:40
  • toza #65791
    http://battlelog.battlefield.com/bf3/

    bf 3 battlelog
  • Jim Morrison
    #65790
    próbáld meg manuálisan elnavigálni battlelog oldalara. nem tudom mi az url de gugli biztos kidobja
  • Leky
    #65789
    Amikor el szeretném indítani a BF3-at és bejönne a battlelog ezt írja ki a Mozilla (57-es verzió)

    "Az oldal nem megfelelően van átirányítva

    A Firefox azt észlelte, hogy a kiszolgáló olyan módon irányítja át a kérést, hogy az soha nem fog teljesülni.

    Ez a probléma néha a letiltott vagy visszautasított sütik miatt jelentkezik."

    Próbáltam már egy-két dolgot, de egyik sem vezetett eredményre.
    A Chrome és IE is rendesem behozza az oldalt csak a Mozilla sz*rakodik.
  • w126
    #65788
    Talán töltsd le a packot :)
  • gsg16
    #65787
    Üdv!
    pár hónapja nem játszottam a játékkal,és most amikor indítanám,ezt írja ki:"Requires additional expansion pack ",amit azért nem értek,mert prémium Bf3-am van.tudja esetleg valaki erre a megoldást?
    Üdv!
  • Bogdogege
    #65786
    nekem is van ilyenem , remélem érzed a különbséget , művészi finomságok tárháza , Aranypálmás Alkotás
  • Akronomus #65785
    Sziasztok!

    A baráti társaságommal még javában játszunk a Battlefield 3. részével. Ezeket a pillanatokat egy-egy összevágott videóban a Youtube-on teszem közzé. Remélem másnak is szerzek egy kis örömet ezekkel a videókkal, ajánlanám azoknak akik bírják a poénkodást játék közben. Hadd szóljon valami kaja közben, tudjátok, hogy megy ez. ( Linkbe teszem ki, akit ez nem érdekel, ne kattintson a linkre. )

    Itt lehet elérni:

    Youtube Csatorna - Akronomus

    Enjoy!
  • scomcomputers
    #65784
    Hát ez akkora kamu,én biztos nem tudnám eldönteni a videó alapján,abból az ugráló piros sz@rból,hogy merre van az ellen....de ahogy Fpocok is megmondta egy jó fülessel simán meghallom az irányt,nekem real-5.1-es van nem pedig valami virtuális hulladék...
  • Betyar070
    #65783
    "Az FPS-játékokhoz tervezett Sonic Radar II egy speciális réteget jelenít meg, amely jelzi, hogy mit terveznek az ellenfelek és a csapattagok. A képernyőn megjelenik a játékban megszólaló hangok - például puskalövések, lépések és kiáltások - forrása és iránya, ami segít az ellenség felderítésének gyakorlásában, - az exkluzív Audio Enhancement funkció pedig tovább javítja a játékon belüli hangot, segítve a tájékozódást. A megújult Sonic Radar II új vezérlőpanelt is kapott, és testre szabható a játékok listája is! "


    (Hivatalos tájékoztató a termékről, itt nem szerepelt hogy a halláskárosultakra gondoltak...)
  • Fpocok
    #65782
    Normális ember egy rendes fülessel simán megmondja, honnan jön a hang. Ez a halláskárosultaknak van.
  • Betyar070
    #65781
    Ennyit a csalókról, már ott tartunk hogy egyes cégek beépített csítradarral árulják a terméküket. No comment!
    sonic radar
  • Nomad90Hun
    #65780
    Hali!

    BF3-at multiban zúzza még valaki? Mert volt 1 időszak amikor rákattantam rendesen aztán picit lelohadt a dolog a főleg társak hiányában, de most hogy vettem 1 rendesebb gamer egeret + billentyűzetet is cseréltem végre, gondoltam visszanéznék legyártani pár ólomzsákot. Jó lenne csapatban tolni mert randomokkal ritkán volt olyan, hogy összecsiszolódott a csapat, főleg azt nem bírtam amikor a kemp háború ment 1-1 pályán.
  • Nyers
    #65779
    A Profile / Setting menüpont alatt:
    Game Launch: "Use plugin-free game launching" ne legyen bepipálva

    Ez megjavította.
  • scomcomputers
    #65778
    Most open beta van dec.24-tól lehet próbálni....
  • tutituti
    #65777
    és ott a pár hónapja kileakelt map maker is.
  • scomcomputers
    #65776
    Persze,nem újdonság kb.1 éve teszteltük a beta-t......
    Azóta sokat változott....
  • Fpocok
    #65775
    Ezt látttátok?

    Holy fuckin shit?
    VeniceUnleashed

    Venice Unleashed provides a liberated environment for the original Battlefield 3 game.



    "Liberated" means that you're granted access to features of the game that were previously disabled or completely missing.

    Here are just a few of those features:

    Spectator Mode
    The spectator mode allows you to join a server as a spectator instead of as a player. You can roam around the map freely or follow a player in 1st or 3rd person, which makes detecting cheaters and filming cinematics much easier than it was before. Read more about the spectator mode here.

    Private Server Hosting
    As opposed to the original game, we don't limit hosting to only a few providers. All users will be allowed to privately host dedicated servers. You can find out more about hosting in this post.

    High Frequency Servers
    Experience smooth and responsive gameplay in high frequency servers, with simulation rates ranging from 60Hz to 120Hz and update rates from 30Hz to 60Hz, which results in up to 3 times less latency compared to vanilla BF3. Read more here.

    Advanced Configuration Options
    Things like the blue tint and the the blinding sun were something that annoyed players since the release of BF3. Now server hosters can finally turn those, and countless other options, off (or leave them enabled, it's all up to you!).

    Mods and User-Generated Content
    A major part of Venice Unleashed will be user-generated content in the form of mods. You will be able to write custom gamemodes and game logic in the form of script extensions, as well as create entirely new content with Rime, our custom Frostbite editor. Read more here and here.

    Multiple Soldiers
    Last but not least, we won't restrict you to only one soldier like in the original game. You can create multiple soldiers. Plus, resetting your stats will no longer be a premium-exclusive feature. Don't like your soldier anymore? Simply delete it!

    Even though you will need to own a valid license for BF3, Venice Unleashed itself functions completely without any connection to EA - there's no risk of getting banned.
  • Nyers
    #65774
    Hali!
    Valamiért új battlelog plugin-t kínált felrakni a firefox, talán bf4 single miatt. Azóta nincs live scoreboard, ami, mondanom sem kell, feletébb idegesítő. Van valami megoldás erre? Más böngészőt használ valaki amiben még megtalálható? Köszi!
  • Jim Morrison
    #65773
    én pont az elmúlt 1-2 hétben kattantam rá újra, vannak szerverek, talán 1 cheaterrel találkoztam összesen (elhanyagolható).
  • Madi92
    #65772
    Üdv. Játszanak még a játékkal? Ha igen, mennyire lett cheater mentes az utóbbi időkben?
  • SimaSuna #65771
    nem tudjátok melyik az a Battlefield-es zene, amiben Martin Luther King "énekel"?
    a BF introja alá lett csinálva.
  • toza #65770
    americas army PROVING GROUNDS BETA.. ! a sima aa3 az kb szar.. ez mar majdnem jo..
  • Zahi
    #65769
    Zsír! :D Köszi a segítséget, Én balga csak a sárga gombokra figyeltem...
    America's Army-t anno próbáltam ,de már régen..Aszem még valamelyik P4-es gépem volt és igen csak szaggatott, ezért mellőztem..
    Ami még tetszet volna, az az ARMA, de amikor próbáltam, sosem találkoztam senkivel, egyedül bóklásztam a pályán..
    De, most, hogy "megjavult" ez, sztem a többit egyelőre hanyagolom! MAjd estefelé felnézek, ha van szerver, ahová érdemes menni, majd kérnék szépen egy nevet! :D ( vagy kettőt :D )
    Köszi még 1X, üdv!
  • toza #65768
    ingyenes.. es csodalatos is..



    a kep jobboldalan fennt latod a multiplejer "gombot" rakkattintasz es ott keresgelsz szervereket.. bedob parat,es lefele gorgeted oldalt vilag vegeig.. aztan felmesz es rendezed" palyer " szerint.. vagy lehet meg egymillio filtert is be allitgatni es kesz.


    Utoljára szerkesztette: toza, 2015.10.15. 19:28:40
  • Zahi
    #65767
    Bocs, hogy megint ide irkálok, de nem tudom továbbra sem működésre bírni az online játékot! a Kampány az megy, nincs vele gond, de tudtommal az nem multyplayer...
    Nem kell valami még hozzá, hogy online lehessen menni vele?
    Vagy portot kell nyitni a routeren, vagy mi a ... ..... kell még csinálni?
    Szerverek működnek?
  • Zahi
    #65766
    De, kitalálom! :D Én ingyenes játékokról beszéltem természetesen, ha nem voltam érthető, akkor most pótolom!
    R.O.2 nem F2P, az fizetős! :D :D
    (Steam-en az alap 18 EURO)
    Egyébként sem hiszem, hogy lenne olyan élvezetes, mint az AVA.. Legalább is videókat nézve.. Itt BF-ben talán van lehetőség, remélem elindul már egyszer! :D
    Utoljára szerkesztette: Zahi, 2015.10.15. 16:44:28
  • Zahi
    #65765
    Nos, a böngésző motor váltása megoldotta gondot! :D (IE10 és FF motorral megy rendesen) Már csak online nem tudok menni vele, mert Coop-on nem talál senkit, Quick match meg ismeretlen hibát ír ki..Próbáljam meg később felirattal. intha nem tudna csatlakozni a szerverekhez...
  • Madi92
    #65764
    Na ki ne találd ám má' :D
    Red Orchestra 2.
  • toza #65763
    vebplugin havonta 1-2 szer megujjul vmiert.. soxor le kell toltogetni futtani es engedejezni ua igy es kesz.

    probald ki verdun-t .ott nincs agyatlan rohangalas..meg rendes fegyverek sem :)
    Utoljára szerkesztette: toza, 2015.10.15. 12:14:47
  • toza #65762
    csak letolt egy exe fajlt a letoltesek koze...letoltod,futtatod, ujrainditod bongeszot, engedelyezed a plugint(allow..neha felugroablak tiltas miatt nem engedi h latszodjon ez a dolog.. firefox irja is ezt. fellul v allul egy csik megjelenik. )!!! es menni fog
    Utoljára szerkesztette: toza, 2015.10.15. 12:11:06
  • Zahi
    #65761
    Sziasztok!
    Nekem olyan gondom van, hogy a Web plugin telepítése sem indítja a játékot! Mindegy, hova kattintok, mit csinálok, ez fogad:

    Hogy mi baja, nem tudom, mert kipróbábás erejéig, mikor ingyenessé tették, akkor letelepítettem, és ment szépen! Most új gépet raktam össze, ezen meg nem akarja az igazságot..:( Még csak azt sem mondhatom, hogy a 64 bit vacakol, a másikon is az volt, sőt, még a Vinyó is ugyanaz!.. Nem értem ezt a francos Web plugint, 1 mp alatt lezavarja, de nem látom, hova telepíti..(gyanús, hogy nem a telepített főkönyvtárba) akármennyiszer telepítem semmi változás a böngészőben, esetleg más böngésző? Ugyanazt használom évek óta, (Maxthon) tehát az sem lehet bibi..Valami ötlet valakinek..?

    U.i.: Jó lenne menni pár kört ezzel is, sajna nem nagyon van más értelmes FPS játék. ( Lassan 7 éve nyomom az A.V.A.-t, és minden évben próbálok váltani valami másra, de eddig nem sikerült :D )
  • Vadnokedli
    #65760
    Keresd a live supportot vagy valami hasonlót- lehetséges hogy majd 1 órát kell várnod mire kapcsolnak valakit, de ott általában a megfelelő helyre eljuttatják az "ügyedet".
  • trident
    #65759
    Sziasztok!
    Megvettem a bf3-at a teszkaúba. Nem fogadja el az origin a cd kulcsot. (Próbáltam az összetéveszthető karaktereket is: 6-G, U-V -nem gondolnám, hogy én bénáztam el).
    Hol tudom az ügyfélszolgálattal felvenni a kapcsolatot, ahol tudok képet csatolni a cd kulcsról, blokkról? A help.ea.com-on írtam, de semmi, plusz ott nem tudok képet csatolni.
  • DearMan
    #65758
    Akkor mondok egy újat. Az mitől lehet, hogy a pingem időnként felugrik 2-300-ra és belaggol a játék. Ez pár mp-ig tart. Azóta van, mióta win10 van a gépen. A netemmel nincs gond, 60 mbit/s, korábban sem volt a játékkal (és egyáltalán semmivel) ilyen probléma. Van egyébként, hogy kb. 1 óra múlva jelentkezik csak ez a "hiba".