3291
  • byakuyaboy
    #211
    HA véletlenül megtalálod a no clouds in the blue heavent jó mínőségben nekem is szólj.
  • ronihun
    #210
    ennyi spoilert :D
  • macleod2005
    #209
    Manga Spiler utáni találgatás:



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én azt se tartom kizártnak hogy Noitorát Grimmjow fogja hátbadöfni, vagy valami. Van egy olyan érzésem hogy grimmjow még fog egykét dolgot csinálni. Megaztán Aiten is átállt a hollowok oldalára, Grimmjow is elfér Ichigoék mellett
  • Adam5
    #208
    chapter 296 spoiler:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Loool, Kubo kicsit sem perverz :D. Peshe ahogy lenyúlt és kihúzta a kardját, kicsit sem látszott az első képen másnak mint ami lol. Plusz elkezdi mindjárt spriccelni az infinite slicket és akkor Game Over Szayelnak. Nell-el kapcs pedig shock!! Kicsit sem váratlan fordulat, könyöröm most jöjjön a hős Ichi aki megpróbálja megvédeni, de Noi megveri, és akkor Hollow Ichiiii xD. De persze Ulqira és Halibellre nagyobb az esély >_>. Amúgy jó Nell releaselése :).
  • Bucser
    #207
    Bleach manga 296 spoiler

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bazze... a francért kellett visszaváltoztatni Neliel-t azzá a gügyögő micsodává... hihetetlen... Ahelyett, hogy kinyírta volna Noitrát... Bahh... a picsába... remélem az animeben nem zöld hajat csinálnak neki, mert akkor sírni fogok...
  • Black Hawk
    #206
    isszonyat jó kis harc volt a mangába Ichigo és Grimmjaw között :D csak most ugyanott vagyok mint a Narutoval. :S kifogytam mindenből. :D még jó hogy aránylag türelmes ember vagyok.
  • armageddon666
    #205
    "lesz még Hollow Ichigo? ^^"

    ennyivolt a mangaspoiler kérésem :D
    a másik csak az volt hogy legyen jelölve ha mangával kapcsolatos xD 2 sor között látatlanban meg ottvan még az hogy "-mert akkor azt nem olvasom el" ^^
  • Rise Against
    #204
    akkor minek kértél spoilert a mangásoktól, ha úgysem akarod elolvasni? :D
  • armageddon666
    #203
    nemolvasomel...nemolvasomel...nemolvasomel...nemolvasomel...nemolvasomel...

    ááááh :S biztos elfogom olvasni de nemakarom...nemakarom...nemakarom...

    nem fogok kísértésbe esni, nem jelölöm ki... nem szabad O.o
  • macleod2005
    #202
    Grimmjow Manga Spoiler
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ne temesd annyira Grimmjowot, túl sokat mondanak el róla hogy meghalhasson, meg különben is Bleachbe ritkán halnak meg
  • Al Age
    #201
    Akkor oké, nem tudtam, hogy mindet kiadták dvd-n is.
    Most kezdhetek nyomozni utánuk. :D
  • byakuyaboy
    #200
    Mivel főleg már csak akkor lehet megszerezni, amikor megjelenik dvd-n, ezért bátorkodtam azt írni, hogy kiadták, mert egy musicalt többször is előadnak.
  • Adam5
    #199
    Armageddon666:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sajna nem :(, pedig én is azt várom a legjobban :D.
  • armageddon666
    #198
    Hááát igen... sztem ez mondjuk nem volt spoileres :D nade: mostani arrancarok tényleg elég rondák voltak :S meg hogy a harc ketté lett vágva O.o... egy ILYEN harc... pfff... meg az egész rész tiszta sötét volt -.- de Chad rengeteget beszélt XD ezért már megérte megnézni ^^ de lesz ez még jobb is :P

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak engem zavar ez a pwnzolnak aztán instantba pwnzolunk? pl az erőfelengedéses mutatvány ami volt... néhány szánalmas arrancar ott szadizta a kapitányokat, aztán mikor felengedték az erejüket akkor meg szinte egyből győztek -.- mostani részben ez úgy volt hogy nemtudnak hozzá sem érni az ellenfélhez, aztán a rsz vége felé rájönnek hogy hoppá cserélni kéne (mikor chad nem találta el a repülő arrancart először egyből tudtam hogy cserélni kéne :\) aztán cserélnek és jéééé pwnage...

    elvileg köv részben megismerjük az összes Espadat szal reménykedem ^^


    Aizent eleinte nagyon nem csíptem mert olyan kétszínű dög volt :K de az új frizkóval meg stylejával megkedveltem ^^ Ichimarut sem nagyon csíptem eleinte, de aztán mostanában más a véleményem xD (bár nem sokat szerepelt -.-) Tousent viszont nagyon nem bírom :\ Grimmjow és Ulqiorra
    a legjobbak :K kár hogy megfognak halni :C (legalábbis meg kell halniuk... vagy nekik... vagy a shinigamiknak... ám utóbbi esetben vége lenne a Bleachnek nem? :D)

    Mangásoktól egy kérdés: lesz még Hollow Ichigo? ^^ (mármint nem a Vaizardos maszkos ichigo hanem a belső hollowja :K)
    Mangásokhoz egy kérés: ha nem az aktuális résszel spoilereztek hanem a mangából ami ugye valamivel a sorozat előtt van, akkor azt valahogy külön jelöljétek plz !
  • Bucser
    #197
    A legfeháborítóbb az, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    borzalmas a rajz minősége (az arrancarok nagyon bugyután néznek ki, ilyen rajzolást talán utoljár a powerpuff girlsben láttam) És ezt a harcot 2 felé bontani...

    LE a slozin ha ez ilyen lassú lesz.. akkor megint majd a minor bossokkal 5-6 részen keresztül fognak szórakozni...

    Dragonball Z effect...
  • Al Age
    #196
    Adtak elő inkább, mintsem ki, vagy tévedek? Egyébként sajnos a Wikipedia sem ír róla valami sokat.
  • byakuyaboy
    #195
    Amúgy Bleach rock musicalt eddig 5-öt adtak ki és jövő márciusban jön még 2. De ebből csak a Saien feliratos egyenlőre.
  • armageddon666
    #194
    Én még várok a magyar feliratra... holnap mire hazaérek már lesz (remélem :P)
    openinget azért megnéztem... képileg nem rossz, zene az... hááát Asian Kung-fu Generationnek van jobb száma is :D
  • Rise Against
    #193
    hát, én többet vártam ettől a résztől...
    az opening erős közepes, az ending gyenge. a háttér: végig egyszerű, világos falak, nem sokat kellett rajta dolgozni...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a történeti jelentősége 0, idétlenkednek ott ichigóék, és az új támadások bemutatása, ennyi az egész. Hát, ez a harcjelenet gyenge volt. Ishida új íjja, ami 1200 kis gagyin kidolgozott nyilacskát lő ki egyszerre, hát nó komment. D: Pedig eddig bírtam ishidát.
  • berlinboy6329
    #192
    Nem csak szerinted :S

    :(
  • NEOreg3
    #191
    hát ez az új opening valami kegyetlen sz*r lett:(
  • Al Age
    #190
    Link.

    Ha nem menne így, akkor szóljatok. :-)
    Helyesbítek, előbb még azt írtam, hogy nem valami hű de nagy szám, na az utolsó 20 perc az valami fergeteges! :D
    Egy óra 50 percen keresztül megy a sztori, utána stáblista, majd kezdődik a móka, ajánlom mindenkinek! :-)
  • armageddon666
    #189
    linket!! (musical :D)
  • PogEe
    #188
    Huhu de nagyon jó volt ügyes aki csinálta
  • Al Age
    #187
    Jut eszembe a múltkori "másik csapat után nézésem" abból a szempontból jó volt, hogy a Rumbel honlapján megtaláltam a Bleach musical-t. :-)
    Színházas, élőszereplős felvétel, nem valami hű de nagy szám, olyan japánosan aranyos! :-)
    A jelmezek viszont nagyon jók!
  • Al Age
    #186
    Na végre tényleg kezdenek felpörögni az események, király az új rész! :-)
    Új opening és ending is van. :-)
  • armageddon666
    #185
    Animeconos Tankcsapdás Bleaches videó?

    igen, asszem az :D nagoyn jó ^^ kerestem is youtuben de nemvolt fenn :c
  • byakuyaboy
    #184
    http://ssmaac.atw.hu/video/ssmaac_bleach_tankcsapda.divx
  • Al Age
    #183
  • Adam5
    #182
    [YHBT, LOL]


    Höhö, ezek a vicces fiú xD.
  • Count Adyn
    #181
    Na tényleg csak szórakoztak, van új rész DB n:D
  • Rise Against
    #180
    ejj, akkor nálad a bleach agysorvasztása már nagyon előrehaladott stádiumban van. Én még próbálok ellenállni, de néha habzik a szám D:
  • Black Hawk
    #179
    Rohanok haza mint a hülyegyerek lehuppanok gép elé. Gyorsan felmászok a Db oldalára nézem, sehol Bleach elkezdem csapkodni az asztalt meg hatalmasakat káromkodok. Ezekután kapcsolok hogy csak szerda van :D
  • Al Age
    #178
    Van benne valami amit írsz, ugyanis úgy emlékszem először a hírben (amiből idéztem) nem volt Bleach-re vonatkozó rész, az egész csak arról szólt, hogy mostantól a Genshiken-t is feliratozzák.

    Itt a teljes hír, aláhúzva azokkal a részekkel, amik eredetileg nem szerepeltek benne, utólag kerültek bele:

    "Dattebayo picks up Genshiken Season 2, Bleach dropped

    2007/10/11

    Dattebayo is proud to announce that we will be subtitling the show "Genshiken Season 2". We encourage you to first watch the hilarious season one of Genshiken available on DVD from AnimeWorks, who generally does a good job with releases.

    Genshiken 2 is a 12 episode extension of the original 12 episode and 3 Genshiken OAV series.

    This show is a lot different from our normal fare and introduces some new staff members to our team. Please send us your feedback and let us know what you think of the show.

    --The Genshiken Team

    Due to complexity of the new series and also due to schedule conflict with Bleach, Dattebayo regrettably announces that Genshiken will replace Bleach on our anime lineup."


    Őszintén remélem, hogy igazad lesz és nem hagyják abba. ^^
  • NEOreg3
    #177
    szerintem minden erejükkel a Pokemon Diamond And Pearl-re akarnak koncentrálni
  • Adam5
    #176
    Ugyanis a héten nem volt Bleach, így csináltak egy rész abból az animeből. Szal szvsz kacsa.
  • Adam5
    #175
    Nem biztos hogy dobták. A DB-s srácoknak sajnos van egy ilyen szemét stílusa, hogy időnként kiraknak ilyen kacsa híreket, és aztán meg egy jót kacagnak a sok bejövő rinya üzenet miatt :). Azthixem eddig a Bleachet már 4 vagy 5ször bejelentették hogy dobják xD. Nem ismerem ezt a Genshiken animet, de kétlem hogy dobnák Bleachet érte :). Hixen az emberek 80%-a a Naru és Bleach miatt tölti őket xD. Ha meg tényleg kiderülne hogy igaz a hír....
  • Al Age
    #174
    Ebből a szempontból jó a Flomp-Rumbel is.
    A felirat jó itt is, persze nem szóról szóra ugyanaz, az intro és az ending felirata is más kicsit, de szerintem van olyan jó, mint a Dattebayo. F-R-nél is vannak magyarázó feliratok felül, amikor szükséges.
    Továbbá ahogy nézem ennek a két csapatnak közel ugyanannyi időt vett igénybe egy rész elkészítése.

    Az mkv verzió meg kapóra jön majd azoknak is, akik magyar felirattal nézik (feltéve persze, ha a fordítóknak is erre esik a választásuk), csak kikapcsolják az angol feliratot és nem lesz egyszerre kettő a képen.
  • Bucser
    #173
    A DB azért volt jó, mert gyorsak voltak elfogadható minőségben. A Lunarnak mindig kellett 3-4 nap.
  • Rise Against
    #172
    á tuti hogy egy ilyen nagyszabású animét nem hanyagolnának, most biztosan rá fog kapni több csapat is.
    Fordíthatná újra a Lunar, ők elég jó fordításokat csinálnak