2966











AMENNYIBEN TETSZIK A JÁTÉK VEDD MEG!
WAREZ hozzászólások a fórumról kitiltás eredményeznek!
HA MAGYARÍTÁSRA VAN SZÜKSÉGED, ÍRJ A TÉMÁBAN KÉRÉST!
  • JonasSandor
    #2926
    Elkészült az utolsó dark side kiegészítő magyarítása, már csak tesztelés van hátra.
  • LSSAHPAUL
    #2925
    Szuper, hátha még szept előtt elkészül akkor előveszem én is!
  • Tehasut
    #2924
    Készül!
    https://sg.hu/forum/uzenet/950654595/52783
  • Kissssss0 #2923
    pedig jó volna... itt ül a steam könyvtáramba már évek óta de még nem kezdtem bele mivel nincs hozzá épkézláb fordítás.
  • JonasSandor
    #2922
    Dark side-t nyomja valaki?, patyek fordítaná de potyára nem fogja befejezni ha senkit nem érdekel már.
  • Kronos79
    #2921
    Nekem, amikor utoljára felraktam(steames) magyar lett kapásból. Örültem is neki, amíg a "karakterlapon" bármire rárakva az egérkurzort, a megjelenő szöveggel együtt megfagyott a játék. Az angollal helyrejött.
  • LSSAHPAUL
    #2920
    Még két napig megvehető az összes king bounty potom 5 euróért: https://www.humblebundle.com/store/kings-bounty-platinum-edition
    Utoljára szerkesztette: LSSAHPAUL, 2018.05.05. 11:22:06
  • JonasSandor
    #2919
    Módosítani akartam a zenéket de nem működik pedig régebben sikerült. Átváltott angolra is.
  • JonasSandor
    #2918
    Jó volna már folytatni a játékot.
  • Sheltem
    #2917
    ezekszerint, nincs ötlet, hogy mitől lehet :( neten ezt az 1 linket találtam amúgy.
  • Sheltem
    #2916
    bug

    Neki ugyanez volt a baja amúgy, nem kapott rá választ.
  • Sheltem
    #2915
    Tököm tele van amúgy a játékkal...
    Megvettem eredetiben a collectors editiont steamre amikor akciós volt.
    A tört verzióból a mentéseimet átvittem(Legend ről beszélek), belefutottam quest bugokba, 2 be, 2 küldetést nem lehetett befejezni.
    Jó mondom semmi gond, uninstall az egész játékot, letöröltem az összes kimentett állást, teljesen szűzen újratelepítettem, új játék kezdés.
    És megint...már törpe bányáig eljutottam amikor össze kell gyűjteni a 7db szenet. Kiviszem a törpének, forog a feje körül a quest jelző, hogy kész van. Odamegyek és 1 választási lehetőség van "not yet".
    Annyira tele lett a tököm, hogy letöröltem az összes kimentett állást...(a tört verzióból átvitt mentésekkel más questek voltak bugosak. Lucky Jamest hiába csaptam le, nem lett meg a quest csak ha odaadtam neki a 100k goldot stbstb)
    Majd elkezdem a Crossworlds ból az Orcs of the Marchot remélhetőleg az már talán bugmentesebb..

    Legfurább az egészben hogy régen a legend et végigjátszottam ugyanúgy mágussal és semmi gond nem volt...tört verzióval...
    Szóval jelen helyzetben vicces de a tört verzió jobban működött mint az eredeti a legújabb steam patchhel...
    Csoda, hogy az embernek elmegy a kedve a játékvásárlástól.
    Na mindegy legend et egyszer végigtoltam remélhetőleg az Orcs of the March armored Princessel nem lesz gond. De most más játékkal játszok inkább besokalltam kicsit( benne volt vagy 30-40 óra játékidő a törp bánya végéig).
  • kissssss
    #2914
    ha jól emlékszem akkor igen.... fú de rég játszottam már KB-val.
  • Sheltem
    #2913
    Sziasztok

    Most akarom elkezdeni az Armored Princess-t.
    Megvan a Crossworlds is kérdésem, hogyha a bővített Armored Princessel akarok játszani akkor az Orcs of the March -t kell indítanom ?
  • npolos
    #2912
    valakinek meg van a legend magyarosítás? a neten talált linkek-ről nem tudtam már leszedni
    1.7-es steam változathoz kellene
  • Anonymusx
    #2911
    Az armageddon varázslatot hogy lehet megszerezni?
  • Anonymusx
    #2910
    A tárgyaknál feltüntetett faj mit jelent?
  • Duke Nukemrész2
    #2909
    Ahogy olvastam elég gáz lett mert csőszerű az egész azért olyan kurva dögerősek az ellenfelek.
  • Frank99
    #2908
    persze, mert szerintem a másik oldalon vagyunk, és máshogy gondolkozunk.....
  • Kings Bounty
    #2907
    Na ez az eleje rohadt szar lehetetlen ellenfelekkel van tele.
  • Kings Bounty
    #2906
    Én most kezdtem el nyomni a c meghajtóról másolom át az e meghajtóra, nem lett beállítva hogy hova rakja XDXDXD
  • Kings Bounty
    #2905
    Éjfélkor aktiválták a játékot most már lehet nyomni.
  • Kings Bounty
    #2904
    Semmi nem tudom mi a faszom van már.
  • Diopapa
    #2903
    Na megjelent?
  • Kings Bounty
    #2902
    Ma jelenik meg a játék.
  • Kings Bounty
    #2901
    5 nappal eltolták a megjelenését.
  • Kings Bounty
    #2900
    Tudtommal igen de a steamen 19-ére nyomták.
  • farferi
    #2899
    Ma jelenik meg, nem?
  • Kings Bounty
    #2898
    Ki játszik már a dark side-val?
  • kissssss
    #2897
    belevágtam egy új kalandba(mágus,hard) és most be kellene szereznem egy térképet a necromanták elveszett városáról(lost city) be lehet jutni ebbe a városba valahogy?

    én már nem emlékszem rá, 3 vagy 4 éve nem játszottam már vele :DD
  • Mutans Zombi
    #2896
    Ha jól látom, ez valamelyest újdonság:

    King's Bounty: Dark Side
  • Zóanagyvarázsló
    #2895
    Vannak bennük durva hibák a balance-ban, az nem kérdés, nem véletlenül írtam én sem, hogy lenne mit polírozni a HoMM V-ön, de számomra a bizonyos szituációban hiányzó AI nagyobb ledöbbenés volt. (Multiban nyilván kevésbé számít, de hát ott is védhetik semleges csapatoka várat - persze mindenki ellen ugyanolyan bénán.)
  • Nirz
    #2894
    Jó de a heroes 5 ben pl a creepelés is hasonlóan broken ha academyvel az arcane armort kaptad meg akkor le vagy maradva alig tudsz vmit csinálni,ha viszont summon phoenixt egész térképet gond nélkül letakarítod.
  • Zóanagyvarázsló
    #2893
    Na jó, de tömérdek angyallal sem támad ki, inkább megvárja, hogy 10 kör alatt legyártsak egy csomó illúzióegységet, miközben seregem nincs is, és azokkal leverjem a bónuszaival együtt. Szóval nem taktikáról van szó.
  • b-type
    #2892
    Nagyon komoly bónuszok voltak a várvédésre a HoMM4-ben, sztem egyik HoMM részben sem szeret kitámadni az AI, jobban is teszi általában.
    De a 4. részben, a legjobb amit tehettem ostromnál kézitusában, ha feljutottam a belső toronyra, védőként persze ilyenkor védtelen a távolról támadókkal szemben, de közelharcban nagyon kemény.
    Nagyon sok variációs lehetőség van a 4. részben..több mint bármelyikben.
    Több idő is kell hozzá, hogy igazán jól ki lehessen játszani.
  • Nirz
    #2891
    Illetve el is felejtettem megemlíteni a balncot ami sajnos legend esetén borzalmas volt az osztályok között:

    Mage(fuck egységek,lepusztítasz mindent varázslatokkal) >>>>>>>>>>>Warrior(épphogy van egy kis egység bónusza nem nagyon látszik meg legalábbis nem kompenzálja a varázsló hatalmas előnyét) >>>>>Paladin (mind tree borzalmas)

    A Crossworld már sokkal jobb(resurection skill) de Paladinnak kellett volna a legnagyonbb leadership.
    A mage nerfelt de még mindig igen jól használható mint buffer/summoner illetve szerencse esetén még a pusztitó mágia is lehet életképes.
    A harcos a nyertes egyedül vele érzi ember hogy a sárkányt teljesen kitudja használni.
  • Zóanagyvarázsló
    #2890
    Én leragadtam a sima AP-nél, egyszerűen a Legend után már nincs meg a frissesség. Ezzel együtt egyetértek, a Legend sztoriban, mesehangulatban a magával ragadó, az AP pedig játékmenetben, tartalomban több, jobb, csiszoltabb.
  • Nirz
    #2889
    Dehogy legyen a King's Bountyról is szó:
    Warriors of the north(túl lineáris-> kevés választási lehetőség,legbugosabb,nincs sok újrajátszhatósága) < Legend(legjobb hangulat,viszont a játékmenet túlságosan lassú és nagyon sok a backtrack egy jó darabig) < Crossworlds (legkiforatabb játékmenet szempontjából,mindenképpen a best verzió)

  • Zóanagyvarázsló
    #2888
    Engem az említett dolgok sosem zavartak a szériában (szerintem a régi King's Bounty az, ami rosszul öregedett, jobban szeretem az újat), és az 1-3 nem is volt bugos soha. Azt a 4 kezdte. Persze más kedvenc TBS-eim között akadtak bugosak rendesen (X-COM, Jagged Alliance 2), tehát lehet ezért klasszikusokat is szidni.

    Látványra mindegyik elég eklektikus, legalábbis vicces volt, de a 2-3 legalább szép is. A 4 mindig is ronda volt, az 5 meg "érdekes" ( a topik témáját adó játék a nyerő ebben).

    A sztori elég vegyes dolog, abban a 4 volt a legjobb - valamint a King's Bounty: The Legend - , előtte meg nem igazán erőltették. Az 5 elmegy, de azért nem érdemes játszani. A hosszú körök és szaggatás miatt még mai gépekkel is szenvedek vele, szóval ezt én is utálom benne, de a játékmenetet szeretem.
  • Nirz
    #2887
    Akárhogyan is a 6 után teljesen elavultnak érzem a régebbi részeket.
    A 4 aféle all time fav de hozzá kell tegyem hogy most pár hónapja végignéztem 2-5 ig a heroes szériát és azt kell mondjam nagyon rosszul öregedtek.
    Rengeteg idegesítő mikro a régieket ma játszani már-már élvezhetetlenné teszi sajnos a 6 után legalábbis az a érzésem.

    Mindenesetre meglátásom szerint a hereos 5 minden idők elgrosszabb heroesa.
    A grafikája sokkal csúnyább mint a 4-é pl nagyon rosszul röegedett vhogy a design nagyon igénytelen és ha már singlénél tartunk az 5 kampány sztorija volt a leggyengébb(olyannal még nem találkoztam aki ebben nem egyezett) Illetve kiadáskor az is szinte játszhatalan volt az AI sokadik kör után már 10-20 percet is igánybe vett anno....Csak kiegészítőkkel lett fixálva stb.
    A lényeg az hogy egyetlen heroes sem volt bugmentes kiadáskor.

    És igen én is a heroes 4 legnagyobb hibájának a rossz AI-t tartom egyszerűen unalmas miután elfoglaltam a map 1/4-ét egy halhatatlan sereget összeállítva amit amúgy is tudom hogy gépnekk semmi esélye legyőzni és csinálom a sok mikrot...(AI folyamatosan küldi a hősét lopni a bányát illetve rögtön a várost támadja amint elhagytam...)
    Ez sajnos a régiek sajátja viszont egyszerűen a sok mikro megöli az egészet és az egy két broken takitika amit mindig lenyomsz.