26
  • ffxi
    #26
    No meg Ali Larter :)
  • Tekken5
    #25
    Imádom ezt a nőt! Meg a filmeket is! És már láttam :D
  • szombi
    #24
    MIÉRT NINCS AZ ELŐZETESBEN HANG?????????????????????
  • Tinman #23
    Ez a trilógia még mindig köröket és karikákat ver az uwe kisbetűveldirekt boll lámaságokra...
  • Skyline
    #22
    Részemről a resident evil film ott el lett baxva,hogy jovovicsos szuperhősös baromságot csináltak belőle..Az első részek leggenygébb jelenetei voltak a kutyalepörgőrúgásos hülyeségek...A második részben már rendesen röhögtem főleg a nemesis elleni harcban....Jó tudom Milla tesztalany vóóót vmikor...De így az egész film nem horror hanem egy vicc...
    A baromarcú rendező/író nyugodt szívvel példát vehetne a SILENT HILL filmről amit történetesen sikerült a játék hangulatát megközelítőre,és horrorfilmre alakítgatnija...
  • Tinman #21
    Első kettőt megvettem DVD-n eredetiben, ezt is megveszem, akármilyen rossz is lesz. Első két rész nálam a "nem volt rossz" kategóriába esik.

    RE 1,2,3,4-et letoltam és tetszegettek. Soha nem tartottam a Resident Evilt lángoló fényoszlopnak, de ezzel az Umbrella témával, és Jovovich-al egész jól megfogtak.
    /me Vállonveregetést kér a kiadóktól.
  • winnie
    #20
    "z amerikaiaknak több mint egy éve nem simerült már rendes akció alapú filmet csinálniuk mert az összes egy felületes agyatlan baromság."

    vagy... csak neked sikerült jó érzékkel a felületeseket kiválasztani. ez van.
  • hdo
    #19
    Most néztem meg. Nem rossz.
  • Vorpal
    #18
    "Ha nem teccik nektek ne nézzétek meg!"

    Nemnem - már van 3. megoldás - lehuzom és két alma között áttekerem a wmplayerrel
  • Vorpal
    #17
    Ez a nő lotyó
    Ez a film szar
    Ezért ne csodálkozzanak, hogy - mindenki b*szik a mozira.
  • zaki
    #16
    Első rész kellemes meglepetés volt, a második nekem nem igazán jött be. Túl gagyi volt szvsz. A 3. résztől nem is várok sokat.
  • matt taylor
    #15
    Bourn-rejtély/csapda??
  • Atisz #14
    Die Hard 4.0? O_o
  • hdo
    #13
    A cikk írója nyilván nem tudta miről beszél. Láttam Resident Evil 3 making of filmet, és nem akarok spoilerezni, de szándékosan vettek bele olyan jeleneteket illetve helyszíneket is ami a játékban előfordul. Ez viszont még nem változtat a tényen hogy az amerikaiaknak több mint egy éve nem simerült már rendes akció alapú filmet csinálniuk mert az összes egy felületes agyatlan baromság.
  • Marko001
    #12
    Aki meg ilyet ír, az maga is egy igazi ratyi. :)
  • opeca
    #11
    Ez egy igazi ratyi film, és aki megnézi, maga is ratyivá válok:-)
  • Marko001
    #10
    Nekem nagyon bejött az első két rész, ezt is meg fogom nézni.
  • rolika
    #9
    huh, én megnéztem véletlenül az elsőt, és borzalmasan rossz filmnek tartom. a másodikra már nem is voltam kiváncsi, és erre se nagyon.
    igazából nem értek egyet a cikkíróval, jobb lett volna, ha maradnak a játék megfilmesítésénél. a játékok iszonyú jól sikerültek, durva horrorok, ha átviszik vászonra, 18 év alattiak csak hegesztőszemüveggel nézhetnék meg :)
  • tunyo902
    #8
    Ha nem teccik nektek ne nézzétek meg!
  • Real13
    #7
    1-et meg a 3-at láttam,mindkettő élvezetes kis film,jónak nem mondanám,de nem annak készült:)
  • winnie
    #6
    az nem kommersz film, ilyesmit nem vesznek filmszámba:) nyilván a kollega a bábut sem látta. pedig az épkézláb volt. a csapda mélyén pedig netes siker, ha már itt nem mutatták be.
  • Kobaljov
    #5
    A Millió dolláros hotelt nem az 5. elem után csinálta?
  • wanek
    #4
    Elég gyengus a harmadik rész.
  • gyuri12
    #3
    egyetértek
  • Herds
    #2
    Az első rész még el is ment, de a 2. már hulladék volt, ettől se várok túl sokat...
  • echo
    #1
    Milla Jovovich-nak nem tom minek ilyen baromságokban játszik. Az ötödik elem óta nem volt egy épkézláb filmje. Valahogy akkor többet vártam tőle..