17
HELP ME PLS
  • gz8
    #17
    Tényleg tudományos téma, semmitmondó alcím. Gratula.
  • F1re
    #16
    ha az öcséd akkor miert nem vagod nyakon ? :D
  • Mirk
    #15
    akkor lesz hoppá mikor kiderül hogy öcséd is ki akar baszni veled és a te neted lesz limitálva:)))
  • Max7
    #14
    ha lett volna időm utánnajárni annó és nem kellet volna sürgősen router én is ilyet vettem volna :D apropó smc routerre ilyen okosság nincs? :)
  • zmeor
    #13
    így van :) nekem is ilyenem van
    dd-wrt firmware-el
  • Gunn69
    #12
    Miért nem raksz fel puszira öcséd gépépre egy sima netlimitert aztán kész? Fasznak kell routerezni. Netlimiter fel, beállítod, hogy mekkora sávszélt használhasson aztán kész.
  • Dj Faustus #11
    "olyan router ami a net sebességét tudja korlátozni nem az otthoni 5-6e forintos felhasználású routerek csoportjába tartozik vagyis vagy rászánnsz jóár ezer forintot (50e-ért már lehet kapni olyan routert ami 2 netkimenetet tudja szabályozni)"
    50 ezer Ft? Olcsóbban is hozzájuthatsz olyan routerhez (például: Linksys WRT54GL - körülbelül 16 ezer Ft), amire feltölthető ingyenes Linuxos firmware - ebből következőleg traffic shape (forgalomkorlátozás) is megoldható rá.
  • Max7
    #10
    olyan router ami a net sebességét tudja korlátozni nem az otthoni 5-6e forintos felhasználású routerek csoportjába tartozik vagyis vagy rászánnsz jóár ezer forintot (50e-ért már lehet kapni olyan routert ami 2 netkimenetet tudja szabályozni) vagy tiltod alapból a routerben az öcséd gépét vagy az öszes portot tiltod csak a böngésző portját engedélyezed :)
  • gercse
    #9
    ha csak a torrentezés a bökkenő, akkor ott is belehet állítani limitet...(a programon belül)
  • Palesz18
    #8
    Ugyehogy az?:D és ezé le akarom korlátozni..
  • Frosty01
    #7
    nah ez engem is érdekel! öcsém kitalálta hogy minden szart leszed public torrentről, és ez kicsit zavaró a számomra
  • plas
    #6
  • tigeroo
    #5
    írj egy fasza vírust...az egyszerűbb
  • Palesz18
    #4
    de nagyon nem érdekel:D
  • Taranov
    #3
    Öcséd mit fog ehhez szólni?
  • Met
    #2
    ez jópár topicba befért volna....
    főleg nem a tudományos kategóriába

    ha a router nem tudja szabályozni a sebességet akkor a másik gépre fel kell rakni egy sebesség korlátozó progit pl. netlimiter
  • Palesz18
    #1
    Remélem valaki tud segíteni nekem. Az lenne a problémám hogy van egy routerem és ugy akarnám megcsinálni hogy a másik gépen ne lehessen feltölteni maxon hanem pl csak 1-2 kb/s el. Mert pl ott valaki webkamozik az feltöltés és tiszta lassu lesz a net...

    Hogyan lehetne lekorlátozni hogy a benti gépen csak 1-2 kb/s legyen a feltöltés????? Nagyon fontos lenne. Előre is THX