156
  • Casillas
    #156
    na igen, amikor mi (Felsőtárkány) bajnokok lettünk, nem volt pénz, amikor meg meglett volna a pénz, elbukták a bajnokságot...

    közben a mai vereséggel visszapottyantatok a második helyre
  • hunbasser
    #155
    na,az fasza,ez a minimum szerintem.
  • Gaba94
    #154
    Érsek Zsolt ez alkalommal biztosította a vendégeket arról, hogy amennyiben az FC Hatvan labdarúgói megnyerik a bajnokságot, s nem visszalépések következtében jutnak magasabb osztályba, akkor az önkormányzat vállalja az NBIII-as szereplés költségeit is.

    fchatvan.hu
  • hunbasser
    #153
    azt hiszem úgy van,hogy a diák meg a nyugdíjas az 300,a felnőtt 500,a családi meg 700(két szülő meg egy gyerek),de lehet,hogy azóta már változott,sztem a honlapon is fent vannak a jegyárak.

    a lőrinci meg kezd beindulni,amilyen szarul kezdtek,azóta már kezdenek javulni,Béláék beindultak rendesen :_

    amúgy ha megnyerjük a megye 1-et,az még nem egyből feljutás,mert hát gondoljunk bele,van 19 megye,a 19 bajnokból mennyi jut fel? kb 3 sztem,de lehet,hogy csak kettő,szóval ott még selejtezők vannak,ha jól tudom,na meg ennek anyagi vonzatai is vannak,asszem petőfibánya ezért nem jutott fel a megye 1-be tavaly,meg felsőtárkány meg pétervására is már feljuthatott volna az nb3-ba ha jól tudom,csak nem volt elegendő lóvé.de remélem azért itt az önkormányzat összedobná a dellát,ha arról van szó.
  • Casillas
    #152
    első két kérdésre a válasz igen, de a hatvani jegyárakat nem tudom :D
  • Gaba94
    #151
    szeretnéd :D
    am a Megye I. után az NBIII jön ugye? :) és ha feljut a felnőtt akkor az utánpótlás is megy velük?

    igen erősen gondolkodom,hogy kimegyek a Hatvan kövi hazai meccsére :) tudja valaki mennyibe fáj a jegy?
  • Casillas
    #150
    elég gáz hogy Lőrincivel csak ikszeltünk, de azért így is grat, majd változik ez még :D
  • Gaba94
    #149
    FC Hatvan 3 - 2 Gyöngyöshalász (2 - 1)

    Gólszerzők:
    16' Baranyi
    25' Andó (11-es)
    31' Nagy Szilárd (öngól)
    65' Nagyfalusi
    80' Kratofil

    Győri Zoltán: nehéz mérkőzésen vagyunk túl, egy sportszerű, jól felkészített csapatot sikerül legyőznünk. Köszönöm a csapatnak a profi hozzáállást, illetve a szurkolóinknak a nagyszerű biztatást.

    2009-2010. évi Heves Megyei I. osztályú felnőtt bajnokság
  • hunbasser
    #148
    az 5-0-ás atkári győzelemmel már a 2. helyen vagyunk 1 pontra az első helytől ;) ha tartjuk ezt a jó formát,akár még feljutás is lehet belőle
  • Gaba94
    #147
    FC Hatvan 2 - 2 Markaz FC (0 - 1)

    Győri Zoltán: A mi rossz teljesítményünknél ma csak egy emberé volt rosszabb. Egyébként igazságos eredmény született.
    Fehér Gyula: A mérkőzés előtt beleegyeztünk volt a döntetlenbe, de a 94 percben kapott gól miatt keserű szájízzel megyünk haza.

    2009-2010. évi Heves Megyei I. osztályú felnőtt bajnokság
  • totti10
    #146
    vagy mi bundázunk vagy minket bundáznak ASDdsa
  • Gaba94
    #145
    nem szeretnek osztozkodni :D
  • hunbasser
    #144
    _A:?SD tényleg,döntetlen még nincs is :_:_:_
  • totti10
    #143
    vagy kikapunk vagy nyerünk :_:_:_
  • Gaba94
    #142
    füzesabony -3 pont :D
  • hunbasser
    #141
    fc hatvan honlapján 7-ek :D:D
  • Gaba94
    #140
  • hunbasser
    #139
    szünet van :)

    amúgy lemondott az elnök :S meg amúgy is elég fos helyen vagyunk,idén se lesz érem...
  • Gaba94
    #138
    kihalt a topik
  • Gaba22
    #137
    Pontosan, majd most fogom betölteni a 14. életévemet
    Nekem a foci az életem, ha van rá lehetőségem, akkor rúgom a bőrt :D
    A választ pedig köszönöm :)
  • hunbasser
    #136
    egyszer kimész edzésre,és beszélsz az edzővel.De ha jól vágom,te még csak 14 vagy,tehát u15-be fogsz kerülni,és szerintem egy ideig ott is maradsz,ha csak nem vagy nagyon jó.Utána felkerülsz az u17-be,itt már nagyobb pezzonovanték vannak,aztán meg ha nagyon jó vagy,akkor innen felkerülhetsz az ifibe(ha elmúltál 17),innen meg már bármikor bekerülhetsz a nagycsapatba is.
  • Gaba22
    #135
    Amúgy, hogy lehet bekerülni az utánpótlás csapatba? Jelentkezni kell vagy mi? Ha igen, akkor mikor? :D Tudtok erről valamit?
  • Gaba22
    #134
    Eredményesebb játékkal biztosan :D
  • hunbasser
    #133
    ez igen csak szegényes :SSS a bajnokság végére azért jó lenne ott lenni az első 5-ben.jövőre szerintetek van reális esély a feljutásra?
  • Gaba22
    #132
    Jelenlegi tabella:
    1. Pétervására SE
    2. Felsőtárkány SE
    3. Hevesi LSC
    4. Kisköre SE
    5. Szőlőskert-Nagyréde SC
    6. Verpelét SE
    7. Füzesabony SC
    8. Bélapátfalva SKE
    9. FC Hatvan
    10. Visonta FBFC
    11. Novaj SE
    12. Egerszalók SE
    13. Gyöngyöshalász SE
    14. Maklár SE
    15. Atkári SE
    16. Besenyőtelek SC

    Hamarosan folytatódik a bajnokság
  • hunbasser
    #131
    Kellemes ünnepeket FC Hatvan ultrák! :D
  • kas123
    #130
    neked is :)
  • marci9507
    #129
    viszont
  • Gaba22
    #128
    Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!
  • hunbasser
    #127
  • Gaba22
    #126
    Új szponzorok az FC Hatvan körül!

    Részletesebb információk itt
  • Casillas
    #125
    hát igen, alacsonyabb osztályú megy tovább iksznél...
  • marci9507
    #124
    a heréd edzsője apummal együtt focizott kispályán.
  • hunbasser
    #123
    ya,és ezzel már most ki is estünk.fasza :@@@@@@@@@@@@@@@@v
  • hunbasser
    #122
    Herédtől ki szerezte a gólokat?egyik osztálytársam ott játszik.

    de sztem elég cink,hogy egy egy osztállyal lejjebb lévő csapatot nem tudunk megverni.ráadásul a Heréd a megye 2-őben is valahol hátul ólálkodik.
  • Gaba22
    #121
    Heréd - FC Hatvan 2-2 (1-1)

    Gól: Kollár, Tari
  • Gaba22
    #120
    MK megyei selejtező 2. forduló

    Heréd - FC Hatvan
  • Gaba22
    #119
    oh sorry, nagyon elnéztem valamit :D
  • hunbasser
    #118
    ő arra írta,hogy te azt mondtad a videóra,hogy komoly.
  • Gaba22
    #117
    hát sztem meg büszkének kéne lenni, mert nem akármilyen eredmények (lentebb is olvashatsz párat) :D