2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • tomcsa4
    #560
    Igen, de az angolt nagyon nyomatják. EU-ban két fontos nyelv van, az angol és a francia.
  • shaba23 #559
    és ha az angolon kívül beszél 5 másik nyelvet?
  • persil
    #558
    "na mindegy de az angolbol lehet majd valahogy angolt csinalni ? "
    Ez elég valószínűtlen:D

    De angolból magyart se csinálj, mert meg fog jelenni magyarul... érted szóval lesz magyar:)
    Egyébként meg meg kell tanulni angolul, lassan egy utcaseprőnek is kötelező lesz.
  • persil
    #557
    Akkor valami probléma lehet nálad, mert nekem is van sok kép és oda teszi, ahova kell. Csinál magának saját shot mappát.
  • persil
    #556
    Ez minimum 10x lett leírva a fórumon... :)

    Meg kell tanulni hozzá a skillt.
    (mielőtt megkérded melyiket... :D Mind ágon a legalsó, inquisition nevű skill.)
  • persil
    #555
    Installnál ki lehet választani, hogy "inkább a játék telepítési könyvtárába tegye..." Bah figyelmetlen magyar user... -.-"
  • Zóanagyvarázsló
    #554
    Skill kell hozzá.
  • shaba23 #553
    c:\Users\username:)\Documents\My Games\...
  • jocika
    #552
    Tudja valaki, hogy hova rakja a mentéseket? Már mindent tűvé tettem ...
  • AnubisEE
    #551
    OK! köszi a helpet :) en angol verzioval tolom lesz allitolag magyar is vagy mar van is ?:P na mindegy de az angolbol lehet majd valahogy angolt csinalni ?
  • jocika
    #550
    Hali!
    Hogyan tudom upgradelni a seregem? A priestnél ott van, hogy inkvizitor lehet belőle, de még se tudom. A többi egységnél meg meg sem jelenik az upgrade. Azokat nem is lehet?
  • Zóanagyvarázsló
    #549
    Akkor ez rejtély.
  • shaba23 #548
    tisztában voltam vele, hogy a játék rejtett könyvtárba telepít, de ott nincs kép
  • Zóanagyvarázsló
    #547
    Írtam alább is: rejtett könyvtárban kell keresni, azért nem látod.

    Sajátgép -> Eszközök -> Mappa beállításai -> Nézet

    Majd itt a 'Rejtett mappák és fájlok' megjelenítését jelölöd be.
  • shaba23 #546
    kiírta, hogy mentette a képet, de még csak mappa sincs:)
  • persil
    #545
    /Screenshot saját könyvtárba. A játék mappáján belül.
  • persil
    #544
    Az utsó kettő tulképp magától beadja a derekát, ahogy haladsz a sztoriban, majd szólnak, ha ott jársz, szal nem maradsz le semmiről.
  • Zóanagyvarázsló
    #543
    A demó rejtett könytárba települt (ilyet sem láttam még), ezek szeritn a teljes is. Egyébként ott lesz, ahova telepítetted.
  • shaba23 #542
    hová menti a játék a képeket? nincs a telepítési könyvtárban, nincs a mentésnél és nincs vágólapon...
  • AnubisEE
    #541
    Koszi szepen en elkalandoztam teljesen masfele azert nem csianltam vegig eza Q line :D de igy msot vegignyomtam es beadta koszi szepen a helpet !
    Megegy kerdes 2 spirit meggyoztem hogylegyen haver a 2 felsot a masik 2 hogykell ?
  • wellman
    #540
    Én 20. szintű mage vagyok 29-es az intem valóban jól megdobja a spell sebzéseket ;)
    Viszont sajnos a béka asszonyról lemaradtam mert az a küldim faildes lett :(
    úgyhogy marad mirabella mert szerintem jobban megéri pakolni rá cuccot mint szüleszteni :D
    Viszont a zombi nőnek jobbak a lehetőségei az tud artifactot is hordani mirabella nem, viszont lehet ratenni zászlót ami tök jó lett volna ha előtte nem adom el a második upgradeelhető zászlómat :((
  • tomcsa4
    #539
    Én level 16 vagyok, de még csak 7,5k LS-em van és hát nem merek még upgradelni tárgyakat. Pedig kellene, mivel biztos vagyok benne, hogy frankó!

    Lehet picit kevés a leadershippem (haverom 1 szinttel alacsonyabb és tízezer felett van neki!, persze ő mázlista, vett artifactot is, ami +800 stb). Intellectem 15, varázslatokat igencsak megdobja (és én sokszor rájuk támaszkodom).
  • shaba23 #538
    jaja:)
    De amikor a festményt meg a koponyát kell összeszedni a régi kastélyban, azt is meg lehet csinálni harc nélkül:) Bár asszem oda még visszatérek.
    Most mentem át a 2. szigetre, csak a temetőben lévő vár urát kellene még levernem + a varázsló tornyában kell rendet rakni, de egyenlőre ezeket még passzolom. Nem is beszélve a tárupgrade-ekről...azok nekem valahogy túl sok egységembe kerülnek:(
  • Sephi
    #537
    Temetoben ha a kriptakban jarkalsz, akkor eleg csak gyorsan megerinteni a kereszteket es meghal minden a kornyeken :D

    igy konnyu :PP
  • shaba23 #536
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A király questjeit addig megcsinálod, hogy le kell adni a pecsétet a rokonának. Aztán küldözgetnek ide-oda, végül, miután hallottad a hangokat, ott lesz a hero ablak bal alsó sarkában a 4 választható spirit. Ahhoz, hogy használni tudd őket, el kell nyerni a barátságukat ( mérgezősnek pl kígyót/pókot kell adni enni)
  • AnubisEE
    #535
    Hi tudom hogy mar sokszor le lett irva de en meg mindig nem ertem hogy hasznalom a ragemet mert nicsen 1 spiritem se harcossal nyomom es lvl7 vagyok ha valaki megtenne hogy szajbaragosan leirja hogy jutok ilyen spiritekhez azt megkoszonnem :)
  • BlackShadow
    #534
    darionban mikor engednek be a bányába végre? már van egy pár küldetésem oda.. :D
  • Avenger
    #533
    Ha ugyan arra gondolok amire te akkor az quest, ha elég sokat felszedsz akkor vissza kell vinni egy szobrot az első elf területen a tónál lévő házhoz.
  • shaba23 #532
    megvan az első gyerek...+8 varázstekercset ad....3x töltöttem vissza és mindíg ezt adta...
  • persil
    #531
    Persze:)

    Ugyanúgy, ahogyan átmentél. Beszélni kell a kapitánnyal, aki a parton áll a kormányzó kastélya előtt:) (nyugati szigeten)
  • BetonK
    #530
    Igazából már az a kérdés, vajon vissza tudok-e menni valahogy Darionba:)!
    Vki esetleg?:)
  • BetonK
    #529
    Hali!
    Freedon Islandra hogyan lehet átjutni?
    köszi
  • persil
    #528
    "mire jok az evilnek az elfeknel ?" Ez mit jelent?:)

    /de amúgy sem bittos, hogy tudok segíteni, mert elfeket nem bolygattam még eddig/
  • mnorbi
    #527
    mire jok az evilnek az elfeknel ? ilyen lila izek amik porognek , és el tudod oket távolitnai...
  • xido
    #526
    nem is lesznek,mert mintha visszább azt olvastam volna,hogy novemberben magyarul jelenik meg...
  • persil
    #525
    Szívesen x)
  • persil
    #524
    Jahm 1/5 :)
  • KNORBI
    #523
    Magyar fájlok nincsennek még a játékhoz?
  • tomcsa4
    #522
    Ejha ez nagyon jó tanács volt, köszi szépen! Le is írtam, nehogy elfelejtsem.
  • Count Adyn
    #521
    meg viszi a pénzed:D