14
  • BaliBoy
    #14
    Az lehet, hogy mint az rtl program igazgatója örülnék neki, de mivelhogy nem vagyok az ezért nem örülök.
  • BaliBoy
    #13
    Az a baj, hogy azok is egyszer fel fognak nőni akiket most kisemmiznek az értelmükből. Milyenek lesznek ezek felnőttnek??? Így is túl sok az elmebajos.
  • banok
    #12
    ha te lennél az RTl Klub programigazgatója, befejeznél egy olyan sorozatot amit naponta 1,5-2 millióan néznek minden hétköznap? biztosan nem.
  • winnie
    #11
    de aggódsz mások lelki üdvvéért :D (amúgy jogos, a bk tényleg nem film, jól látod. szappanopera. és, ha egyszer ennyien szeretik, istenem, hadd nézzék. mad jön baliboy és jól megmondja nekik, hogy mit kell nézniük:)
  • BaliBoy
    #10
    Jól leadja az SG a szintet, hogy már ilyen fos legfeljebb csak képek egymás utáni esztelen felvillantásáról - csak mert filmnek nem nevezhető - írnak. Már réges régen be kellett volna fejezni ezt a *****. Közben elkorcsosulnak a jellemek és a 12 éves lánykák azon sírnak, hogy még szüzek és, hogy nincs "pasijuk". Szánalom....
  • trogi
    #9
    A sorozatot nem nézem, de nekem tetszik ez a nő. Jól néz ki.
  • chhaya #8
    ne élje túl Nóra gyereke se, ne legyen új barátok közt. :))) meg a többi szereplőt is ki kéne ám irtani. :D
  • kadar1
    #7
    Azt se tudom ki ,nem nézzem
  • rolika
    #6
    feleségem kész lesz...
  • mogyi925
    #5
    Na most ezt nem értem. Ki az az Andrea? És akkor most az Ákos meghalt?
  • besetamas
    #4
    Oh my God, oh... my... God!
    Igazából már 2 éve nem nézem a sorozatot, csak havonta 1-2 részt elkapok, de ez bőven elég ahhoz hogy tudjak minden főbb eseményről. Nekem sem fog hiányozni.
    Egyik ismerősöm elmélete:
    Tóni meghalt. Miklós a bűntudatnak és az iránta érzett szeretet miatt nem tudja elfogadni és az alkoholhoz nyúl. Egy hosszú este után részegen hazafelé menet elütik és meghal. Szintén a Tóni elvesztése miatt a barátnője (akinek most nem jut eszembe a neve, sorry :) nem jut a napi betevő sex-hez és ezt pótlandó egyéjszakás kalandokba menekül, melyek során az egyik este betegséget kap el és később meghal. Ezen felbuzdulva a Novák család háborút indít a Berényiek ellen, mert tönkretették az életüket, és halálba hajszolták a lányukat. A háborút csak Nóra gyermeke éli túl aki megalapítja az új barátokköztöt...
    Oké kicsit szánalmasan hangzik, de akkor 4 sör után tök jónak tűnt és mostmár nem törlöm ki ha begépeltem :))
  • Szuli
    #3
    nem fog hiányozni :D :D :D :D
  • angol
    #2
    Anííítaaaaaaaaa neeeeeeee meeenj eeeel !!!!!!! :((((((
  • Darth Sith
    #1
    hogy fogok ezek után élni?...