19
Humoros Modern Fizka
  • gz8
    #19
    Bújtatott reklám.
  • sweech
    #18
    hm
  • antijuve
    #17
    tegyél emeltszintűt és akkor nem fenyeget ez a veszély:PP
  • sz4bolcs
    #16
    more info légyszi.. szeretném tudni mit kaptam el.
  • sweech
    #15
    =((

  • gyuri12
    #14
    nana
  • gyuri12
    #13
    lol:_D:D:D:D:D:DDDDDDdddddddddddddddd

    én kaptam az ötös feleletemre egy 4-est:(
    azóta nem szeressem a fizikájt:C
  • Sanyix
    #12
    Szia Gyuri vagyok!

    Ez ilyen szekszhirdetés ez?
    Nemlehetne azt megoldani hogy nefürgyé le?...

    :DD
  • Tothenkopf
    #11
    Szia Feri
  • Super Saiyan
    #10
    én most lettem 7.es és tetszik a fizika meg a kémia :P
  • TS Zolly
    #9
    Szia, Zolly vagyok. :)

    Lenne feléd egy nagyon jó tanácsom. Azt a fizikád tanuld, amiből majd éretségizel, mert megkúrnak.

    Másik dolog. Fizika az van. Nem lehet a tények ellen vitatkozni. Azmeg, hogy ki, milyen módszerrel jut el elméleti szinten az eredményhez, tök mindegy, eredmény mindig ugyan az. Alma ha törik ha szakad, leesik Newton fejére.
  • sz4bolcs
    #8
    xDDD ez ütött.

    Amúgy az írásod alapján ez mehetett volna fiúk lányok kapcsolatokba. :-)
  • Tinman #7
    "Sziasztok!

    Feri vagyok."

    Üdvözlünk az anonim fizikusok társaságában Feri!
    Tapsoljuk meg Ferit!
  • Thanatos
    #6
    ügyesen bujtatott reklám :) de elgalább fantáziadus :D
  • Molnibalage
    #5
    Ne fizikus, hanem mérnök legyél, lehetőleg gépészmérnök. Ott elég sok tudományággal kapcsolatba kerülsz és rájössz, hogy a sok idióta ki tagja a mai tudományok alapjait azok idióták.
  • autoszimulator
    #4
    engem a középsulis tanáraimnak a 80%a utált, mert mindig visszaszóltam nekik, mégis érettségin a legnagyobb haverom volt mind, és tolta felfele a jegyeimet, szóbelin is.. Ez nem befolyásol semmit. negyedik évvégi töri kettesemből, úgy hogy először meg akartak buktatni, csak nem mentem be utolsó hónapban az órákra, megkaptam a kegyelem kettest, érettségin meg 4est kaptam...
  • F1re
    #3
    sorry nenm félévkor hanem évvégén :D de atmentem a potvizsgan :P
  • F1re
    #2
    en szerettem a fizikat amig nem nem vágtak belole félévkor :D
  • Socratus
    #1
    Sziasztok!

    Feri vagyok. Egy BAZ megyei gimnázium negyedikes tanulója. A mindenem a fizika, ezen belül Einstein és a többi nagyok elméletei (voltak eddig). A volt általános iskolai fizika tanárom - akivel szomszédságban lakunk - ajánlotta nyomatékosan a figyelmembe, hogy mielőtt még felvételiznék a BME-n, olvassam el a www.antieinstein.tar.hu oldalt. Hát nem volt egyszerű, mert a röhögéstől potyogó könnyeim miatt sokszor kellet szünetet tartanom, arról nem is beszélve, hogy a szüleim állandóan átkiabáltak, hogy kussoljak már. Annyira tetszett a szerző humora és kritikai érzéke, hogy (én hülye) másnap a gimis fizika tanáromnak is felhívtam rá a figyelmét, majd még többször végig röhögtem az egészet. Ezt követte a nagy letargia. A gimis fizika tanáromra (akinek addig első számú kedvence voltam) rámosolyogtam másnap, mire elfordította a fejét. Annak alapján, amit az oldalon olvastam, totál elment a kedvem attól, hogy fizikus legyek. Ez okozta a depresszióm másik felét, mert semmi elképzelésem nincs róla, hogy most merre tovább, mi is legyek, ha nagy leszek? Lehet, hogy még az egykori patronusom is csak kettest ad majd az érettségin? Nem tudom, hogy ti hogy lesztek vele, ha elolvassátok az oldalt?