1346
Hitman Absolution
11391465571336929270.jpg\


OFF/WAREZ topik!

  • nagykispeter
    #1346
    Hát sajnos ez a játék ilyen
  • Papa01 #1345
    Sziasztok!
    A mentés kapcsán kérném a segítségeteket mert nem értem.
    Azt nem értem, hogy ha egy checkpoint-hoz érek és mentek miért csak addig tölthető vissza onnan, amíg ki nem lépek a játékból?

    Ha újraindítom a játékot az egész küldit előröl kezdi. akkor mi értelme a checkpoint mentésnek? Eléggé idegesítő.

    Köszi a válaszokat.

    ui:
    A játék Steam-es és eredeti.
  • szabijuve83
    #1344
    Köszi szépen a tanácsokat!Valahogy úgyis megoldom.Még van pár pálya,ha mindegyiken lesz egy ilyen ki fog idelegni :) . Na de nem adom fel,mert a játék penge.
  • Baker1
    #1343
    Az apácás pályán a lényeg, hogy halkan intézd el őket. Nem muszáj mindent megfojtani, lehet ott pisztolyt is ragadni, ha muszáj, persze csak akkor, ha nincsenek a közelükben ellenséges célpontok. Ha jól emlékszem, van, amelyiket elég, ha megrázod a viskó mögött található biztosítószekrény zárlatosításával. Az elsőre nem emlékszem. Tölts le hozzá egy magyarítást is, hátha könnyebb lesz!
  • szabijuve83
    #1342
    Sziasztok Gamerek!Segítségre lenne szükségem.A Fight Night pályán a Wing Man challenge:mindent úgy csinálok,mint a videóban....időlassítás,pont akkor lövök a hasába amikor üt a partiota,hogy úgy tűnjön az ütéstől halt meg...ugrál is örömében ,de nem adja be ,hogy megcsináltam.Aztán Attack of the Saints pálya ,Angel of death part 2. Úgy vettem ki,hogy az összes terroristát,beleértve az apácákat is a zongorahúrral kell megölni észrevétlenül.A túszokat hagyni kell meghalni.Ezt is megcsináltam és semmi.Pedig a videó alapján ezt kell csinálni.Ötlet valaki?
  • akyyy
    #1341
    asszem még azis dob hozzá, hogy leg nehezebb módon csinálod. akkor éred el a legmagasabb pontszámot. nos én tanultam a hiáimból, hogy soha nem a legnehezebben tolom:D
    Pár hónapja a Blood Moneyt kezdtem ujra, legnezhebben, hogy végig SA minősítést kapjak, de a végén, mikor a vidámparkoból menekülök, a tutorial pályáról, és lerobbantom a csillárt, tuti hogy észre vesznek lent, lehetetlen elsétálni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mekkora volt már itt is a templom, mondtam is, hogy nesze, pálya ismétlés, erre még az Ave Maria is megszólal a végén loooool :DDD hülye fejlesztők jó értelemben.


    De jó lenne ismét egy jó kis magyar pálya :(
  • Rash87
    #1340
    Nem igazán értem :\ Mert pl. kínai negyednél sem csináltam semmit másképp.
    Ott szinte végigfutottam,és megkaptam a Silent Assasin értékelést.

    Első pályán már mindenhogy megcsináltam. Sőt,ott csak úgy lehet felvenni a 2. bizonyítékot,ha séfnek öltözöl ugye...
    Nekem meg pont ez az,hogy fura a pontrendszere. Pl. a kihívás nem befolyásolja a pontokat.

    Amit meg írsz,ez a balesetnek kell látszódnia,ez pont véletlen tudom,mert így sikerült megcsinálni.
    Ahova megy Mr. King, sushit enni, nah vele átellenesen,ahol 2 "szakács" is van, ott van gömbhal,azt kell levenni (mert mérgező,már ha nem jól tisztítod meg :-) ), és beletenni a sushiba,s ennyi.
    Mindet öltönyben csináltam meg,s elsőre. De lehet csak mákom volt. A kritikus pontoknál kell az ösztönt nyomni.
  • xido
    #1339
    vödör és tűz?..nem játszottam,de mi van,ha felgyullad a pult,az meg el akarja oltani a vödör vízzel..amibe valahogy te előzőleg benzint vagy hasonlót tettél..már ha van ilyen lehetőséged..eléggé balesetes lenne :)
    Utoljára szerkesztette: xido, 2016.07.17. 05:28:03
  • akyyy
    #1338
    ELVILEG KELL HOZZÁ a bizhonyiték is nem? meg hogy csak öltönybe lehetsz. meg nem lőhetsz (bár sztem itt az olyan nincs).
    Én megcsinálom most minnél magasabb pontszámmal, aztán lehet ujra végigviszem, de már bizonyitékokat nem gyujtve, meg álruhákat használva (jó ez a pontozó reszer. ugye amit már megcsináltam, azokat nem kell, de amiket ki hagytam és jó, ujra lehet vinni:D )

    viszont kipróbáltam ezt a kihivásos módot, első kihivásom a kinai negyedesnél, a vásáros, az egyik mr king, a másik kettő pedig az egyik rendőr meg a kiani aki a sütőpult mögött áll. és balesetnek kell hogy látszódjon, és ötletme sincvs hogyan lehetne ezt. gondolom a gödörrel kne valamit kezdeni meg a tüzzel.
  • Rash87
    #1337
    Valaki tudja,hogy mitől függ a Silent Assasin eredmény?
    Mert nem igazán értem...

    2. pályán sikerült csak. S kb azon oda se figyeltem.
    A bevezető pályán a kártyás csávót öltem csak meg,s még sem lett jó pontszám. Semmi levonás nem volt.
    harmadik pályán meg senkit,észrevétlenül jutottam fel :\ Nem igazán értem.
  • akyyy
    #1336
    Elvittem vagy 3 küldetést, majd kis időt kihagytam, ujra kezdtem hogy emlékezzek egykét tutorial dologra, mit mivel si csinálok, de utánna hiába mentem vissza oda ahol jártam, akárhányszor rámegyek a menübe hogy folytatás, elkezdi a legelső pályát, és kicsit idegesítő :\.
  • akyyy
    #1335
    ezis kopasz ám!
  • Maxtreme
    #1333
    Ha valakit érdekel cukorka áron van most a játék steamen. (illetve jó pár Square Enix-es cím is)
  • joceruza
    #1332
    passz.....
  • Jim Morrison
    #1331
    hát ja.. lehet kéne nekik dobni egy mailt, bár nem tudom...
    showthread.php
    fájlokat most nézem de elsőre nem találtam loc fájlokat.
  • joceruza
    #1330
    Ha naponta egy szó lett volna lefordítva,kész lenne. Amúgy ha értenék hozzá,nekiálltam volna. A GTA 5 előbb lesz magyar mint ez.......sajnos.
  • Jim Morrison
    #1329
    Nincs sok szövege... Ha elmondja higy kell talán még... Na az se lenne rossz, ha odaadná a meglévő fordításokat :c
  • joceruza
    #1328
    AZDEJÓ.....
  • Jim Morrison
    #1327
    Ha jól tudom a contract módban van értelme azzal még nem nagyon játszottam (nem story mód hanem a másik)
  • Zsoxx
    #1326
    Annak annyi, a csávó aki moddolta volna, felszívódott.
  • Zsoxx
    #1325
    Hát Rambo-stílusban lehet annyi a játékidő.

    Amúgy az unlockoknak mi értelme van? Eddig még nem találkoztam olyan küldetéssel, amelyben én határozhattam volna meg, mit viszek magammal.
  • Jim Morrison
    #1324
    Az, felét stealthben nyomtam, de egyik küldit végiglőttem. Szeretném kimaxolni, szóval 1-2 órát szánok rá:)
    Bár néha a csak a türelmem fogyott el ^^
  • Shep
    #1323
    9 óra, az elég kapkodós volt akkor, nekem elsőre 22 óra kellet :)
  • Jim Morrison
    #1322
    Fallout3 é. Az 5 év után már 90% on van, képzeld el akkor ez mennyi időbe fog telni

    Btw olyan 9 óra alatt értem rajta végig elsőkörben, ebben erősen benne volt, hogy a challengek miatt még úgyis végig akarom vinni párszor.
  • joceruza
    #1321
    Aszondták faszán halad a magyarítás......melyik játéké?
  • Jim Morrison
    #1320
    >.<

    bár így logikus :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2015.06.23. 15:12:30
  • Szabi #1319
    nem, a szorzó tényleg csak akkor amikor megcsinálod azt is :-/
  • Jim Morrison
    #1318
    :D
    de ha egyszer megcsinálom akkor a szorzó az utána mindig hozzáadódik? vagy hogy van ez :(
  • Szabi #1317
    nem, egy küldibe nem tudod mecsinálni az őlj meg mindednkit és a ne ölj meg senkit csak a célszemélyt küldiket.. :D
  • Jim Morrison
    #1316
    Végre megvettem pár napja, mert még 1-2 éve törtön végigvittem, de úgy gondoltam megéri azt a kevést pénzt amennyiért steamen árulták :D
    challengek mindig beleszámítanak egy küldiben amiket már megcsináltam, vagy ha azt akarom, hogy beleszámítson újra meg kell csinálnom 1 küldi alatt a lehető legtöbbet? (gondolom utóbbi de azért megkérdem)
  • akyyy
    #1315
    várjuk
  • Baker1
    #1314
    Szia! Igen, halad, nagyon faszán. ;-)
  • Cakukapo
    #1313
    Hy...lehet tudni valamit a magyar feliratról? Halad egyáltalán? :o
  • RED BULL F
    #1312
    Az Absolution acsi kioldásához elég, ha csak össze-vissza Chapter Select szekcióból a legnehezebb fokozaton megcsinálgatom a pályarészeket vagy az adott pályát az elejétől a végéig egy ülőhelyben kell teljesíteni?
  • VampireKain
    #1311
    Most -80% - leárazás van rá a steam-en, vegyétek! :)
  • mester1987
    #1310
    Steam!
  • ROBBO43
    #1309
    sziasztok nem tudjátok hol lehet leszedni a javitást elöre köszi
  • grebber
    #1308
    Sajnos mi nem úgy látjuk ,mert when its done még mindig :(
  • Baker1
    #1307
    Komolyan mondom, az utóbbi magyarítások közül a Hitman Absolution magyarításának szerkeszthetősége maga a paradicsom és visz mindent. :D
  • grebber
    #1306
    Már ezer éve tudni,csak készüljön is el valaha.