65797
  • toza #65273
    igy van. ezert is raktambe. nemtom miert toroltek. nyilvan gaz,es agytalan.
  • ronso
    #65272
    Én nem hackelek:) nincs vga tuningom sem,ugyhogy nem tudom miért vág ki valahonnan...
  • item
    #65271
    Játék javítása utána a PB frissítése. Nem feltétlen kell hackre gondolni,ezt azoknak írom,akik egyből rávágnák erre. Okozhat ilyet pl vga tuning,vagy cpu tuning software is,illetve valamilyen overlay alkalmazás,ami a memóriában fut,mikor a játék is fut.

  • ronso
    #65270

    Ez mi???
  • Gyuszopapa
    #65269
    Az ilyen minek játszik.Olyan mintha az asszonyt a szomszéddal elégítetném ki,a cél megvan de én nem élveztem semmit.
  • The Protector
    #65268
    49.000Pont?
    A felét simán megcsinálom annak a pontnak csalás nélkül is.
  • Woodland
    #65267
    Sziasztok. Tegnap indult el a szerverünk. Mindenkit szivesen látunk.

    [HRA] Hungarian Red Armi HC MixMode 32 - AllMaps!
  • Hecker007
    #65266
    Száradjon le a cerkája az összes kis homingernek aki ilyeneket használ
  • Vadnokedli
    #65265
    Most ez reklám? Ne reklámozzá!
  • Betyar070
    #65263
    Teljesen korrekt ami a kommentárban szerepel. Főleg amit az idegesítő ( amatőr ) gunnerekről mond. Hozzátenném hogy ugyan ez a helyzet a páncélosok esetében is. A maki gunner már 2km-ről elkezd pufogtatni a repülőgépekre, helikopterekre, nehogy a drivernek esélye is lenne észrevétlen maradni. ( persze ennek csak HC szreokon van szerepe, mert normál szinten minden pozíciót kijeleznek a harcmezőn is. Egyébként szerintem ez a legnagyobb hibája a BF3-nak a BF2-höz képest. Sajnos mára már alig maradt működő HC stero, főleg az Armored Kill esetén :((
    Üdv. Betyar70
  • The Protector
    #65262

    A srác csatornáján van még.Szívesen
  • ozimak
    #65261
    Jóvan Látszik, hogy fáradt vagyok... ez a BF3 topik Csak pont előtte voltam a 4 topikjában Mea culpa
  • ozimak
    #65260
    Hát... dontnó vát tu széj...
    Pár éve már itt vagyok sgn... de ilyet még nem olvastam/hallottam :D Pénzért meséljen neked valaki a játékról??? Ráadásul BF3-at említettél, azt meg talán a BF3 topikban kellene, ott több sikerrel jársz :) De ha rám hallgatsz akkor felmész youtube-ra és kb. hetekig nézheted a BF3-4-ről készült "tips and tricks" videókat! Ingyen... Csak egy gyors példa: Levelcap
    Még mindig nem tértem magamhoz... pénzért mesélni játékról pár órát. Beszarás... úgy látszik tényleg van új a nap alatt. Nagyon fiatal lehetsz ha ilyesmire egyáltalán... gondolsz...
  • V43 1105
    #65259
    Wut? :-D
  • baratha
    #65258
    Sziasztok!
    Szeretnék képbe kerülni a Battlefield 3-mal kapcsolatban. Szívesen beszélnék skype-on 1-2 órát valakivel, aki elég sokat játszott vele. Pár ezer forintot tudnék érte fizetni. Ha érdekel valakit, vagy ismertek olyat, akit érdekelhet, kérlek írjatok!

    Köszi,
    Ákos
    [email protected]
  • Ingman12
    #65257
    "A BF-es metódushoz leginkább egy 1-2mp-s spawn sebezhetetlenség kellene."

    Szerintem van ilyen, igaz az sem elég. Régóta játszom, de ritkán dobott elém ellenfelet, akkor ha lőttem, egy ideig nem sebzett (nagyjából úgy pont 1-2 mp).

    Amúgy lenne kedve valakinek játszani? Ismerőseim körében nincs meg a játék, idegenekkel meg nem annyira jó, főleg ha nagyon bénák. TS is adott, ha gondoljátok.
  • The Protector
    #65256
    Jelentem tegnap este sikerült megszereznem a HEat seeker rakétákat.:)
    4en voltunk összesen conquestben,majdnem minden pontot sikerült JET-el elfoglalnom.Kínkeservesen tudtam csak odagurulni,de sikerült.
    A kanyarodás iszonyat nehéz,mivel csak járó motorral kanyarodik,ha meg nem adok gázt akkor leáll a repcsi,ha meg adok akkor fel akar szállni.:)

    Apró megjegyzés:A jet földön tankként viselkedik,simán kidönt sérülés nélkül fákat,oszlopokat kerítéseket.Ez nagyon jó dolog mert könnyebben eljutottam a pontokra.Ma sikerült a hőkövetővel egy csomó repcsit leszednem:)
    Sajnos minden mapon van Jet pro és sokszor leszedtek engem is sima gépágyúval mert nem volt a srácnak hőkövetője hanem a 3.fajta rakétája volt.
  • ronso
    #65255
    Azon a linken ami itt van nem változtat nevet.Másikon igen.
  • ronso
    #65254
    Üdv
    Nem tudja valaki miért nem tudok Origin nevet változtatni állandóan visszadob a bejelentkezéshez bármilyen nevet irok be..
  • scomcomputers
    #65253
    Ment PÜ!!
  • ozimak
    #65252
    Köszi a választ! Az a helyzet, hogy most fent van uokabátyámnak az orosz verzsön, lefrissítve, lefordítva és azzal tolja. Ha megvesszük esetleg neki a premiumot, akkor csak leszedi a DLC-ket és már lehet is tolni tovább? Nincs vele akkor semmi újabb "vesződés", pl. nem kell újra lefordítani mindent vagy ilyesmi? Én egy kicsit féltem a dologtól, inkább azt javasoltam neki, hogy vegyen egy full premium edition-t angolul. De a keret nem engedi, így maradnánk az oroszra való premium kódnál.
  • SZUsszan
    #65251
    Én azt rühelem az összes új BFben a BFBC2 óta, hogy szarul van megírva a spawn mechanizmus.

    Simán bedob ellenfél arcába háttal neki és 1mp alatt meghalsz, hogy még fel sem fogtam hol vagyok a mapon.

    A Codokat lehet szidni, de ott a legpörgősebb mapokon is úgy spawnolnak, hogy a csapattársakhoz közel, ne ellenfél tűzvonalába, pláne ne nekik háttal. Se túl közel a csatához, se túl távol.

    A BF-es metódushoz leginkább egy 1-2mp-s spawn sebezhetetlenség kellene. Annyi idő alatt nem lehetne leszedni az ellenfeleket, de legalább annyira lenne időm, hogy észleljem merre állok és hol a legközelebbi fedezék...

    Nyilván ezt a random spawnra és a pontokhoz spawnolására értem. Aki a squad társaihoz spawnol, az ne vállalja be, hogy lehet épp a repülő gránátesőbe éled...
  • The Protector
    #65250
    toza,norbi ozimak.Köszi a jet-es tanácsokat,tippeket.
    Egész eddig COD-oztam a Battlefieldben azaz csak Squad TDM-et nyomtam,hogy legyen elég fegyverem tapasztalatom.A Counquest a kedvencem bár sok szar szervert kifogtam már.

    1.Sokszor loggolok be beszorított csatába.Mind tudjátok mi az.Mikor az ellenfél uralja a terepet és mennek kezdőre írtani az embereket.Persze majdnem mindenki hülye és leáll idiótáskodni,semmi értelme.Én meg mint egy ninja megyek a legtávolabbi helyre foglalni és így akár meg is lehet fordítani a csatát.PErsze a dokkos,hajóról induló mapos az durva így is.Rengetegszer van az,hogy felállnak a tankok az óceán elé és lövk a kezdő hajót meg a cuccokat.Frusztráló.

    A kedvencem az mikor az admin és a csíra haverjai uralják a heliket.Ki is van írva:Heli and Jet reserved for ADMINS and his friends.Volt h kickeltek mert be mertem szállni vmelyikbe.
    A Rapelő heliket meg én nem sajnálom,kimegyek csónakkal és leszedem őket.Volt,hogy amiatt basztak ki mert kisprinteltem csónakkal,megfordultam turrettel leszedtem őket.Aztán ezt látva jöttek többen a helivel,2en folyamatosan javították a helit.Leszedhetetlen volt.Pláne egyedül.

    Vannak köcsögök,de van,hogy nagyon jó squad-ot sikerül kifognom.Van,hogy a reconok is teszik a dolgukat és élesztenek ezerrel.

    A kedvencem mikor a 100pont miatt kibasznak veled és távolról élesztenek pont azután h egy ellenfél lelőtt.Mondanom sem kell azonnal megölnek,nincs is időd eszmélni.
  • scomcomputers
    #65249
    Talán ITT...!!
  • Csabesz001
    #65248
    Srácok! Lehet mostanság valahonnan Premium kódot szerezni 3k-ért/alatt?
  • scomcomputers
    #65247
    Működik, nekem is anno így volt azóta is jó, semmi gond nem volt vele, a patchek utáni macerán kívül, de ennek ugye már vége...
  • ozimak
    #65246
    Orosz verziós BF3-ra ha veszek egy Premium kódot akkor az hogy néz ki? Működik a dolog? Kell vele valami extrát csinálni a szokásos fordítgatáson kívül?
  • SZUsszan
    #65245
    HC rush, meg SQDM-eket szoktam játszani. A Conquest valahogy nem jön be.
    Túl pro-k nekem az ellenfél pilótái meg tankosai és sniperei, míg a mi csapatunkban mindig retardáltak vannak.

    A Rush meg a SQDMben egyénileg is tudok hozzátenni, gyenge csapat mellett is.
  • kill3r21
    #65244
    Aki még bf3azik az hol tolja? :D
  • SZUsszan
    #65243
    Nem, nem gondolkodtam el rajta komolyan, csak azért elég feltünő a ladderen a top 100 ember. Mind csal és leszarják?

    Úgy értem még a BF4 megjelenés előtt sem foglalkoztak velük.

    És a 170% átlagpontosságú srácok is csalnak?
  • bebe78
    #65242
    A másik sráchoz volt párszor szerencsém mikor a realityben volt.Akkor Chris néven volt,elitehungariansban meg sybermedia.Nyomorék az összes,és az a vicc hogy skillesnek nevezik magukat.
  • scomcomputers
    #65241
    Hallani a hangjukon, hogy ezek még szőrtelen csitrik,akarom mondani csit(t)erek....
  • bebe78
    #65240
    1:40-nél cxl fasz
  • SötétBarom
    #65239
    Komolyan elgondolkodtál, hogy ki lehet-e repülni a pályáról kb egy Moszkva-Madrid távolságnyit? :DDD
  • SZUsszan
    #65238
    Azon kívül, hogy csaltak persze.

    A pontosságot megérteném, ha főleg shotival, meg robbanóanyagokkal operálna, de nem azt teszi. Egy lövés 2 ember?

    Longest headshotból meg nincs ekkora pálya, ahonnan ezt meg lehetne csinálni. Max. helikopterekből kilőni a piros zónákon mélyen belül. De szerintem ennyire ki sem lehetne menni...
  • SZUsszan
    #65237
    Biztos volt már róla szó, de tudja valaki, hogy lehet elérni ilyen átlag pontosságot és ilyen longest headshotot?
  • Vadnokedli
    #65236
    Semmi, vedd meg ha úgy gondolod.
  • bandi007
    #65235
    Sziasztok!
    Gondolkodom a játék megvételén. Mi a véleményetek a játékról?
    Köszi!
  • w126
    #65234
    Caspian Border.
  • ACE
    #65233
    Melyik pálya volt ez?