11
Milkshape 3D és a PS1 importok
  • Steel Painter
    #11
    Nos én még régebben leszedtem ezt a programot Leviathan v0.41 no meg ami szintén azon az oldalon letölthető modellező/konvertáló program.

    Alapjába a MilkShape-t használom de, az Oni nevű játékból akartam kiszedni a fő hős modellt, hogy kicsit felturbózzam a polygon számát a MilkShape-el.

    A lényeg hogy valoban képesek ezek a modellező programok, mint a Biturn,
    Bizonyos, modelleket importálni és exportálni de ebben az esetben egyáltalán nem hozott pozitív sikert.
    Kicsomagoltam az Oni játékból a modelleket, képeket, pályákat gykorlatilag mindent mait csak tudtam és azt is megtudtam hogy ezek a karakter modellek több egységből állnak így mindent egy helyre csomagoltam ki majd elindítom a Biturn progit amivel ELVILEG kompatibilis az Oni modellkiterjesztés az, az kezeli a modellt
    Hát csak hogy az a gáz hogy ugyan a programban valóban fel van tüntetve, hogy megnyitja a modelleket de, ebben az esetben a nagy semmit nyitotta meg vagy a pályák modell-eit
    Csak a vertex pontokat hajlandó megnyitni
    Persze tényleg vannak modellek, amiket meg tud nyitni mint a milkshape modellek 3Dsmax és az ismertebb kiterjesztések, de nagy többségébe semmit.
    Semmi baj megnézem a többi verziót is...
    De ugyan az az eredmény:-(

    A szomorú hogy az oldalukon valóban ott mutogatják, hogy az FF7 és baráti köre (köztük) az Oni modellek is ott szobroznak 1 csoportképen ezzel dicsekedve, hogy nekik márpedig jól működik ez a program

    Hát nekem valahogy nem ment :-(

    De ha vaklaki tud erre valami megoldást vagy esetleg plugint a MilkShape-hez ami tud *.ONCC és *.M3GM kiterjesztést importálni azt nagyon megköszönöm!


  • InterFoxSOFT
    #10
    Sehol senki, tessék utánna nézni!:)
  • NeverwinterKING
    #9
    ez tetszik. :) nem játszok ilyenekkel de kiprobálnám ezt az áttervezőset :D
  • InterFoxSOFT
    #8
    Átszabni a karaktereket és vissza exportálni a játékba.
  • szurop
    #7
    Osztálytársam csinált benne egy fasza fegyver, és be akarta tenni COD-ba, csak nem futott a gépén a COD, ezért felhagyott a dologgal
    Pedig jól nézett ki a fegyver.
  • ktomi22
    #6
    mire akarod ezt az egészet használni?
  • InterFoxSOFT
    #5
    Innend szedhető.:

    http://chumbalum.swissquake.ch/ms3d/download.html
  • InterFoxSOFT
    #4
    Igen, arra vagyok kíváncsi, hogy lehet ps1 játékokból beimportálni a dolgokat!?
  • gz8
    #3
    Ez eddig jó és szép, de egy kicsit több konkrétumot?
  • InterFoxSOFT
    #2
  • InterFoxSOFT
    #1

    Sephirot!!!:)
    Imádom ezt a programot, szinte bármilyen Playstation filot meg lehet nyitni vele, csak nem tudom hogyan!:)