3291
  • NEOreg3
    #131
    ehh Kyouraku elrókázza magát a végén XD
  • NeverwinterKING
    #130
    ez egy jó oldal. minden fenn van :)
  • NeverwinterKING
    #129
    az :)
  • armageddon666
    #128
    Bleach ending 3 (Squad 12 version)

    itt a vége fele az Urahara volt? O.o
  • Al Age
    #127
    Köszi!
    Mázlim volt, mert a nagy keresgélés közepette találtam egy felhasználót, aki feltöltötte az összes openinget és endinget (egy verziót mindből), utána meg találtam egy másikat, aki feltöltötte a több változatosakból a hiányzó darabokat.

    Várom a meséket!
    Endingeket nem szurod be? Azokrol is lehet mesélni. ;) - #118
  • _Vegeta_
    #126
    Azta! Remek gyűlytemény!
  • ronihun
    #125
    BeZt
  • Rise Against
    #124
    bár most hogy utánanéztem, koreai a csaj, csak japánmániás, szinte csak japánul énekel. De aranyos na, az a lényeg :D
  • NeverwinterKING
    #123
    jó szám^^
    de rolling star jobb :D
  • Rise Against
    #122
    ez annyira aranyooos :D imádom a japánokat, cukik xD
  • Al Age
    #121
    No akkor szép sorban, ha minden igaz összes opening és ending.
    Link után írtam, hogy melyik epizód(ok)ban szerepel.
    Az 5-ös openingnek van egy, a Memories of Nobody múvit reklámozó verziója, ahol a zene ugyanaz, de a videó a filmből van. Ugyanígy, ugyanazon részek alatt az ending is ilyen (9-es), a zene ugyanaz, a képek a filmből vannak.
    A 3-as ending összesen 13 rész végén volt látható, bemutatva így egyesével az összes divizsönt.

    Opening 1 1-25
    Opening 2 26-51
    Opening 3 52-74
    Opening 4 75-97
    Opening 5a 98-105, 110-120
    Opening 5b 106-109 (Movie reklám)
    Opening 6 121-? (jelenleg 142)

    Ending 1 1-13
    Ending 2 14-25
    Ending 3a 26 (6th Division)
    Ending 3b 27 (3rd Division)
    Ending 3c 28 (11th Division)
    Ending 3d 29 (12th Division)
    Ending 3e 30 (4th Division)
    Ending 3f 31 (2nd Division)
    Ending 3g 32 (9th Division)
    Ending 3h 33 (7th Division)
    Ending 3i 34 (5th Division)
    Ending 3j 35 (10th Division)
    Ending 3k 36 (1st Division)
    Ending 3l 37 (8th Division)
    Ending 3m 38 (13th Division)
    Ending 4 39-51
    Ending 5 52-63
    Ending 6 64-74
    Ending 7 75-86
    Ending 8 87-97
    Ending 9a 98-105
    Ending 9b 106-109 (Movie reklám)
    Ending 10 110-120
    Ending 11 121-131
    Ending 12 132-? (jelenleg 142)
  • armageddon666
    #120
    endingeket többnyire én sem csípem xD ez az ED3 jónak tűnik :D hanyadik résztől vannak? és mindne részben másik squad van benne?
  • _Vegeta_
    #119
    Ket kedvenc ED. Rengeteget hallgatom oket audioba.
    Bleach ED2
    Ez az abszolut kedvenc, rohadtul atatja a Bleach hangulatot.
    Bleach ED3 (12)
    Bleach ED3 (3)

    Ja amugy utalom az endingeket es a DragonBall-os Angel-t kiveve sose nezem vegig oket. :D
  • _Vegeta_
    #118
    Endingeket nem szurod be? Azokrol is lehet mesélni. ;)

    1) A kedvencem bar utalom a hipphopp stilust, sott semmibe nezem, de itt a zenere nagyon jo hangulatot ad a zene. Tokeletesen illik a bleachre. Egyetlen egy intro amit mindig vegignezek. Es sokat hallgatom csak a nezejet is.

    2)1-2x talan veigneztem, zene jo, metalos, tetszik csak hat ez nem bleach hangulatu.

    3) Ugyanaz igaz, mint eggyel fentebb.

    4) Sose lattam, biztos bountos intro. Az animacio tetszik a zene marhara nem.

    5) Tetszett, bar nem egy nagy eresztes.

    6) Uristen! Utalom, egyszer se neztem vegig. Hanyinger keringet ha meglatom!!! :D
  • ronihun
    #117
    Nekem az 5. nagyon tecik:D nem tartok még ott de jó nagyon...az 1 és a második is bejön nekem....de aholmost járok az 4.-nél az nagyon nem teccik:S
  • Rise Against
    #116
    szerintem aranyos ez az ending xD
    kb. 10 másodpercig, addig bírtam. Kb. 20-adszorra futottam neki, mire először végig tudtam nézni, mert megfogadtam h minden animében legalább 1-szer végignézem az openinget meg az endinget is, legyen bármennyire fos. :p
  • NEOreg3
    #115
    Az az ending omfg! A készítők nem gondolták, hogy egy picit szánalmas?:D

    és még valakinek tetszik is D:
  • armageddon666
    #114
    1.) az még a legelején volt és nagyon megteremtette a hangulatot azokhoz a részekheZ :) meg úgy a sorozathoz is :D ritkán nézem végig az openingeket mert darálom az animéket ha rájukpörgök de ennél végignéztem majdnem mind :)

    2.) zenével nemtom mibajotok, de nekem bejön az is :D úgy összességében meg ez is jól illik a Soul Societys részekhez ^^

    3.) na egyik kedvencem :D a zene is nagyon jó, meg olyan kis sötét hangulata van :K ez nemis tudom már mikor ment :S

    4.) na ezt nagyon nem bírtam :S egyetlen jó pont a civilruhás shinigamik xD azok a legjobbak :P (szal OVAk végét szeressem ^^)

    5.) na ebben is vannak civilben, meg van benne hollow ichigo is, meg a zene sem rossz, szal ez is bejön :D

    6.) ezt elején nagyon nem bírtam :S de aztán valamiért mégis továbbjutottam a legelején mikor Kon énekel és megnéztem, és nagoyn jó :D ezt minden résznél megnézem ^^

    7.) erre meg majd kiváncsi leszek :P



    ettől az endingtől rémálmaim voltak azt tudom O.o de ezt szó szerint kell érteni! x.x
  • Al Age
    #113
    Ja és egyet kifelejtettem, nevezzük 5b-nek, pár részen keresztül ment az első múvi reklámozása céljából.
    link
  • NEOreg3
    #112
    zeneileg a második a leggyengébb, összeségében meg a negyedik:P
  • Al Age
    #111
    _Zeneileg_ a második az egyik kedvencem, összességében pedig, ha úgy nézem, mint egy AMV-t a mostani (hatodik) a favorit.

    Kis segítség azoknak, akik nem emlékeznek már az összesre:
    első
    második
    harmadik
    negyedik
    ötödik
    hatodik
  • Rise Against
    #110
    nekem mindegyik tetszett, kivéve a negyediket, az elég gyenge volt :/ a második is csak erős közepes. Az első, az ichirin no hana, meg a mostani mind adják a hangulatot =)
  • NEOreg3
    #109
    beszteszt forever:)
  • armageddon666
    #108
    Openingről jut eszembe melyik a kedvenc openingetek? :D Mindjár megnézem őket és akkor énis elmondom xD már nem nagyon rémlenek :S azt tudom hogy valahogy mind bejött mert mind illett az adott részekhez :)) szal lehet hogy abból is az lesz hogy nincs kedvencem mert mind tetszik :(
  • ronihun
    #107
    Nagyon jól megvan csinálva nehéz lehetett összerakni:)
  • Rise Against
    #106
    áhh már el is felejtettem, az első opening, nagyon jó volt :0 A régi szép idők, amikor még az elején jártam :p számora ez a zene képviseli leginkább a Bleach-t... ez nagyon illik hozzá -.-
    a videóhoz nem tok hozzá szólni, ezt a card captort nem ismerem. szerencsére :p
  • _Vegeta_
    #105
    Tenyleg nagyon ugyes, de nekem ez jobban tetszik. ;)
    http://uk.youtube.com/watch?v=hYww6i6VxBQ
  • NEOreg3
    #104
    ügyes munka:)
  • armageddon666
    #103


    én ezt a részt szeretem :P meg az összes hollow ichigosat xD

    tényleg akik olvassák a mangát: ez a "gonosz" Hollow Ichigo fog még szerepelni? :K
  • armageddon666
    #102
    mármint karakterdizájn vagy személyiségileg?
  • Black Hawk
    #101
    A Beszt jelenet. Többek között.
    Szerintetek ki változott meg a sorozat folyamán a legjobban?
  • armageddon666
    #100
    akkor péntekenként vagy már csütörtökön is van magyar felirat ^^ juppí :D
  • Count Adyn
    #99
    Szerda esténként:)
  • armageddon666
    #98
    Bespammolnék ide kicsit :S



    megpróbáltam ichigobol hollow ichigot csinálni :D



    ittvan nagyba... a ruhája itt invertálva van ezért valahogy nemjó sztem :S meg a kard maradt fekete még mert azzal nemtudtam mit kezdeni :( kicsibe annyira nem feltűnő... meg még gondoltam hogy olyan vigyort vagy mit rajzolok még neki de hát nem jött össze :K

    És hogy legyen egy kicsit on-abb:

    mikor jönnek ki a részek? :S asszem hetente ugye? de melyik nap?

  • Bucser
    #97
    Tervbe van véve, mert a szakon ahova menni akarok megint 4 nyelvvizsga kell. vagy 2 középfok + 2 szakmai gazdaságtanból vagy pedig 4 általános nyelvvizsga.

    Mármint az egyetemi diplomához.
  • _Vegeta_
    #96
    Mind a 3 megy tarsalgasi szinten? :O Tok jo nyelverzeked lehet. Helyedben raallnek a Japanra is. ;)
  • Bucser
    #95
    angol német francia.+magyar
  • _Vegeta_
    #94
    Jah ez nagyon nagy volt. :D
    Mar lassan lassan 3x-ra is eljutod ehhez a reszhez.
  • Count Adyn
    #93
    Najah:D
  • _Vegeta_
    #92
    A ket kedvenc :D
    Amugy a Hirako is rettento arc a Kansai-ben tajszolasaval egyutt. :D