3291
  • _Vegeta_
    #51
    A Sónen nagyon tág temakor. Hogy a szelsosegeket mutassa pl az Umisó is Sónen anime/manga. ;)
    Shounen Fight mangaknak/animeknak szoktak becezni a neten ezeket a verekedos cuccokat. :S
  • armageddon666
    #50
    Én azért ezzel a nemlátni a fajlődést dologgal nemnagyon értek egyet...
    Ha tényleg egyre gyorsabbak és gyorsabbak lennének, egy rész már azzal telne el, hogy a két szereplő eltűnik, majd újra megjelennek, és jól agyonvannak verve :K szal semmit nem látnál :D vedd úgy hogy a harcok mindig levannak lassítva egyre inkább ^^
    Bár az tény hogy néha az erőviszonyok kuszák :S most konkrétan nem tudok példát de szerintem ti is érzitek 1-2 helyen mire gondolhatok...

    Lassú harcról jut eszembe: mikora 11mpes harc van :D az is volt vagy 5 perc ^^ bár ha jóltom Narutoban (nemszeretem, nemnézem... lehet megkövezni) volt olyan hogy 4 perc vagy mennyi van hátra és 4 részen keresztül ez volt vagy ilyesmi :D ez most Bleach közben beugrott ^^
  • armageddon666
    #49
    Nah valami ilyesmire gondoltam énis :)
  • Bucser
    #48
    Ez ennek az anime/manga stílusnak a sajátja shonen (vagy shounen) ha jól írtam.(szétverik, beszélget, felkel, erősebb lesz).
  • Rise Against
    #47
    Nekem Shunsui nagyon szimpatikus még, a végtelenül nyugodt kalapos, rózsaszín kimonós kapitány. Nagyon nagy arc :p
  • _Vegeta_
    #46
    Icsimaru az isten es csak figyeli Aizent, probalja kordaban tartani. ;)
  • ronihun
    #45
    igen ez igy van ^^
  • Bucser
    #44
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ichigo Hollow énje elnyelte Zangetsu-t mikor átvette a hatalmat. Hisz mindketten ichigo részei. Zangetsu a mérleg. és aki az erősebb azt támogatja. erre utal a Hollow Ichigo ló és király hasonlata is. Túlképp a kard csak formába önti a hollow erejét.

    Ichigo egyébként sem hagyományos úton lett Shinigami (a második átváltozásra gondolok és nem a helyettes shinigami formára).

    Túlképp Ichigo-nak már nem Zangetsuval kell kommunikálnia hanem helyén tartani a Hollow énjét. Hisz Zangetsu azt támogatja aki erősebb aki "ül a lovon".


    Szerintem:)
  • _Vegeta_
    #43
    Jo csak ha belegondolok hogy a Japan kb 6-700forint... :D
    Jobban megeri rendelni Japanbol 3-4en es akkor a szallitasi koltseg is 3ad vagy 4ed resze csak. :D
  • Bucser
    #42
    Tousennek elvei vannak és azok felülírnak minden barátságot. Tousen az elvek ideák embere míg Komamura a személyes érzelmeké. Teljesen eltérőek világlátásban. ráadásul Komamura azért kötődött Tousenhez annyira mert az utóbbi vak volt így előtte mindig önmaga lehetett. (hát a fonottkosártól a fején hülyére röhögtem magam mikor először láttam:D)

    Tousen azért állt Aizen mellé mert meg akarja változtatni a világot. Úgy gondolja hogyha Aizenből mindenható lesz vagy isteni lény akkor a segítségével újra írhata a szabályokat.

    De Ichimaru motivációi teljesen sötétek számomra...
  • ronihun
    #41
    annál sztem olcsobban nem nagyon fogsz találni:D
    nkem is kéne:)
  • _Vegeta_
    #40
    Rokaarc. Imádom! :) Teljesen uj, ilyen abrazolasmodot meg egy mangaban nem tapasztaltam, zsenialis.
    Kurocucsi pedig a tipikus elvakult tudos, nem elolenyeket lat csak kiserleti patkanyokat, a dög! :D

    Apropo valaki nemtudja honann lehet Japan Bleach mangat beszerezni? Animeboltba 2000/db aron hozzak, nemtudom annyit meger-e nekem. :P
  • Rise Against
    #39
    szorri, a mehetre nyomtam, pedig nem csak ennyit akartam írni :p
    na, szóval nekem pl. kifejezetten tetszett néhány bountos rész, amikor soul societyben voltak, azok már nagyon jók voltak. Főleg a Kariya-Ichigo-Byakuya harc. Tény, hogy uncsi volt kicsit a részek többsége, a harcok meg vontatottak voltak. Én azt nem bítom pl, hogy ichigo igencsak megerősödött előtte, a nagydarab bount(nemtom a nevét) mégis elverte mint a szart. Azaz sokszor nem látni benne a fejlődést. Pl. amikor Ichigo először elérte a bankait, rohadt gyorsan mozgott, de most, amikor grimmjow-val harcolt, pusztán bankai-al rohadt lassú volt és tehetetlen. Minden fejlődés után ugyanolyan gyengének tűnik mint a legelején, aztán megy a lelki harc, megerősödik, győz, újra gyenge lesz, lassú, és elverik... szóval nem érzem benne a fejlődést.
    A karakterek minőségének romlását meg én pl. nem vettem észre, lehet azért mert fokozatosan hozzászoktam. De most hogy megnézem az első részt, szerintem nem a karakterek kidolgozottsága romlott -sőt, az inkább fejlődött- hanem a speckó effektek... Pl. az első rész végén Rukia kardjával állt, és az energianyaláb ami körülvette gyönyörűen áramlott. Nah ilyen szép effekteket mostanába nem nagyon látni. Jah, az utóbbi részek mérete le is csökkent rendesen, 175 megáról 145-re kb. Ennek mi az oka? nincs rá keret? :D
  • NEOreg3
    #38
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha jól emlékszem azt mondta Ichigonak a Hollow énje, hogy mindig is két erő volt a testében: Zangetsu és a Hollow, és mindig az erősebb uralkodott a másik felett, de a Hollow "sajnos" nagyobb hatalomra tett szert ezért magába olvasztotta Zangetsut, így lehetősége volt átvenni a hatalmat Ichigo elméje felett is. vagy nem így van.
  • ronihun
    #37
    Van egy Bleach mangám:) angol:D
  • NEOreg3
    #36
    Kedvenceim: Hitsugaya, Ichigo, Ikkaku, Kenpachi, és persze Rukia rajzai:D

    Utálom: Sado-t, Orihime-t, a módosított lelkeket (nem csak a bounto detektorokat, hanem Kon-t is) és persze a legunszimpatikusabb karaktert Kurotshuchi-t is
  • Rise Against
    #35
    eddig mindenki panaszkodott a bountos fillerekre
  • armageddon666
    #34
    Aizennek az "átváltozása" volt nagy :D ilyen tiszta gyengének vagy nemistom minek láccott eleinte, aztán szemüvegét levette azt haja is más lett xD így tök menő :D igazából Aizen is bejön :D

    Tousen az akit nagoyn nem bírok :\ ahogy Vegeta is mondja: kétszinű... bár igazából nem is mert biztos hogy úgy cselekszik ahogy helyesnek gondolja de olyan ellentmondásos az egész :\

    Kenpachi is szimpi xD meg Byakuya :K Sou Societys résznél aszittem Byakuya gonosz... aztán végig Rin-re gyanakodtam hogy ő lesz áruló (bár az is lett, de aszittem csak ő :D) :K

    Akit még komálok az Ichigo Hollow énje ^^ tényleg spoilerban valaki hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mi is van most akkor Zangetsuval? :S átvette helyét Ichigo hollow énje?
  • ronihun
    #33
    Nekem ichimaruba az nagyon bejön hogy kis sunyi :D
    nemtudom hogy el akarja e árulni aizent bár nemhiszem:)
    Aizen nem annyira jön be...nem mondom hogy nem szeretme de nincs benne olyan dolog mi eddg megfogott
  • _Vegeta_
    #32
    En még mindig azt hiszem, hogy Icsimaru a nagyfőnök csak meghúzódik a hátterben. :D
  • ronihun
    #31
    Tousen szemét volt Komamurával:S
    nem gondoltam volna hogy ő is:S
    Én Byakuyat is megszerettem mert az amikor megmentette rukiát az nagyon szép votl tőle:) végig azthittem ő a rossz:)
  • _Vegeta_
    #30
    Nagy kedvenc. ^^
  • _Vegeta_
    #29
    Ahogy azt az alairasod is mutatja. ;)
    En Tószent nem birom, olyan ketszinu. Amugy engem az fogott meg nagyon a Bleach-be hogy az osszes karakter a vegletekig atgondolt es kidolgozott.
    Igazabol mindegyik karakternek van olyan tulajdonsaga ami miatt vonzo vagy szeretheto.
    Bar az elobb nem emlitettem, de Kurocucsi a masik nagy kedvenc Gin mellett. ^^
  • Bucser
    #28
    Én Tousen-t hiányolom. az új stílusa nagyn dúrvajó:) De még mindig nem értem, hogy mi köti őket Aizenhez.

    Hueco Mundoban is lesz pár karakter ami vér idegesítő:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért Nell nem gyengén néz ki átalakulás után:D(manga) legalább annyira meglepődtem mint amikor Yuroichi először átalakult. Na őt is hiányolom. lig szerepelt mostanában. Na meg Soi Fon.


    de kedvenc karakter pedig változatlanul Zaraki Kenpach
  • armageddon666
    #27
    Nekem azért tetszett a Bounto arc/évad/saga is :) a fillerektől már majdnem kiütésem lett (valami 10 volt egyhuzamban?) meg a 3 mod soul mikor megjelent x.x és azthittem eltűnnek majd valahogy mikor vége a bountos résznek de nem :'( most viszont fillerek utána Vaizard/Arrancar részek jók :K

    Ichigo
    Grimmjow Jaggerjack
    Urahara

    ők a kedvenceim :D bár minden karakterben van amit szeretek :) kivéve a mod soulok -.- meg Urahara boltjában a kölykök :S és mikor harcolnak :'(

    ilyeneket miért raknak bele? :S
  • _Vegeta_
    #26
    Ne hidd azt hogy kotekedni akarok vagy valami, de ha meglatom valahol hogy evad rogton a sorozatok jutnak az eszembe hisz azokat szokas evadokra bontani, mert azok nyaron pihiznek. ;)

    Kar hogy Icsimaru parancsnok keveset szerepel. ^^
  • Bucser
    #25
    Szerintem inkább azt írasd bele, hogy Bleach anime sorozat.

    házigazdaság 500 hsz.

    ÉS miután futó sorozat símán lehet olyan aktív mint a Naruto vagy a DBZ totyik...
  • Bucser
    #24
    Látom megint sikerült megfognod a lényeget....

    btw: saga általában hoszabb mint egy évad (szerintem) az arc pedig rövidebb:)

    De tökmindegy annak hívod aminek akarod.
  • [Walaki]D`Lair
    #23
    Nem jönnek, hanem már vannak :D
  • ronihun
    #22
    Csinálok bannert majd vmikor:)
    és majd megkérem a moderátorokat hogy irját a Bleach mögé hogy (TV)
    mint minden ilyen topiknál van;)
    Házigazda jogot csak akkor lehet kérni ha 500 hsz minimum megvan?
    na mindegy korai még:) lehet hogy nem lesz aktiv annyira...Amugy egy kérdésem lenne....A Bountok után az Arrancarok jönnek?
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    Tyű nekem is az egyik kedvenc animém a Bleach :) Jövő héten lesz az őszi AnimeCon, megint Bleach karakternek öltözök majd be :D:D
  • ronihun
    #20
    Hát igen a bountos részek jó nagy része nagyon uncsi....de szerencsére már a vége felé járok és itt állitolag jobb lesz:D
  • _Vegeta_
    #19
    Maximum arc-nak, vagy saga-nak, de evadnak? :S
  • Adam5
    #18
    Jahm, de fillereket általában nyílván nem (legalább is remélem xD) a nézők szórakoztatására találják ki . Hanem hogy az anime ne érje be a mangát. És a mod soulok miatt én is káromkodtam egy sor amikor megláttam. Filler szarságoknak nem szabdna befolyásolnia a manga storyt. Csak a szemetek még a canon storyban is fillerkedni akarnak -.-' .
  • Adam5
    #17
    Hát a Soul Society-t is, és a Bountokat is lehet egy-egy évadnak nevezni.
  • _Vegeta_
    #16
    Tudom mik a bountok bar kihagytam oket, de en az evadra kerdeztem ra. ;)
  • Bucser
    #15
    Bountok.. emlékszel? mangában nincsennek és a történet alakulásának szempontjából teljességgel értelmetlenek.. úgy tűntek el mintha ott sem lettek volna 1 részes lezárásban.

    totál felesleges kihagyható lett volna. Ahogy számoltam a Bounto részek pont egy évadot tettek ki.
  • _Vegeta_
    #14
    Mifele évad?
  • Bucser
    #13
    csak ne lenne benne egy borzalmasan fos minőségű filler évad 52 résszel és ne lenne szemmel látható a karakterek butítása folyamatosan (grafikailag)

    Az első évad kitűnő látványvilággal rendelkezett amelyet sajnos csak a moviekban lehet viszonlátni már.

    A 3 extra mod soul aki nem szerepel a MANGában hihetetlen idegesítő és felesleges és minden kibaszott részben szerepel...:(

    Mindenesetre manga 292-nél jár és végre az anime is felvette az eredeti fonalat.
  • Al Age
    #12
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az első képen, így utcai ruhában, kezében egy "normális" zanpakutō-val (ami egyébként ahogy elnézem Rukiáé) Ichigo tisztára úgy néz ki mint egy átlagos Vizard, így abszolút beillik közéjük. Tetszik ez a kép. :-)