3291
  • NEOreg3
    #251
    15 órán át Bleach-t nézett?:D
  • _Vegeta_
    #250
    Nem csak szerited, Kubotite szerint is. :)
  • armageddon666
    #249
    haverom tegnap elkezdte nézni Bleachet (most tart 45nél) szal én is bele-belenézek régebbi részekbe, és: Shiba Kaien (vagy hogy írják) csak szerintem hasonlít nagyon Ichigora? O.o
  • Black Hawk
    #248
    Ez a rész a mangából marha jó volt :D kiváncsi vok kit küldtek vagy jöttek még át :D
  • Adam5
    #247
    Jahm meglehet, de én már csak így csinálom :). Mert engem minél hamarabb érdekelnek a spoilerek .
  • Bucser
    #246
    Szerintem csak magaddal tolsz ki. Ez olyan mintha mielőtt elolvasnál egy jó könyvet, megkérsz valakit, hogy meséljen róla. Aztán előszeded az összefoglalót, majd egy részetes beszámolót és csak utána veszed elő a könyvet amiben már semmi újdonság nem lesz.
  • Adam5
    #245
    http://bleachasylum.com/

    Általában ez így haladnak az események:

    Szerda: Írásos rövid spoiler, és általában 1 vagy max 2 cam kép.
    Csütörtök: Megerősítik az előző napi spoilert és plusz 1-2 kép. Aztán este 7-8 fele készít valaki egy viszonylag hosszú és részleets leírást :).
    Péntek: Délutánra kijön a Jojo csapat által készített scan. Ez már jó minőség, csak éppen kínai :) (mivel bescannelik a chaptert--> ki tisztítják-->és átfordítják kínaira. Így a japánul tudók nem tudják még a pontos szövegezést lefordítani xD). Estére vagy szombatra már van japán RAW is.
    Szombat: Délutánra kint van a chapter angolul ^^.

    Én általában a spoiler képeket+nagy leírást+Jojo scant szoktam csak nézni. Mivel ezekből már megvan számomra a chapter tartalma mind szövegileg, mind grafikailag xD. Mert a nagy leírás ha nem tartalmazza a paneleket szóról-szóra lefordítva, leírja hogy miről is beszélgetnek benne stb.

    Itt az eheti leírás példának:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bleach 297 "King of the kill"

    Seeing Nel was being attacked, Ichigo grasped his sword and charged at Nnoitra only to get slammed down on the ground.

    “Just give up” The spoon espada smiled evilly “Neriel is your last light and that light was already shut down. It means everyone of you is finished here”

    After his word, Nnoitra ordered Tesla “Let’s switch. This one is worthless, so I will let you to finish him off”

    “Yes” Tesla answered with no emotions as if he was a robot. He released Orihime to let Nnoitra hold her. Tesla step close to Ichigo who’s lying down on the ground and drew out his sword.

    “Crash Verruca”

    Ichigo suddenly felt one of his legs pressed by something. What he saw above his body was Tesla who turned into a big boar. The fraccion trampled firmly on Ichigo’s leg and broken his ankle.

    When Orihime started to call out his name, Nnoitra shoved his fingers into her mouth to silent her. “You pet” He whispered beside her ear “Keep your mouth shut. Now your duty is to shut up and watch.” His eyes lit up “Watch the one who came all the way here to save you having beaten the crap out of him”

    The scene changed to Szayel’s fight. Pecche and Dondojack were surprised that their ‘Cero Sincronico’ hasn’t injured Szayel even a bit. “Why..Why..it didn’t work?”

    “Because you are too slow” The eighth espada answered

    “Do you think that changing the masks will make me be unable to recognize you? I know at the first glance that both of you are Nel’s fraccions”

    Szayel has calculated their moves, spiritual power and their exp. while they’re fighting with the clones. Even though their combined cero was powerful, Szayel already expected it. (Their full names are Pecche Gadiche and Dondojack Wilston) The scene ended with Szayel saying lets end this act once again.

    Rukia was lying down on the ground while the black espada came closer to her. He stared at the dead body of the ninth espada before he mumbled quietly “The survivor in the first generation of Espada had to meet the end like this…” He turned his stare to Rukia. “…you are too careless”

    “Had you been careless you’d eventually end your life” The black espada said and his hand reached for his sword. “If you want to make sure that she’s really dead, you need to cut off her head” His eyes were reflected in his sword. “Don’t worry Arronero, I will finish what you have left”

    At the place where Chad’s lying down came the special arm force ‘Exequias’. “… he's still breathing?” The leader of the group said. While he’s drawing out his sword, he continued staring at the still body. “…Start collecting the data”

    The scene changed to Ichigo again. He was beaten badly by released Tesla. Screaming painfully, his right arm was broken. Tesla threw him away like a piece of trash. As if he still isn’t please with his work, Tesla slowly stepped closer to Ichigo. He drew his fist above Ichigo’s body and swashed it down powerfully.

    ‘Pingggg!!’

    The fist hit something else instead of Ichigo. In front of them stood the 11th division’s captain ‘Zaraki Kenpachi’

    “So, you are about to die eh, Ichigo?”

  • Black Hawk
    #244
    te hol olvasod az új részeket?
  • Adam5
    #243
    Bakker hogy csak SMS usereknek van edit gomb xD. Most akartam volna javítani 1-2 szépséghibát #242-ben, és látom hogy nincs :S. Hiába, itt SG-n a post írás közben kell nagyon odafigyelni a helyesírásra ^_^.
  • Adam5
    #242
    Lehet...de ezen belül is vannak azért szintek :). Ami most eléggé a jó alatt van.

    manga chapter 297:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Húha, sok minden! Tesla release egy nagy disznó xD, eléggé fura. Ichigo szépen kapott tőle, elég csak nézni a képet és szinte megfájdul az ember keze/lába :S. Szayelt szokás szerint semmi sem lepi meg, mindent tud xD. Kicsit uncsi már. És Kenpachi OMGWTFBBQ!!! Először arra gondoltam hogy lehet csak az idő állt meg, és ez egy olyasfajta illuzió Kenpachi. Mint amilyen a Hollow Ichi elleni harcnál volt. De a jobb RAW-ot látva, ott van a kardja is amivel megállítja Tesla csapását. Plusz most Chadot és Rukiat is kiakarják végezni, szal az a 2 szitu is felmentő sereg gyanús :). Kubo meg megint perverz volt, ahogy Noitra a ujjait Orihime szájába rakta ^^.
  • _Vegeta_
    #241
    Szvsz a Bleach animacioja mar a kezdetektol fogva elegge kozepszintu. Rengeteg a bandzsa, rossz perspektivban abrazolt arc. Osszahasonlitva a 10 majdnem 20eves DragonBallal eg es fold a kulonbseg.
    Nemtudom ebben mi ujdonsag van. :)
  • Adam5
    #240
    Nem kell annyira hátra menni. Nézd meg pl ezt az oldalt. Ezek képek az ep 139-ből. Nah itt és az e körüli részekben szvsz kifejezettem jó volt az animáció. Azóta lett megint gagyibb amióta Hueco Mundora értek.
  • armageddon666
    #239
    Nézd mondjuk Ichigo fejét... de igazából állóképen nemlátni. Nézd meg a legújabb és mondjuk a... 14. részt. vagy 1. részt vagy valami :D és azért látszik...
  • berlinboy6329
    #238
    Te figyeljé má'!

    Nem linkelné régebbről is képeket,hogy összehasonlítsam velük,mert nekem nem tűnik olyan borzasztóan rossznak a rajzolás....
  • armageddon666
    #237
    Belenéztem első és 2. részbe... hát rá sem ismerek :D messze sokkal szebb az egész mint most... pedig régen is hetente volt új rész nem ? :S szal nemlehet az az indok az igénytelenebb animációra hogy sűrűbben kell kiadniuk vagy tévedek? belehúzhatnának kicsit -.- vagy legyen megint olyan céép mint régen, vagy adják ki sűrűbben a részeket.

    edit: talán az effektek lettek jobbak...

    edit2: talán azok sem :D
  • Adam5
    #236
    Tudjuk hogy ahogy telt az idő úgy változott a mangaka, és így az anime rajzolása is. De most konkrétan ezekről van szó:

    Kép1
    Kép2
    Kép3

    Ez nem máshogy rajzolás. Ez az anime csapat gagyi munkája :). Fillerekben volt még anno ilyen pocsék az animáció.
  • macleod2005
    #235
    Noitorának viszont nagyon eltalálták a hangját, ugyanolyan tenyérbemászó mint maga a karakter
  • macleod2005
    #234
    folyamatosan más a rajzolása a karaktereknek, ha lesz időm valakiről összedobok egy evoluciós képet (valószínű Ichigoról)
  • Rise Against
    #233
    nekem csak az előző nem tetszett, még ichigo is idétlenül volt megrajzolva. Most már jobb volt egy fokkal...
    bár tény, hogy nem szoktam kirakni teljes képernyőbe, inkább kisebben nézem mostanában, mert egyszerűen CSÚNYÁN van minden kidolgozva.
  • Dani182
    #232
    Nekem is úgy tűnik...az utóbbi részekben mintha az egész egyre igénytelenebbül lenne rajzolva :(
    Pl Chadonak szerintem ebben a részben különösen torz feje volt :P
  • armageddon666
    #231
    Nah, gyorsan jött felirat :D ezek a részek egyre rövidebbnek tűnnek O.o de jó volt :D Aizen nagyon durva ám ^^ ki vok megen kövi részre :D szegény Grimmjowt miért bántyák mindig? :(( miért nem harcolhat?

    am csak nekem tűnik úgy mintha másképp néznének ki a karakterek? vagyis a rajzolásuk... kicsit más volt mint általában sztem...
  • armageddon666
    #230
    remélem :S ez egyre jobb és jobb :(( sajnálnám ha végelenne :D pedig kezdem megkedvelni Aizent is :D meg ha vége van akkor meg kell halnia Grimmjownak :((
  • Rise Against
    #229
    azt mondják, télen lesz a nagy showdown... ami azt jelenti hogy max februárig fog tartani, de az már csak vagy 20 részt jelentene, nem hiszem hogy olyan hamar vége lesz... sok lesz a duplarész? :p
  • armageddon666
    #228
    émmeg várom magyar feliratot -.- de igen...DUPLARÉÉÉÉSZT XD

    am sztem lesz 2-3 duplarész egymás után a főharcoknál ^^ (vagyis majd egyszer :D)
  • Rise Against
    #227
    na ez már jobban tetszett, most legalább történt valami.
    btw mikor jön már dupla rész, rohadt régen volt :0
  • Al Age
    #226
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Asszem Grimmjow-t is kirázta. :P
  • NEOreg3
    #225
    huh, most Aizen-től kirázott a hideg:D
  • Adam5
    #224
    manga spoiler:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nekem pl most Nell felnőtt formája nagyon bejön. És nem csak azért mert nagy mellei vannak (habár ez nem minusz pont ^^), hanem mert az egész karater nagyon kawaii :).
  • Adam5
    #223
    Jahm , ráadásul Kubo jól is tudja rajzoli "őket" ^_^ :D.
  • _Vegeta_
    #222
    Jo de epp errol beszeltem hogy a moe nem azt jelenti hogy szexi magyaran egyaltalan nem a mellere utaltam hanem az édi mosolyra es szemekre. :)

    Amugy epp nemreg beszeltem valakivel errol a luffballondologrol es kozoltem vele is, hogy en utalom ha egy rajzfilm/kepregeny a valosagot akarja majmolni. Szerintem jol nez ki a nagy mell egy mangafiguran, nagyon birom pedig valo eletben egyaltalan nem vagyok mellmanias egyszeruen jol mutat. Ha a szemek nagyok a mell is legyen nagy. A mangaban amugyis mindig elvannak tulozva az aranyok, gondoljunk csak a hosszu labakra, hatalmas szaj durvara dus haj stb.. szamomra mutatos a nagy mangamell.
  • armageddon666
    #221
    én meg csak úgy megjegyeztem hogy nekem meg nemjönnek be ezek a lufballonok xD
  • Black Hawk
    #220
    ecchi :D
  • _Vegeta_
    #219
    Moe-t mondtam, nem szexit. :DD
    Egyebkent en imadom a nagymellu mangakaraktereket, Rangikut meg foleg. :D
  • macleod2005
    #218
    Miért vágta falhoz Yami az orvosis arrancart, amikor mangába "belapította", miért mutatták Luppinak csak a lábát, mikor Grimmjow félbeszedte, mikor a mangába fullra mutattak mindent.
    Ráadásul mangába sok szereplő mondta hogy Rukia halálraítélése túlzás még akkor is, hogyha nemesi családból származik. (Ezt konkrétan Aizen mondta Renjinek.
  • armageddon666
    #217
    nekem Matsumoto mellei nem tetszenek :c már Orihime mellei is eléggé túlméretezettek sztem :D bár nemtom ^^ azok még talán nem :D
  • macleod2005
    #216
    Ilyen mellek is csak a mesében vann... izé, bocsánat, Anime-ben vannak
  • _Vegeta_
    #215
    Eleve nem neztem bountos reszeket. ^_^"
    Itt annyira moe a Rangiku...

  • NEOreg3
    #214
    a Bounto-s részek után ilyen apróságokon még meglepődsz?:D
  • _Vegeta_
    #213
    Az animeban Kúkakunak miert van mukarja? Es Gin miert csak epphogy megvagta Dzsidambó karjat, mikor a mangaba egy az egybe le is vagta!? :D
  • Black Hawk
    #212
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem Grimmjaw tényleg fog még szerepelni mellesleg a feltört formája nagyon bejött :D