46
az NBC új sorozata
  • Koczy85
    #46
    Igen, sajna csak 8 rész, nem volt egy sikeres sorozat. Én viszont szeretem, mert a főszereplő, Michelle Ryan az egyik kedvenc színésznőm.

    Egyébként koppintani nem kellett, mert a '70-es években már volt egy sorozat Amerikában ugyanezzel a címmel, így az alapötlet onnan van.
  • xem
    #45
    Hali
    Mennyi rész van? Ha csak 8 akkor nem nagy durrantás :S
  • Breki33
    #44
    Superman, Híróz, X-Mön, Márfix, meg némi Chuck-os bemozdulás jobbról

    talán pont ezért jó
  • eovin
    #43
    Hááát én em is tudom..tetszik is meg nem is. kicsit koppintás szaga van csak nem jövök rá, hogy miről. Lényegében üdvözlöm a sorozatot. Csak így tovább. :)
  • Bulykin
    #42
    hát akkor mire vársz még?
  • karajjj
    #41
    nemtom, utolsó két részt nemláttam
  • Bulykin
    #40
    jóezasorozat?:D ismerem, asszem az első részt még láttam is...van normális befejezése?
  • a.carkey
    #39
    Akkor ennek vége, a Terminatornál nem tudni. Szép ...
  • The Garrett
    #38
    nem volt tegnap uj rész, hivatalos oldalon nov.7 van kövi résznek megjelölve.
  • Victor1103
    #37
    Hali!6.részhez nem találok torrentet pedig ma már szokott lenni nem?Ha valaki tud megdobna 1-el.Köszi
  • karajjj
    #36
    én csak az első részt néztem meg, amint lesz időm, pótolom a többit
  • precision
    #35
    én nézem
  • a.carkey
    #34
    Senki sem nézi ezt a sorozatot?
  • a.carkey
    #33
    Ja.
  • karajjj
    #32
    ma kezdte a fordítója...

    a logódba az arsenal féle mókus van? :DDDDDD
  • a.carkey
    #31
    Van már a 3. részhez felirat?
  • a.carkey
    #30
    Nagyon jó kis sorozat.
  • Holy
    #29
    ez igen korrekt sorozatnak indul :)
  • precision
    #28
    jaaa, oké, én azt hittem hogy az ep01 -ről ep02 -re cserélték le
    preairt nem láttam :)
  • Easy Rider
    #27
    a preair-ben még más volt a szereplő, halláskárosult, kicsit moletteb kislány volt :)
  • karajjj
    #26
    én azt olvastam, hogy lecserélték...
  • precision
    #25
    ??? :)
    Ha a csaj hugára gondolsz, sztem ugyanaz a szereplő
  • Scooby87
    #24
    amúgy érdekes,hogy lecserélték a hugit....,de biztos jó okuk volt(dögösebb és nem is süket)
  • karajjj
    #23
    Itt a felirat a második részhez
  • karajjj
    #22
    nah, akkor ez a problémánk is megoldódott
  • precision
    #21
    hm, most találtam az 1. részhez magyar feliratot:

    link
  • karajjj
    #20
    a balesetig lefordítottam, meg utánna az egyszerűbb szövegeket, de amikor operálják a csajt, azt a szakszöveget nemértem... majd valaki más lefordítja

    1 második részhez viszont már van magyar felirat
  • precision
    #19
    még mindig nincs felirat... :|
  • precision
    #18
    nem minden esetben ugyanaz a 0. rész mint az 1. ld. heroes, ahol a két kiadott pilot 'teljesen' eltért egymástól
  • karajjj
    #17
    én ott csak a 720p-hez látok angolt, a magyart pedig néztem, azért nem ugyanaz mint a 1x01, van benne jópár eltérés
  • Aspyrin
    #16
    Emlékszem az eredeti sorozatra, a 90-es évek elején vagy a sky vagy a super channel adta esténként :) Kíváncsian várom a felújított részeket.
  • winnie
    #15
    "bionic.woman.101.proper.hdtv.xvid-stfu.avi
    ehhez nem látok feliratot, csak a 0. részhez, a pilothoz, meg a riliz név sem ugyanez"

    a 101-es az a pilot, a 0. rész az unaired pilot.
  • winnie
    #14
    igény van rá gondolom - a feliratok.hu-n ott a magyar az 1x00-hoz és az angol az 1x01-hez. (ezt gondolom nem kell keresgélni, evidens), az 1x00 pedig nem sokban különbözik az 1x01-től.
  • karajjj
    #13
    akkor jó lenne ha megosztanád velem, hogy hol található, mert az 1x01-hez én még angolt is alig találtam, a pilothoz tényleg van, de az egyáltalán nem egyezik meg az első résszel

    #12 nekem is ez van meg...

    szóval ha van rá igény, akkor befejezem az első részhez a feliratot
  • precision
    #12
    hát nemtom, nekem egy ilyenem van: bionic.woman.101.proper.hdtv.xvid-stfu.avi
    ehhez nem látok feliratot, csak a 0. részhez, a pilothoz, meg a riliz név sem ugyanez
  • winnie
    #11
    tudtommal van felirat a sorozathoz egy ideje.
  • The Garrett
    #10
    Nekem tetszett a pilot, legalábbis egynek elmegy a painkiller jane helyett ^^
  • karajjj
    #9
    elkezdtem fordítani az első részt, meg kell hogy mondjam, már az első perc nagyon ütős...
  • szando
    #8
    Nekem is nagyon tetszett az első rész, nézni fogom szerintem, bár meglátjuk hogy később mennyire tudja tartani ezt a színvonalat...
  • gabber_saviola
    #7
    kicsapnád rá?