46
  • topcy666
    #46
    Regisztrálj és töltsd le Next A holnap a múlté 2007 [ DVDRip divx 700MB ]
    Cs-P.KFT
  • atix2
    #45
    Szerintem is nagyon jo volt a film.Az elejétol a végéig lekotott.Bár amerikában mindíg is más volt a film igény :P
  • narumon
    #44
    Szerintem kifejezetten kellemes film volt, csak a vége tünt nekem kicsit összecsapottnak. Meghát a cikkiróval ellentétben én azt sem éreztem, hogy idén olyan nagyon el lettünk volna kényeztetve jó filmekkel. Én azokat csak most várom :o
  • rekettyes
    #43
    a memento szar volt , ez viszont jó
  • TommyGun
    #42
    Imádom Cage-t és a film is bejött nagyon, komázom a dick csávót
  • opeca
    #41
    Megint egy Philip K. Dick regény feldolgozása, amit sikerült elcseszni.
  • opeca
    #40
    No ez egy igazán szar film:-(
  • ivanova36
    #39
    TeDDyRuSh: nem kellene elmesélni az egészet, így még azok sem nézik meg akik eddig kiváncsiak voltak rá ;) amúgy erre gondoltam esetleges folytatásként...
  • TeDDyRuSh
    #38
    Nekem bejött a film, bár én Viktor helyében nem feltétlen erőltettem volna ennyiszer a scifi kifejezést. Kicsit félreértelmezhető, bár jobb híján én se tudok jobb kifejezést. Egy biztos, a befejezés nekem nagyon bejött, vagyis hogy mi csak az egyik féle jövőt láthattuk a szeretkezés után, és a kocsiba mikor beszáll akkor a jót választja amit mi nem tudunk, hogy mi lesz, csak azt, hogy 1 hét,vagy 1 hónap után újra taliznak a csajával. Nekem egy kicsit A Falu-s jellegű a befejezés, de én imádok meghökkenni a nem szokványos befejezéseken. Nálam B++ kategóriába esett a film!
  • koschwarz
    #37
    juteszembe: ebben a filmben hol látszik a nagy költségvetés?
  • ivanova36
    #36
    winnie: igazad van, lehet túlbecsülöm, de tartom magam a korábban leírt véleményemhez.
  • winnie
    #35
    szerintem iszonyatosan túlbecsülöd a dolgot. a kritikusoknak semmi köze nincs (minimális) a bukásokhoz. eleve kevesen interneteznek itthon, olvasnak ilyesmit, másrészt senki sem egy ember véleményére alapoz. (főleg magyarországon).

    szörnyen sok, a nextnél sokkal jobban lehordott film lett siker és szörnyen sok istenített bukás. meg aztán a next nem itthon szerepel ramatyul (megjegyzem itthon nem szerepel ramatyul, hozza a várhatót), hanem mindenhol. nem érdekli az embereket a film, átlátnak a szitán még marketinggel sem tudják eladni a sztorit.
  • ivanova36
    #34
    Véleményem szerint az hogy egy film bukás lesz-e vagy sem, részben a kritikusokon is múlik. Speciel a NEXTről sehol nem olvastam magyar pozitív kritikát, talán ezért szerepelt itthon is ramatyul, mert mindenütt azt olvasni, hogy selejt. Ergo nem mennek el megnézni. Egy negatív kritikával olyanokat is elijesztenek akik amúgy megnéznék. Bár igaz, hogy a krtikákat erős fenntartással kell kezelni, mert ugye az írója izlését tükrözi.
    Nekem tetszett, és csak azt az egyet sajnálom, hogy véleményem szerint a kritikusok megbuktatták, mert így nem lesz folytatása, pedig talán, elfért volna...akik látták végig, tudják mire gondolok, akik nem, pótolják, annak ellenére, hogy miket írnak a magyar filmkritikusok.
    Természetesen akik már olvasták, ne várjanak szó szerinti remaket, lásd Rettegés Arénája film és a könyv.
    Én ajánlom mindenkinek aki egy egyszer nézhető mozira vágyik.
  • somati
    #33
    Ahhoz, hogy kommentezzél nem kell írni kritikát, elég létrehozni egy fórumtémát. :D
    koschwarz: sztem a memento története jó volt, de a film unalmas, ennyit erről. Ízlések és pofonok.
  • winnie
    #32
    ha volt benne valami jó, akkor a vége. onnantól kezdve egyértelmű volt a sztori, nyilván felesleges lett volna mutatni.
  • Lazarus
    #31
    Jó film, csak nincs vége
  • winnie
    #30
    ha nem lennének kritikák, akkor szívnának az emberek, néznék a sz*rt is:) de ezért jó a kommentlehetőség, mert mindenki olvashatja, hogy tényleg sz*r vagy jó-e a film - a többség szerint.

    meg aztán ősi tévhit, hogy a kritika arra megy ki, hogy "jó volt" vs "sz*r volt" - nyilván a sorok között az igazság. akinek bejönnek a butított amerikai scifik, az tuti odalesz a nextért. aki tartalmasat akar, az nem. ez már nem szubjektív dolog.

    (js, és szerintem egy kritika akkor jó, hajó olvasni, élvezetsen van megírva, ha nem didaktikus, szájbarágós - ez viszont megint szubjektív)
  • koschwarz
    #29
    hát igen, érdekes felismerés :) de jobb későn mint soha.

    tudniillik a kritika egy szubjekív műfaj. de attól lesz egyre inkább helytállóbb, hogy a kritikus abban a témában mennyit "tapasztalt" már.

    ha már látott az ember ilyen témájú JÓ sci-fit, thrillert, mint a next, akkor rájön hogy a next egy rossz film. (most hirtelen pl. a memento jut eszembe)

  • koschwarz
    #28
    - pocsék forgatókönyv, pocsék színészi játék, pocsék rendezés.

    + alapötlet jó (köszönhetően P. H. Dick-nek)

    elképesztően rossz filmnek tartom, ahhoz képest hogy mennyire szeretem az ilyen jellegű sci-fi-ket.
  • raven87
    #27
    Nekem tetszett akkor is. :D
  • jeti00
    #26
    sztem tök jó film, hülye ez az író..
  • bgerison
    #25
    Egyszerű film, de jó.
    Nem szeretem a Cage filmeket, de ez tetszett.
  • somati
    #24
    Semmi értelme a filmkritikáknak. Szubjektív a téma, a film nézhetőségének/jóságának nincs mérhető mértékegysége.
  • winnie
    #23
    te ajánlod, más szerint meg csak bottal szabad hozzáérni, ennyi. ízlés és pofon. kinek, mi a jó.
  • Tothenkopf
    #22
    Ez meg egy nagy nulla...Dick forog a sírjában.
  • Tothenkopf
    #21
    A Scanner Darkly tényleg pusztitóan sirály lett!
  • Spectrum
    #20
    Nem tudom miért kell így lehúzni.. Teljesen nézhető film, csak ajánlani tudom. CGI valóban nincs a topon, de itt nem az a lényeg, még ha az akcióra is akar épülni az egész. Lehet, hogy semmi köze nincs a novellához, de nem is aranyember a film címe...
  • DompR
    #19
    kétszeresen hoppánnamindegy, majd utánanézek...
  • BornToBePuli
    #18
    Ezeket hívják novelláknak.
  • winnie
    #17
    scanner darkly pazar.
  • ffxi
    #16
    Röviden: jó volt.
  • KoS
    #15
    Az Scanner Darkly, es mar regota kesz van. Mar szerintem nalunk is kaphato DVD-n (lehet hogy akcioson is). Nekem nagyon tetszett.
  • jefferson83
    #14
    Nálam a Deja Vu nyerne, mert ez nagyon ramaty volt. Ha a deja vuben voltak logikai bakik, akkor ebben meg logika nem volt. Azért egyszer megnézhető.
  • DompR
    #13
    Nem láttam a filmet, de Az aranyembert B-filmmé degradálni... A felejtés bére is ritka szar volt az eredeti mellett. Tényleg kéne valami rendes Dick-feldolgozás. Apropó, a Sensor darklyval mivan mostanság? Mert volt egy jobb fajta trailer, de azóta semmit se láttam róla sehol
  • Szefmester
    #12
    nekem csak az a fárnya CGI lavina nem jött be.. a többi zsír volt nagyon..
  • Wittgen
    #11
    Nekem tetszett a film, bár a novellát nem ismerem. Igaz is, az Impostor-t elolvastam könyvben, volt vagy 10 oldal maximum...ennyit a sci-fi alapokról...
  • tungi52
    #10
    Nemzet Aranya 2???
    Az elsőt is végigröhögtem. De óriási poén volt.
  • KoS
    #9
    Jajj, most vettem eszre hogy mekkorakat spoilereztem, es nem is hivtam fel ra a figyelmet...
    ELNEZEST

    Szoval aki ezt olvassa elobb, es nem akar SPOILER-t, az ne olvassa el a #6-ot!
  • Major
    #8
    Sajnálom hogy Cage mostanában csak "bukta" filmekben játszik, hiszen megérdemelne már egy elismert szerepet is. Úgy nézki ez a 2006-2007 nem az ő éve. De majd jövőre ;) Nemzet Aranya 2 és egy csomó jónak igérkező filmben fog szerepelni. REmélhetően már sikersen jön ki ezekből! :)
  • Hirvaer
    #7
    Nekem tetszett. Nem egy korszakalkotó film, de a csaj is kutyajó benne, Cage az egyik kedvenc színészem, ugyanakkor tetszett, ahogy kihasználta az adottságát.
    Az tény, hogy sok lehetőség van a témában, mit kihasználhattak volna és jobban meg is lehetett volna rendezni, de éjszakai mozinak tökéletes.