12
  • hispan2
    #12
    Sajnálatos, hogy ezt a sz*rt egész Magyarország nézi...
  • winnie
    #11
    LOL:) családi cenzúra. éljen.
  • Vogel
    #10
    Ez a sorozat egy agymosás. Be is tiltottam mindenkinek a családban. Undorítóan szar, szánalmas, nulla szinészek.
  • winnie
    #9
    max hozott nézőszám és eladott példány alapján:)

    a "nagyok" (az a 2-3), a régiek nyilván a hétszámjegyhez közelebb, de gondolom a "kicsik" is számláznak 3-400ezer forintot. minimum. bár, ha valaki elárulja, hogy mire adnak pénzt (percre, szövegre, epizódra vagy havi fix), akkor megköszönöm.
  • m4G1c
    #8
    mennyit kapnak amúgy? és azt respect/színészi teljesítmény alapján?:P
  • banok
    #7
    szerintem is jóval többet keresnek 100.000 forintnál havonta.
  • winnie
    #6
    mármint 100e? havi? már nem azért, de ha csak annyit keresnek, akkor az nagyon durva lenne. számlára az tisztán minimálbér sincs.
  • Csaba42
    #5
    Szervezz gyűjtést a megsegítésére! :D
  • Sanyix
    #4
    "Klasszikus szappanoperás húzás, ha egy színésznek elege lesz a napi robotból és távozni kíván"

    Képzelem milyen nehéz lehet ez a napi robot, mikor még nem is nagykorú, és már 1kk-t keres havonta :) úgy sajnálom má :D
  • Wittgen
    #3
    ...pedig aranyos, csak a frizurája van elqrva...
  • ldavid
    #2
    szerintem ennek már sosem lesz vége..

    ettől amúgy csajtól én is rosszul vagyok, szerencsére nem sokat látom
  • C4ine
    #1
    Remélem sikerül egy kevésbé rondát találni. Erdélyi Timi például elég komoly eyecandy volt, nem mintha Szabó Erika csúnya lenne(sőt), de valami hiányzik. A Noémi karaktert alakító szinésztől viszont kiráz a hideg. Itt a lehetőség betenni egy jó kis execandy-t és szereznek +1 nézőt :D