2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • persil
    #520
    El kell válni.... :D De akkor megy a feleség is :)
    Egyébként 10 csata után születik meg a baba, onnantól, hogy beszélsz róla a nőnek(kiss your wife).
    Szóval a 10-nél quicksave, és ha nem tetszik a gyerek, lenyomod újra a csatát.
  • tomcsa4
    #519
    Nekem a négy gyerek a következőket adja: 10% mana, 20% mana, 10% XP harcokban és 10 rage.

    Öcsém kérdezte tőlem mosolyogva, ohgy vajon gyerekeket el lehet adni/kidobni (természetesen kizárólag a játékban, igaz akkor is csúnyán hangzik)? Mert neki nem igazán adtak jókat. De szerintem tuti nem.
  • persil
    #518
    A gyerekek bónuszai teljesen randomok, anyától függetlenül.
    Nekem egyébként attack/def. De csak két gyerekem van + 2 artifact.
  • persil
    #517
    Asszem van pár már a törpöknél is.
  • persil
    #516
    A béka csajszi +3 int-et ad.
    (nekem is az van, mert a zombit ott hagytam a faszinál, mirabelle meg nem jó)
  • persil
    #515
    Hali!
    Royal snake/swamp snake kell, összesen talán 20-30 db.
  • shaba23 #514
    a békakirálylány gyerekei miylen bónuszokat adnak?
    És melyik zombinőről van szó?
  • shaba23 #513
    a mocsárban a boszorkánynál. a spirit megmondja melyik fajta kígyó/pók kell neki
  • Botond #512
    Mint ad a 4 gyerek? Nekem a 4 gyerek a zombinőtől +3 attack, +5 def, +20% def, +20% attack. Ez szerintem elég jó így lvl14 körül is, de még combosabb volt lvl8on amikor születtek.
  • mnorbi
    #511
    melyik szigeten lehet elöször sárkányt venni ?
  • wellman
    #510
    most a "zombi" csaj a felesegem, de igazabol nem eri meg a 4 gyerkoc bonusza helyett "rapakolnek" cuccost ami hasznosabb =)
    Magenek melyk csaj volna jo es azt hol lehetne osszeszedni? :)
  • Vincentcloud
    #509
    Találtam olyan kígyót amit meg lehet venni, de az csak sima kígyó volt, és hiába volt belőle 41, nem tudtam sehogy feláldozni
  • BlackShadow
    #508
    pl pókok/kígyók .. alap helyszínen lehet venni kígyót az "állatmenhely"nél :D
  • Vincentcloud
    #507
    Sziasztok!

    Valaki meg tudná mondani pontosan, hogy hol lehet olyan egységet venni amit fel lehet áldozni a hüllő spiritnek? Azt olvastam hogy a mocsárba, de melyik árusnál?
  • Count Adyn
    #506
    xD
    ez ien random hülyeség volt amugy sztem:D
  • persil
    #505
    Bug az angol verzió ban már írtam erről:)

    http://www.kbmods.nm.ru/eng/
    klikk az utsóra, és fasza lesz :)
    De ha csak nem akarsz kalózokat használni, akkor Mirabelle rossz választás.
  • Botond #504
    Hogy b*szodnál meg, amiért lelőtted a poént, te nub. :P
  • wellman
    #503
    Mirabellat (a kaloz csaj) amikor felesegul vennem kilep, gondolom ez vmi bug, van mar vmi patch v ilyesmi erre?
  • wellman
    #502
    kozben meglett =)
  • Count Adyn
    #501
    Nah most értem a végére 28 as szinten:) Vége harc poén volt, nyomott egy olyan spellt ami sebzett mindenkin, és az összes saját egységét leirtotta vele, nekem meg állva maradt pár:DDD
  • wellman
    #500
    Bare Hornet merrefele lakik emlekszik vki? :)
  • BetonK
    #499
    Sziasztok!
    Segítséget kérnék: hol találok egy bizonyos Tempel of the Deceased Souls-t?
    Köszi a segítséget.
  • persil
    #498
    A skillekről meg jut eszembe, akit érdekel a törp király fiánál(megmentése után) lehet venni rúnákat... rohadt drága, de ha épp 1-2 hiányzik a köv. jó kis skillhez, akkor megéri.
  • persil
    #497
    Erre már gondoltam én is, már most 16oson is "felesleges" skillekre pakolok, mert amit fontosnak tartottam az mind meg van, szóval ebben igazad van, ha nincs más jobb, amiből előnyöd származna, akkor rosszul nem jön.
  • persil
    #496
    #466 :)

    Az az érdekes, hogy csak a törpöknél tartok(még mindíg, viszont "mögöttem" már az ég adta világon semmi sincs, ami megölhető, megvehető stb stb) de már most több questem van készen, mint a records-ban a "csúcstartónak" :D

    Nincs failed questem xP
    Mindent meg lehet oldani, hogy ne legyen failed, és a quest adókat is ki lehet játszani. Lucky James-nél volt, hogy őt is meg az ellenségét is meg akartam ölni, és némi trükközés után mind két quest sikeres lett :)
  • Sephi
    #495
    Haha :D
  • Avenger
    #494
    Ja most néztem, az az egyetlen failed questem nekem is :D
  • Sephi
    #493
    Konkretan nem akartam megolni a barbart a parton mert rajottem, hogy ertelmes arc ... ez a Baron-nak nem tetszett es Quest Failed lett :P
  • Avenger
    #492
    Megtanultad a mind ágon a legalsó skillt? csak akkor lehet gondolom fejleszteni a papokat.
    Failed questért nem kapod meg a jutalmat szerintem, nem is tudom nekem van e olyan, de elég elágazóak a questek, így lehet hogy egy failed de kaptál helyette egy másikat amit meg tudsz csinálni.
  • Sephi
    #491
    Van sima Priest-nek van egy upgrade gombja de mindig szurke... hol lehet oket Inquisitorra upgedelni?

    Questlogba meg van ket Failed quest es nem igazan ertem miert... ez rossz nekem ?
  • Avenger
    #490
    Én diplomáciával már zöldsárkányt is csaltam el az ellenség seregéből :D jól jön néha, meg más értelmesre se nagyon tudok rakni így 24es szinten már :)
    Ősi vámpírokat nagyon nem szeretem, főleg amikor zsinórban 6szor tér ki a támadás elől :S Taktikusan kell fellépni ellenük, mivel denevér formában nincs kitérésük :)
  • persil
    #489
    Azért azt hozzáteszem, hogy a gyíkok csak később állnak rendelkezésre, mivel elég erősek.. :D
  • Sephi
    #488
    A fene! En a deli reszt pucoltam ki es most vagyok a mocsárba :P
  • persil
    #487
    Eddig 4 félével találkoztam, szóval akad :D
  • Lammer
    #486
    micsoda? en mage-el tolom es most veszem a 10ik Green Dragont(sajnos csak ennyi liiidersipem van :| )^^
  • Sephi
    #485
    Te, van a jatekban konkret sarkany? ugyertem amit a csapadotba tudsz rakni ?:D
  • persil
    #484
    Hát van benne pár óra az tutti:D (főleg ha nincs túl sok időd, vagy szeretsz sokat babrálni, mint pl én)
    Nekem ez a játék most ebből a szempontból egy új baldurs gate:) (persze ezerszer komolytalanabb, de ez egy teljesen más játék)
  • persil
    #483
    Unikornist jó sokáig nem is fogsz, oriás csak a törpöknél lesz:)
    Szerezd be azt a néhány lovagot, amiről már volt szó itt.(arlania felé egy sátorban. rohadt erős a csapat előtte, de ki lehet csalni, megveszed ami kell, és menekülsz)
    Mocsárban van royal snake, elég jó egység, verlon forestben egy jópár inkvizítor, meg első térképen darionban egy kazalnyi medve, ami szintén erős.
  • persil
    #482
    A diplomácia tökéletesen hasztalan skill, gondoltam szólok mielőtt pazarolsz rá:)

    Azért nem jó, mert ha sok "felesleges" leadershiped van, tehát sok egység férne még be, akkor valamit elrontottál(nagy veszteséges csaták etc) szóval mive törekszünk a maxos seregre ezért nem lesz extra, amivel az átálló csapatokat irányítani tudnád. A másik dolog, meg hogy ritán vannak ugyanolyan seregek az ellenségnél mint neked. 5-10csatánként meg nem igazán ér meg, hogy átáll 10-15 ijász... :)
  • tomcsa4
    #481
    Teknőshöz? Level 5-6 bőven elég. Alig sebez, csicskásai nincsenek.