71




magyar MTV
  • span82
    #71
    http://spanok.info/onlinetv.php?url=75 m1 online
  • 38tibi38
    #70
    Hali. Mikor az MTV Brand new-t raklánozzák akkor van az a klip mikor énekli hogy "Hív míg a virtus meg nem áll·Vagy vmi iylesmit énekel,és azelőtt van egy klipp ahol egy fiatal srác énekel,na annak vki nemtudja a címét?
  • Malganis
    #69
    Bocsi rossz helyre ment.
  • Malganis
    #68
    Sziasztok igazából nem tudtam, hogy hova írjak de mivel a magyar televízió műsorán ment ezért ezt a topicot választottam.
    Egy mesét keresek. A mese egy egércsaládról szól illetve egy öregemberről akik körbeutazták a világot és minden részben egy elveszett lapot kerestek meg családi krónikájukhoz nagy kalandok árán.
    Ha valaki tud segíteni abban, hogy mi a mese címe annak előre is Köszönöm!
  • ZsirosKenyer
    #67
    Várható volt.

    A csatorna a komolyabb/alternatívabb gondolkodású 20-30 év közötti fiatalokra épített, de sajnos rá kellett jönniük, hogy ez a korosztály nemigen néz tv-t. Ráadásul az amcsi MTV, akiktől a sorozatok is származnak eleve olyan mint itt a viva, és a tinikre épít, ezért az átvett műsorok is olyanok.

    Akik az igényesebb zenét szeretik azok már rég a neten lógnak, blogolnak stb. A 90-es évek elején még nem volt erre leehtőség, de ma már csak a tinipicsák néznek tv-t.

    Ettől függetlenül még van pár jó műsor, meg néhány jobb zenét is elcsípek néha.
  • sambauer
    #66
    hát két év alatt iszonyatosan sokat romlott a csatorna színvonala...
  • Jimanszky
    #65
    Ez a Gyuszi műsorvezető nem szellemi fogyatékos?De most komoly a kérdés!!Nem bántásból!!Csak érdekelne.
  • cucmalajmc
    #64
    lehet, hogy jobb lenne.
  • Klemice
    #63
    érdekes a magyar szinkron
    németországban a német mtv-n fogják magukat és az angolra rábasznak egy német feliratot
    itthon miért nem lehet ezt?
  • Atkamon
    #62
    igen tudod a pimp my ride-ban szoktak egykét felesleges cuccot tenni a kocsikra:D
  • cucmalajmc
    #61
    most néztem először magyarul pimp my ride-ot. sztem nagyon fosh a szinkron. nevetségesen gyerekes-lányos hangokat adtak a mélyhangú x-nek meg a többi feka művésznek.
    egyébként a kocsi amit csináltak sztem felesleges a platójába az a sok hangfal-tv
  • ZsirosKenyer
    #60
    biztos lesz, de még egyelőre a műsorvezetőket sem válogatták ki
  • cucmalajmc
    #59
    valaki nem tudja, hogy a Viva HIp-nek megfelelő műsor van az MTV-n? (magyarul magyar rap underground zenével kapcsolatos műsor)
  • ZsirosKenyer
    #58
    na, nézegettem ma az MTV-t és egyre színvonalasabb a zene. Az első nap kb 20 klip ment loop-ban, mostanra viszont már beszereztek rengeteg videót, és élvezetes. A csatorna egyébként űllítólag végleges státuszát december vége körül éri el, én örülök neki, szerintem remek csatorna lett!

    egy vmi viszont zavar marhára. Mégpedig a hang és képminőség. Pl. a VH1 után átkapcsolva botrányosan szar az egész. Láttam sok városban még cska nem is sztereó, ahol meg az ott is marha szar a quality. Remélem ezt nemsokára javítják mert olyan érzésem van mintha az m1-en néznék vmi zeneműsort.
  • Szabi1991
    #57
    durva gép lett :DD
  • desigo
    #56
    Targoncával hozták a mélynyomót

    8500 Wattos...





    Buick Regal
  • Szabi1991
    #55
    whááá végre megy a magyar csatorna :)))

    de fura hogy magyarul dumálnak a pimp máj rájd ba :O
  • desigo
    #54
    Nagyon komoly ahogy a kocsikat fényezik ...
  • ZsirosKenyer
    #53
    szombattól állítólag először Magyarországon látható a South Park 10-es évada!
  • Atkamon
    #52
    jaj azta részt hányszor leadták már...
  • istenostora03
    #51
    Pimp my ride 4everxD
  • desigo
    #50
    igen
  • Szabi1991
    #49
    magyar szinkronos ?
  • KapuBen
    #48
    a pimp my rideban ari volt a csaj kocsijában a patkány:DDD
  • banok
    #47
    ők megvárték amíg lejár a Europe-os kártya. De ezek szerint még továbbra is szarakodnak.
  • Szabi1991
    #46
    294,10MHZ-s frekvencián megy a Magyar MTV ?
    (nállam csak ez van, de ez is angol :S )
  • Szabi1991
    #45
    AntennaDigital-os TV-m van, de itt angol megy :S
  • Victor1103
    #44
    Én nem értem hogy minek kell magyarosítani minden csatornát?Pláne az MTV-t amin úgyis csak zene megy.Most éppen a South Park megy rajta amit már vagy tucat ennyi adó sugároz.Lassan már a CCN fog következni vagy az a kínai csatorna cTV vagy mi..
  • ZsirosKenyer
    #43
    nem tudom mi a bajod. Zeneileg szinte semmiben sem különbözött a vivától az MTV, ugyanúgy a toplistás rattyer popszámok mentek rajta egész nap, mindössze annyi volt a különbség hogy magyart nem nyomtak.

    a magyar MTV-n viszont tényleg más számok mennek, és már néha túl alternatív, de ez még csiszolódni fog ne aggódj. Buzi műsorvezetők meg nem lesznek, lesz viszont Winkler a totalcarból aki komoly témákról beszélget pl. a Rába szennyezése, könnyűdrogok stb.

  • Trance Angel
    #42
    Nem azt mondom, hogy felirattal menjen! Csak azzal van bajom, hogy mivel nálunk nem hagyták meg a rendes MTV-t, így egy zenetévét sem tudok nézni, mert viva nc, vh1-en régi zenék mennek. Tehát ha meghagyták volna az MTV Europe-ot akkor nem sűrűn érdekelne, hogy van magyar MTV, mert egyszerűen nem kapcsolnék oda.
  • desigo
    #41
    Egy nap aztán nagyon kell ítélni.
    Melyik tv adó megy folyamatos felirattal?
  • Trance Angel
    #40
    Csak arra utaltam, hogy ami jót meghagytak benne, azt is el kellett valahogy cseszni. Dehát magyarok csinálták..
  • LasDen #39
    magyarosították.....szóval mit vársz, hogy továbbra is angolul megy? feliratozni meg nálunk nem menő.....
  • ScarY MAN
    #38
    kicsit kesobb.aszem
  • moralosan
    #37
    A címszereplő kicsi showja, direkt budget-költségvetés hatású. Nyáron lemegy utcára szánkóval téliruhában, hogy húzzák a földön az emberek, amúgy meg reppel :). Lightosabb mint egy jackass vagy hasonló sokkal, de nekem bejön.


    REPP

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=m1rtrrKEuf8]főcím [/URL]
  • Trance Angel
    #36
    Nálunk is az MTV Europe helyére került a magyar MTY. Tehát mostmár semmilyen zenecsatornát nem tudok nézni. Nem tudom miért kellett elrontani a "magyarosítással".
    Nekem eleve az alter sem jön be, de később biztos itt is a popgagyi fog menni egyfolytában, meg a hülye magyar műsorok az idióta Viva Kristóf kaliberű műsorvezetőkkel.
    Legalább egy-két MTV-s műsort meghagytak, dehát az is szinkronnal... Iszonyat.
  • Darkoo
    #35
    Az még hagyján, de amikor szünet van, kezdenek reklámmal , majd előzetes jön és megint reklám. És mindig ugyanaz a reklám wááá...
  • desigo
    #34
    Az mondjuk kemény,hogy napi 2 óra T-mobile reklám van
  • liverpool123
    #33
    cső!South Park mikor van mert tegnap 11-kor nemvolt
  • banok
    #32
    ja. A Pimp My Ridnajk elég ótvar a szinkronja...