17
  • Petys
    #17
    Azért azt is észre lehet venni, hogy a mezszámok eléggé eltérnek, vagy ezekben a játékokban nem a valós számok szerepelnek?
  • Balumann
    #16
    fps nézet :DDDD (first person shooter, belső nézetü lövöldözős nézet, kombinálták egy háborús játékkal is? :D)
  • fook
    #15
    Jézusom te milyen ostoba vagy...nehogy már ne vedd észre a különbséget..
  • jetpilot
    #14
    Én szeretem a Fifa és a PES sorozatot is. Ha az egyikre kicsit ráunok, előkerítem a másikat:) Hja, nem akarok zavarni, nyugodtan tárgyaljátok meg hogy akkor most mi a jó.
  • jolesy
    #13
    Ez a cikk azt hiszem pontot rakhat az ostoba fifa vs. pes háborúk végére, szerintem a képek is magukért beszélnek...
  • plcdfa
    #12
    Ismét egy elfogulatlan cikk Németh Szabolcstól. Gratula. Amúgy így a képek alapján nekem nem tűnik szebbnek a PES. (Igaz csúnyábbnak sem.) Mondjuk van egy olyan sanda gyanúm hogy a fifás képek a pc-s változatból vannak és nem is max grafikán. Összességében így ránézésre mindkettő ronda. :( Nagyon szögletesek, és nem is igazán felismerhetőek. Pl. Robinhónál a két arc totál más, de hogy egyik képről sem találnám ki hogy őt ábrázolja az biztos. Na de a grafika elég mellékes, a játékmenet meg majd kiderül. (Legalábbis számomra majd, mert még nem töl... izé vettem meg egyiket sem.) Viszont az FPS módon jót röhögtem, elképzelem amint kezemben az rpg-vel rohanok a kapus felé... :D
  • zola2000
    #11
    Hogy lenne csak xen? Lesz az még wiin is. (meg ps3mon is)
  • Risu Führer
    #10
    az szerintem a pesbe van benne de lehet hogy az csak xboxon lesz de lehet tévedek.
  • pitbulllll
    #9
    Ah magamra válaszolok facca. természetesen akyyy nek szántam csak reggel van még :D
  • pitbulllll
    #8
    Hát én nem találkoztam Fps nézettel, de lehet csak én vagyok alma :), de szerintem irányítás ugyan olyan mint volt.

    "nextgen FIFA 08 modelljei kidolgozottabbak" ennek? sztem, rosszabb mint volt.
  • aki kérdez
    #7
    Bárcsak az EA NBA sorozatának is lenne ilyen pc-s konkurense! :(
  • The Hedgehog
    #6
    Az a baj, hogy az EA csak lusta volt a nextgen FIFA-t PC-re portolni. Ellenkező esetben látványban valahol ugyanott mozogna a két játék. Tény, hogy a nextgen FIFA 08 modelljei kidolgozottabbak, de kevésbé felismerhetők, mint a PES 2008-é.

    Az már más tészta, hogy a PES így is agyonveri a FIFA-t játékmenet tekintetében.
  • zola2000
    #5
    Hiába, szerintem a japán játékokhoz képest az összes amerikai fejlesztés gagyi, persze pcre ezek nem annyira mennek.
  • akyyy
    #4
    az az fps irányítás nincs benne?
  • pitbulllll
    #3
    egy 2 órája jött le fifa 08. Nos ugyanolyan mint az előző részek, de tényleg. Sőt. grafikailag szarabb. tettek bele blurt, de nem a játék közbe, hanem a vissza játszások, bejövetel a stadionba, és a közeli képek az emberekről. még az alakok is szarabbak mint voltak. van 1-2 új játék mód, de azon kívül tiszta 05,06,07 másolat. vicc.....
  • nagykovi
    #2
    Pes-el :D
  • hypno
    #1
    Most azt mondják meg, hogy melyikkel jobb játszani.