10
  • Pintyőke
    #10
    Meg egy total felesleges ado amit nem fogok nezni. :)
  • magyarvok
    #9
    Ha nem lennének reklámok, akkor miből élnének a TV-k, miből vennék meg a sorozatokat?
    lol

    Én is utálom a reklámokat, de én elfogadom, vmit vmiért.
    Ha annyira zavarnak a reklámok sorozat közben, töltsd le netről, abból ki van vágva reklám :P
  • neoG
    #8
    második évadra gondolsz.mind1 előfordul.amúgy igazad van.nagyon bosszantó volt.nem is értettem,hogy egy ilyen jó sorozatot hogyan "csúfíthatnak" el ilyen beugró reklámokkal
  • Su0my
    #7
    én nemtom, NFL-t pl azért poén nézni amcsi csatornákon, mert van 1 csomó reklám: amik 100-adjára is poénosak, nem olyan zavaróak, mint az itthoni xarok.. igen, meg a zavaró önreklámozás:S
  • HarryProf
    #6
    Nem inkább a második évad első részében?:) De az még ha jól tudom csak amerikában megy, itt később fog a TV2n...
  • DjDano
    #5
    Ne is mondjátok, a Heroes 3 évad első részében folyamatosan ment a reklámozás film közben, kibaszott idegesítő!
  • winnie
    #4
    szerintem te gondold újra. egy csatornának az önpromó a legfontosabb része. ha lesz önpromó, nézettség is lesz. az embernek ajánlani kell, hogy mit nézzen.
  • SonicBoom
    #3
    Ha ezen is 10 percenként 20 perces önreklámozás lesz, akkor már most kezdjék újragondolni a dolgot...
  • Zro
    #2
    S a hdtv adások mikor indulnak fejlett kishazánkban ? :)
  • Wittgen
    #1