3291
  • Al Age
    #171
    Az előbb elírtam, Flomp-Rumbel helyesen a csapat neve.

    Technikai adatok:
    Mindkettő Flomp-Rumbel verzió képe 640x480-as, 24 fps-sel.
    Az xvid-es verzió 170 megás, rá van égetve a felirat és 128 kbit-es sztereo MP3 hangja van, az mkv pedig 140 megás H264-gyel kódolva, 128 kbit-es sztereo OGG hanggal és kapcsolható felirattal.

    Noha a kép felbontása és frémrátája ugyanaz mindhárom esetben, de mintha egy picit szaggatósabb lenne az F-R anyagokon. A képek minőségét nézve nem látok különbséget a két csapat kiadásai között.
    A hang alapból hangosabb a Flomp-Rumbel verzióknál és sajnos az alapzaj is nagyobb. Leszámítva ezt a hallható alapzajt, nem hallok különbséget a DB és az F-R verziók között.
    A kettő Flomp-Rumbel verzió között pedig végképp nem tudnék különbséget tenni, ha nem tudnám a technikai adatok, csak elém tennék, hogy nézzem meg, azt hinném, hogy kétszer játszották le ugyanazt.
  • Al Age
    #170
    Igen, szerencsére van, a Flomp-Rumble.
    Ahogy nézem minden részből csinálnak két verziót, egy olyat, mint a Dattebayo (DivX, ráégetett felirattal) és egy mkv-t, ahol ki/be kapcsolható a felirat.
    Épp most töltöm a legutóbbi rész mindkét verzióját minőségellenőrzés céljából.
  • berlinboy6329
    #169
    Van még másik csapat aki fordítja?
  • NeverwinterKING
    #168
    nem lesz bleach?:O
  • armageddon666
    #167
    :'( annyi másik projectjük van... miért pont bleacht szüntetik be? ... hate 'em :@
  • NeverwinterKING
    #166
    most jönnek a jó részek bazz! :D
    de még 1 rész mire megérkeznek oda:S
    de már várom :D
  • Al Age
    #165
    Újabb rossz hírt kell közölnöm:

    "...
    Due to complexity of the new series and also due to schedule conflict with Bleach, Dattebayo regrettably announces that Genshiken will replace Bleach on our anime lineup."


    Másik forrás után kell néznem sajnos. Kár érte, mert Dattebayo-ék nagyon minőségi rilízeket csináltak.
  • _Vegeta_
    #164
    Ismeros helyzet. :D
  • armageddon666
    #163
    legutóbb összegyűlt 10... csak sajna exponenciálisan nőtt az izgalom és minőség és így 1 nap alatt lepörgött xD
  • _Vegeta_
    #162
    Inkabb legyen kethetente egy normalis epizod mint hetente egy filler. :D
    Amugy kovesd a peldam, varj meg mig osszegyulik 20-30epizod vagy 40-50 fejezetnyi manga es lass neki egybe. :D
  • Al Age
    #161
    Dupla rész, hajaj... nem is emlékszem már. :)
  • NEOreg3
    #160
    de még új Naruto Shippuden sincs a héten, hát tiszta ideg vagyok:C
  • armageddon666
    #159
    Nemáááá :S pedig erre vártam :'( nyáron volt rendesen, de sok szar filler, mostmeg... 2 hetente van már csak jóformán -.- és mikor volt már utoljára dupla rész? :S
  • Al Age
    #158
    A héten nincs Bleach anime epizód. :'(
  • armageddon666
    #157
    Tankcsapdát nem szeretem de tankcsapdás Bleach AMV ^^ Conon volt :D gondolom kifog kerülni valahova :) akkor majd linkelem :D
  • NeverwinterKING
    #156
    ez jó volt. :O a zene is tetszett^^
  • ronihun
    #155
    Ez az amv nagyon bejön
  • Al Age
    #154
    Ahány ember annyiféle megítélés. :)
    Amit leírtál az mind igaz.
    Ugyanakkor én az akciódúsabb animéket kedvelem és ahogy ebben a topikban is írtam a Bleachet is leginkább ezen tulajdonsága miatt kezdtem el nézni, ebből a szempontból pedig a véleményem változatlan.
    Azzal viszont teljes mértékben egyetértek, hogy közel sem volt olyan rossz rész ez, mint például a nyári adagból jónéhány. :D
  • Bucser
    #153
    Vesd össze a bounto saga egyes részeivel és azután mond, hogy kevés dolog történt benne. (gondolok arra mikor egy egész rész arra megy el hogy földből kijövő sziklákkal harcolnak...)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megtudod, hogy Ishida miért segít és hogyan magyarázza az apjának a dolgot. Kiderül, hogy Isshin és Ishida apja ismerik egymást. Megtudjuk, hogy Orihime erejében óriási potenciál van és Aizen ki akarja ezt aknázni. Visszatér Grimmjow fullpowerben, elhullik az egyik Espada, és megtudjuk, hogy Ayesawa-ék is speciálisak (ugye Sado és orihime képességei is csak onnan indultak hogy sejtették a Hollow-k jelenlétét, de nem látták őket és hogy látták Ichigo-t szellemalakban).

    Szóval szerintem azért ebben a részben kúrvára sokminden történt ahhoz képest, hogy csak 20 rész volt.
  • Al Age
    #152
    Nem olvasom és a #151-es komment tökéletesen megegyezik a véleményemmel. Kicsit unalmas, vontatott volt ez rész, ahogy írtam a #143-ban is.
    Azért írtam, hogy alapvetően filler, mert ezt az egész részt meg lehetett volna oldani 10 percben.
  • Rise Against
    #151
    inkább csak nagyon húzták, hogy kitegye azt a 20 percet. Annyi minden történt hogy kb. 10 percben le lehetett volna adni. De ezt úgyis megszoktam már a többszáz részes animék esetében D:
  • Bucser
    #150
    Olvasod te a mangát? mert ez minden volt csak nem filler...
  • NEOreg3
    #149
    ez a Grimmjow de beteg, imádom:D

    kár, hogy egyszer majd úgy is le fogják vágni:C
  • armageddon666
    #148
    Nah megnéztem :D jóvolt :D Grimmjow egyre szimpibb ^^ csak úgy lesett aztán bámm x) meg úgy Aizen sem oylan ellenszenves mán :K meg Orihime eddig olyan idegesítő volt, mosmá lehet nemlesz az :D Meg Isshin is volt meg Chad is mondott 2 mondatot ^^ ez egyre jobb lesz XD
  • Black Hawk
    #147
    Jövöhéten nincs is??
  • armageddon666
    #146
    Most bírok magammal és nem olvasom el!!! előbb megnézem gyorsan ^^
  • Rise Against
    #145
    már asszem a 3. rész harc nélkül zsinórban. Mi lesz így velem? :D
  • Rise Against
    #144
    nem baj az, nekem az opening meg az ending is kellőképp tetszik msot :p
  • Al Age
    #143
    Csak aki már látta a 143-at:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát ez a mostani elég felemásra sikeredett. Lassacskán haladtak az események, alapvetően filler, de volt benne egykét meglepő dolog.
    Bódottá:
    1., Grimmjow újra 6-os Espada, valamint;
    2., Isshin újra Shinigami öltözetben.
    Kevésbé bódottá:
    Isshin még mindig komolytalan és csak azért veszi fel ezt a ruhát mert jól áll rajta. :D
  • armageddon666
    #142
    lejött 143. rész ^^ majd vacsi közben megnézem ^^

    de már belekukkantottam és, nincs új op :S nem úgy volt hogy lesz?
  • Bucser
    #141
    Manga alapján mondom:)
  • Al Age
    #140
    Még a végén fel kell venniük a szinkronszínészt teljes állásba az eddigi alkalmi munka helyett. :D
    Egyébként ezt manga alapján mondod, vagy csak megérzés?
  • Bucser
    #139
    A mostani epizódokban Chad feltűnően beszédes lesz:) sőt a köetkező részek borzalmasan jók lesznek:)
  • armageddon666
    #138
    de ez nem lesz ilyen sablonos :P viszont Chad milyen beszédes volt már XD
  • Rise Against
    #137
    majd figyeld meg, már megszokhattuk az animékből, hogyha valaki visszatér hosszú idő után, meglepetésszerűen erős lesz :p
  • NEOreg3
    #136
    nem hiszem, hogy erősebb lett annál, mint amikor levette a lélekmorzsoló kesztyűt
  • Rise Against
    #135
    csütörtökönként fog csak pörögni a topig :p
    na, én már kíváncsi vagyok mi lett Ishidával, igendúrva lett-e :D
  • armageddon666
    #134
    :D remélem is :D de nem mert én magyarfelirattal nézem ^^
  • Al Age
    #133
    Holnap ilyenkorra már láttam/láttuk a 143. részt!
  • armageddon666
    #132
    Kerestem emgint a Byakuya vs Ichigos részeket és ráakattam arra mikor Aizen "gonosz lesz" ... nagyon dúrva már nem is emléxeztem rá xD 1 ujjal megállítja a bankait xD