115
Heavy Rain
  • Ironman2
    #115
    Most néztem rá,így egy év távlatából,közben le lett fordítva.Kösz Tom Evin-nek a fordításért:

    https://magyaritasok.hu/games/heavy-rain

    Hamarosan neki is kezdek a kalandnak.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2021.03.21. 03:32:36
  • grebber
    #114
    "Török fordítás készen van, a cseh már készülőben.Az első csapat nem reagált, az utóbbi azt ígérte publikussá teszik az eszközöket a fordítás elkészültekor. Meglátjuk."
  • Ironman2
    #113
    Pc magyarításról semmi infó vagy hír?
  • grebber
    #112
    Epic szarjában most:

    Heavy Rain: €7.91
    Beyond: Two Souls: €7.91
  • caps lock
    #111
    Ma jelenik meg. Epic Store ONLY.
  • grebber
    #110
    Most már megy a demo
  • grebber
    #109
    Én még a farkamon is csavartam kettőt ezeken kivül ,de semmi. Uninstall is volt már file veryfi kompatibilitást is állítgattam a létező összes módon de semmi.

    Na ezért jó a steam ,mert ott már 876 ezer komment lenne az userektől és többet tudnánk mi az anyám kínja van
  • Galex1995
    #108
    Nemtom, nálam működik a demo már befejeztem. Először a letöltéssel voltak gondjaim mert nem akarta tölteni egyáltalán. De aztán gép restart meg net restart és letöltötte simán. Aztán pedig el is indult, nagyon szépen lett optimalizálva és kapott Xbox kontroller támogatást
  • drop
    #107
    holnap reggel lesz jó a demó mert hibát adigra tudják megoldani
  • drop
    #106
    lehet tölteni de hibát ír ki mikor indítod 4,4gb
  • grebber
    #105
    Hamarosan elérhető a demo. Már a fiókunkhoz adható ,de még letölteni nem engedi.

    Ja és a lenti árakból -10 euró lejön tehát a játékok árai:

    Heavy Rain: 9,90 euró
    Beyond: Two Souls: 9,90 euró
    Detroit: Become Human: 29,90 euró
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.05.24. 17:31:58
  • caps lock
    #104
    Heavy Rain: 19,90 euró, megjelenés június 24-én
    Beyond: Two Souls: 19,90 euró, megjelenés július 22-én
    Detroit: Become Human: 39,90 euró, megjelenés valamikor az ősszel
  • Morinad
    #103
    Szerintem az nonszensz, hogy kéne vennem egy ps4-et, hogy játszhassak egy játékkal (persze nem veszek). Így meg majd játszhatok velük. Én szeretem az Epic Store-t :)
  • lwb
    #102
    Csakhogy (dramatikus zene) a SÁTÁN platformjára jön, az Epic Store-ra. Szóval, ha megveszed, szegény, szegény Gabe pityeregni fog. :)
  • Maxtreme
    #101
    pl itt is
  • Morinad
    #100
    Mikor? Hol lehet ezt olvasni?
  • grebber
    #99
    Jön a Heavy Rain ,Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls PC-re az Epic Store-on.

    (A Detroit és a Beyond pc-n is magyar feliratosak lesznek!)
  • #98
    Igen, ennyiért teljesen rendben van.
  • MerlinW
    #97
    Uupsz, bocs elszabtam:D 4800Ft. Akkor is jóárasítva van:)
  • #96
    Kicsit több az, mint 3200.
  • MerlinW
    #95
    Platinum Edition 3200 Ft-ért
  • Vass Gábor
    #94
    Ja akkor lehet hogy az volt a játékok.hu-n van.
  • zzeN
    #93
    1 DLC van hozzá, több nem is lesz(legalábbis ezt mondták...). A köv. játékuk a Horizon.
  • kirol
    #92
    Most miről van akkor szó? 1 db DLC van csak hozzá. Nem?
  • Vass Gábor
    #91
    Most jelentették be pár hónapja, de lehet hogy csak dlc.
  • kirol
    #90
    Fél évvel ezelőtt?!
  • #89
    Mikor?
  • Vass Gábor
    #88
    Kijön a kiegje is.
  • #87
    14-15, de ez sok mindentől függ.
  • Vass Gábor
    #86
    Azért tök jó lenne ha mégis csak kijönne Pc.-re a játék.
  • MerlinW
    #85
    Ajánlom figyelmedbe pl az eredeti játékaink topikot. Meg fogsz lepődni.
  • SötétBarom
    #84
    Aláírásodban szereplő játék jó példa rá, hogy amit érdemes, azt megveszik a népek. Én is vennék heavy-raint.
  • Skynet
    #83
    Te vagy a 100 emberből 1 pc-n. Amiatt a pár ezer ember miatt aki megvenné felesleges PC-re portolni,a többség warezolja, ha meg valami keményebb védelem kerül bele akkor egyből köcsög a készítő.
  • MerlinW
    #82
    Én vásárolni szoktam. Az utolsó mondatod mondjuk igaz.
    Persze köszönjük értékes hozzászólásodat.
  • Skynet
    #81
    Remélhetőleg nem jelenik meg inkább fejlesszenek új játékot,pc-n úgyis lewarezolná ezt a remekművet a sok köcsög,így felesleges időhúzás lenne.

    Egyébként pedig HAVOK >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> GagYX
  • MerlinW
    #80
    "A PlayStation 3-ra készülő Heavy Rain című produktum az Nvidia PhysX-es listáján fog szerepelni. Ez a felfedezés reményt adhat azoknak, akik a játék PC-s változatát várják, de vajon mennyire lehet támaszkodni erre a tényre? Vajon megjelenik valamikor a Heavy Rain személyi számítógépre is? Ez a kérdés foglalkoztatja a matéria rajongóit, mióta a Sony bejelentette, hogy az alkotást kizárólag PlayStation 3-ra bocsátja ki. Az Nvidia felkeltette a PC-vel rendelkező felhasználók érdeklődését, mert a Heavy Rain is szerepel azon játékok között a listán, amelyek PhysX támogatással rendelkeznek - komputeres kategóriában.

    Annak a lehetősége, hogy a termék PC-re is megjelenik nem mondható "rózsásnak", hiszen a Sony nem tekinthető ebben partnernek. Ugyancsak nem ismert az a tény, hogy mikor készült ez az Nvidia lista, lehet, hogy már nem is aktuális. A fejlesztők kezdetben PhysX motort szerettek volna a késztermékbe integrálni, amikor a készítők bejelentették a PlayStation 3-as megjelenést, akkor a Quantic Dreams csapata meggondolta magát és a Havok-Physik motor felé kacsintgatott. Nem igazán lehet tudni, hogy mi lesz a projekt jövőbe, készül -e belőle személyi számítógépes verzió, azonban jelenleg mindenhol úgy van feltüntetve a szoftver, hogy kizárólag PlayStation 3-ra adják ki."

    (gamechannel)
  • Vass Gábor
    #79
    Lehet hogy eljön Pc.-re is a játék.
  • kirol
    #78
    Én még nem vittem végig, de szerintem játszottam már vele vagy 8 órát. De ez csak tipp. Nem tudom mutatja e az időt valahol.
  • ZsirosKenyer
    #77
    Aki már végigvitte: saccra hány óra a gameplay??
  • triplet
    #76
    Nekem nincs PS3-am, de a youtubeon interaktív vidi van, és ez a játék valami gyönyörű:O