2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • Demeter
    #2646
    Eddig szuper a game. Bár igazából majd ugyan az mint az előző, de akkor is szuper.
  • Vass Gábor
    #2645
    Nekem akkor is kurva lassú, lehetetlen szinten tolom.
  • Nyugis
    #2644
    a beállításoknál lehet állítani a csata sebességét.
  • Vass Gábor
    #2643
    A géped a béna hozzá akkor szokta csinálni, a keresztanyámnál is fel van telepítve, ott is azért baromi lassú mert szar a gép.
  • Baelint
    #2642
    "gyors csata mód"-dal mi értelme lenne a játéknak?
  • rolandinnyu
    #2641
    Nekem nagyon lassú a játék. Nem lehetne a csatákat valahogy felgyorsítani? V az egész játékmenetet? Gyors csata mód sincs sajnos :((
  • Vass Gábor
    #2640
    Én már ki is akasztottam a kieget.
  • Vass Gábor
    #2639
    Az tök jó.
  • ollie
    #2638
    Én már rég megvettem Steam-en.
  • Vass Gábor
    #2637
    Ki szerezte már meg?
  • Vass Gábor
    #2636
    Na meg is jött holnap kapjátok az első adagot aki megrendeli még ma.
  • Vass Gábor
    #2635
    Olyan pedig nagyon jó lenne.
  • kutyu007
    #2634
    Nagy rajongója vagyok a játéknak, csak kár, hogy nincs benne véletlen mapgenerátorral támogatott skirmis mód.
  • Vass Gábor
    #2633
    Hát kezdjük ottan, hogy nincs is még készen egyáltalán.
  • Rip
    #2632
    A képekből ítélve anaglyph, tehát vörös/cián (vagy red/blue, ahogy tetszik).
  • Nyugis
    #2631
    gyönyörű az oldal! nagyon szépen megcsináltátok!! gratula!!
    kár hogy:

    1.: egy k***va szó sem esik arról, hogy hogy halad a magyarítás,
    2.: magyar fan oldal és tele van orosz dumával.. szégyen..
  • kutyu007
    #2630
    Sziasztok!
    Végre jövő héten kapható az Armored Princess!
    Tudja valaki, hogy milyen 3d szemüveg kell hozzá?
  • Zóanagyvarázsló
    #2629
    Ja, én arra gondoltam, hogy leglaább október óta tudjuk, hogy nem ők adják ki. Azóta pedig a honosítás hiú reménynek tűnt, és sosem hangzott el semmi akár félhivatlaosnak vehető az új forgalmazó részéről.

    Ugye a CNG.hu, valójában a visszatérő Cenega, az 1C leányvállalata. Régen ők is adtak honosított játékokat nálunk.

    Személy szerint kétnyelvű kiadásnak örültem volna, de arra a seven m-nél sem lett volna esély.
  • Vass Gábor
    #2628
    Ja ja és ez a lényeg nem más.
  • tototto
    #2627
    még anno vandyke írta a sevenm-től ide hogy ők adják ki magyarul szóbeli megállapodásuk volt, aztán én rákérdeztem nála később amire az volt a válasz hogy a 1C felrugta a szóbeli megállapodást és másnak adta ki a jogokat, azt nem tudtam meg kinek de elvileg magyarul kellett volna megjelenni, nah mind1 lesz hozzá fordítás ahogy látjuk és ez a lényeg
  • Vass Gábor
    #2626
    Jó mi?
  • Vass Gábor
    #2625
    Most készül hozzá a fordítás.
    Tessék erre fáradni

    Ez pedig a főoldala.
  • ollie
    #2624
    De, amúgy a forgalmazótól valaki beírta ide, hogy fordítják. De úgy látszik mégsem magyarul jelenik meg, amivel szerintem mindenki jobban jár.
  • Zóanagyvarázsló
    #2623
    Nem volt semmi ilyesmiről szó.
  • tototto
    #2622
    még jó hogy arról volt szó magyarul érkezik...
  • Vass Gábor
    #2621
    Kapható a cd galaxisneten a játék előrendelőben végre, itt van amit hiányoltatok.
  • Nyugis
    #2620
    igen, és a fórumotokon egyetlen szóval sem említitek meg, hogy hol tartotok. pedig lehet, hogy akkor többen beszélgetnének.
    igy meg csak döglődik az a szép fórum rész.
  • Vass Gábor
    #2619
    ja ja és készül a magyarítás is.
  • ollie
    #2618
    Már vagy 2 hónapja van angol verzió az Armored Princess-ből, én 1 hónapja vettem meg Steam-en.
  • zsotesz
    #2617
    igen, van folytatás, az Armored Princess, egyenlőre asszem még csak orosz verzió van, de van hozzá angol nyelvi file.
  • Nyugis
    #2616
    akkor csak ez a nyálas Mark király se**ét nyaló srác lehetsz a gaméban? jol gondolom? kár... nagy kár.. és a folytatás? ott is adott minden vagy van lehetőség váltani?
  • zsotesz
    #2615
    Nem leszel nekró vagy egyéb más lény.
  • Nyugis
    #2614
    a kérdés sohasem értelmetlen. a kérdés az kérdés.
    látom, pontosan Te sem tudod, hogy mi a konkrét válasz.
    Tehát, ha egy HOZZÁÉRTŐ erre jár ÉS tudja a választ kérem segítsen a #2612-re!
    A választ előre is köszönöm!!
  • Noxter
    #2613
    Nyugis!!! Nem hinném hogy lehetne nekronak lenni! Ennyi erővel akár sárkány vagy démon is lehetnék ha küzdöök valamelyik főbb ellenfelével.. :D (pl. Haas a sárkány nagyúr) stb... Szóval a kérdésed már bocsi, értelmetlen volt, NEM LEHET! (szerintem).
  • Nyugis
    #2612
    sziasztok!

    az a kérdésem, hogy amikor új játékot indítok, akkor a nehézségi szinten kívül, és azon kivül, hogy vari, harcos, stb mást ugye nem lehet választani?
    gondolok itt arra, hogyha én mondjuk nekrókkal szeretnék lenni, vagy káosszal. igaz, bárkit fel tudok venni a seregembe, ez tény.
    de pl: a mocsárnál a temetőben van egy vár aminek az urát meg kellene téritenem. ott azt mondja a nekromanta vár ura, hogy mi keresnivalóm van ott, hisz nem viselem magamon " XY" (nem jut eszembe a neve) jelét. és mi van ha nem akarom megtéríteni, sőt én is nekro szeretnék leni? erre van lehetőség? és ha igen hogy?
  • Vass Gábor
    #2611
    Meglehet nézni a tesztet a játékról.
  • Noxter
    #2610
    Jajj, elég kicsi, sorry, ez talán jobb lesz:



  • Noxter
    #2609
    na, szóval, sok küldit nem tudtam megcsinálni mer visszavittem a királynak a lányát ott elmentettem meg bementem boltba aztán visszatölteni visszatudtam de nem tudok már elmenni sehova, szóval sajnos elrontottam, szóval AHOZ KÉPEST szerintetek jó lett? Várom a véleményeket!

    [/URL][/IMG]

    [/URL][/IMG]


    Várom a véleményeket!
  • Noxter
    #2608
    gandrus, az a GameHunter aki lemagyarította a San Andreas -t meg ezernyi más játékot? :DDD Mert ha igen akkor használtam a magyarosításotokat :D

    Amugy thx, kiprobalom a ivpicture -t.
  • gandrus
    #2607
    gandrus vagyok, a GH csak az avatarban van, utalva a GameHunter teamre. :)

    Amúgy az általam linkelt oldal második találata:

    http://www.ivpicture.hu/

    Oda nem kell regisztrálni sem. (Mondjuk én nem próbáltam.)
    Ha nem működne, még mindig van ezernyi találat.

    Nyugis!

    Nekem directx problémának tűnik. Szerintem próbáld meg újratelepíteni a megfelelő directx-t, egy próbát megér.