22
  • perlefenc
    #22
    Lehet, bár szerintem akkor is csak tölcsért csinálnak a kezükből.
  • Drabalis
    #21
    Addigra a BSA fog zenélni :D
  • perlefenc
    #20
    Ezt hallottam, ettől függetlenűl 25év múlva nem hiszem, hogy bárkinek is bejön majd a Limp Bizkit :)
  • Drabalis
    #19
    25 év után lesz ingyenes a zene? :) EDDA 4 EVER! :)))))))))))
  • perlefenc
    #18
    Nem kell tudnia, hogy van e neki. A lényeg a kivizsgálással járó teher. Nomeg, egy két napig a vizsgálat alatt amúgy sem tud a cég üzemelni, ez meg jól jön a konkurenciának. Az odavissza feljelengetés meg reális ezek után.
  • perlefenc
    #17
    Törölgetheted, de csak naponta. Egy napig ugyanis tárolhatod a gépeden, mp3 om lejátszódon, elvileg. De 25 évnél régebbi zenekarok számait ingyen és bérmentve lehet hallgatni, tárolni.
  • Drabalis
    #16
    Asszem letörlök minden mp3-mat a gépről :)
  • kismiki
    #15
    És egy versenytárs honnan tudja, hogy a konkurenciánál milyen illeglális szoftver van? Aztán akit feljelent az meg viszont feljelenti vagy hogy működik ez? :)
  • bodrisa
    #14
    A BSA oldalán találtam, akarok nyitni 1 informatikai vállalkozást hamarosan és utána olvasgattam ezeknek a dolgoknak..

    BSA
  • kismiki
    #13
    Hát már november van úgyhogy kiváncsian várjuk :)
    Hol olvastad ezt a cikket amúgy?
  • bodrisa
    #12
    Ezt most olvastam nemrég, hatalmas nagy ellenőrzésekbe kezdenek a srácok.. :

    "Ezért a nemzetközi jogvédő szervezet novembertől egy széleskörű tájékoztató kampányba kezd, amely során hirdetésekkel és országszerte számos – korábban elutasító magatartást tanúsító – cég meglátogatásával igyekszik meggyőzni a cégvezetőket a szoftvernyilvántartás szükségességéről, és a hiányával járó kockázatokról. Emellett a BSA változatlanul folytatja NagyVizit kampányát, amelynek keretében a szervezet képviselői a vállalatok vezetőinek a szoftvergazdálkodás kérdéseiben nyújtanak konzultációt."
  • kismiki
    #11
    Megy a feljelentgetés orrba szájba :)
  • kismiki
    #10
    Hát én már hallottam olyat, hogy magánszemélyhez is kimentek :)
  • bodrisa
    #9
    Ez a BSA ez vajon mit tud kezdeni 1 magánszemélyjel?
    Szerintem vicc az egész.. Nagyon kíváncsi leszek h mi lesz ebből..
  • kismiki
    #8
    Eddig még nem nagyon fordult elő velem, hogy online aukciós portálon vettem volna szoftvert, 1x gondolkodtam egy játékon, de szerencsére nem vettem meg :)
  • raingun
    #7
    "vagy tudtukon kívül vírusok és kémprogramok bekerüléséhez járulnak hozzá"
    Ezt az idióta riogatást hagynák már abba...
  • kadar1
    #6
    Ök is olyanok mint a romák.Rajtunk élösködnek................................
  • Riddick
    #5
    A BSA menjen a .... És jo .... meg a ..... be! :D
  • HJPOWER
    #4
    Bekaphatja a BSA és az összes jogvédő szervezet. Nagyon ki van találva, hogyan élősködjenek !!leginkább ők!! a szoftverfejlesztőkön, szakembereken...
    Ennyit erről is!
  • HENCIG
    #3
    Ez egy idióta! Hát persze, hogy kémkednek utánunk, persze, hogy tórjai persze, hogy vírus!!!
    Szegény hányszor kell ezeknek telepíteniük, ha állandóan ilyen oldalakon próbálnak vadászgatni!
    Idióta!
    Mire való a víruskereső, tűzfal....komoly napi-het takarítás?
    Na és a www.hddguarder.hu ?
    Isten barma teeeeee!!!!
    Csatlakozom az előttem szólóhoz!
    A legális cuccban ezeknek a köcsögöknek is benne van a bére-fizetése, nyaralója, nyaralása!
    Majd, ha ezek a cégek nem szeretnének rajtunk minden egyes másodpercben dollármilliókat keresni akkor majd mi is átgondoljuk!!
    Ja és nagyon elegem van belőlük! Egy valamire ado oldal nem is tenné be a hírek közé!!!!!
  • Mr Gumby
    #2
    Nekünk meg a tokunk van tele a b$a-val.
  • Csaba42
    #1
    Van benne rizikó, de ez nem csak a szoftvrekre vonatkozik! Én pl. híres kötésmintákat hamisítok itthon, és azokat árulom.