21
  • chuky123
    #21
    De miért hatalmas nagy javitócsomagot kellet kiadni? Ennyi mindent be kellet foltozni? vagy csak p* vakitás az egész?
    off: heidrich játszál macen akkor
  • pitbulllll
    #20
    Miért kéne szívni? Valakinek ez jön be valakinek az. Érdekes én még nem szívtam win-el pedig lassan 12 éve használom. Igaz voltak rossz verziók, pl ME vagy 2000 de szerintem az Xp-vel semmi probléma max annak aki hülye hozzá. Pedig nem kell nagy ész ;) A vista egyenlőre még nem szuperál, de akik használtak, használak Xp-t szerintem tudják, hogy anno az Xp is így kezdte.
  • heidrich
    #19
    *nem felvágni akartam
  • heidrich
    #18
    szívjátok a winnel az való nektek!
    ja és nem felvágni hogy macem van..
  • pitbulllll
    #17
    etoka nem azzal van bajom amit használ, hanem ahogyan ezt kijelentette. Elképzeltem magamnak, hogy habzó szájjal ő most kő keményen kijelentette, milyen fasza gyerek a makjával
  • GABOR16
    #16
  • eto demerzel
    #15
    mi az nm tetszik hogy masnak mas a velemenye?? mert nm hasznal ablakot mar xaros a muki? en orulok neki hogy vannak akik mas is hasznalnak nm csak ablakot. ember THINK DIFFRENT mar ha megy nalad. azt nm ertem miert kell fikazni fesz azt aki linuxot hasznal vagy os x? ugyan ez ervenyes visza fele is. mindenki legyen bolgod avval a szoftal amit hasznal es kesz.
  • pitbulllll
    #14
    jaja nehogy foltos legyen a Ma(c)kkod a végén
  • who am I 7
    #13
    Légy boldog vele
  • heidrich
    #12
    tőlem lehet sp10 is én maradok a Mac OS X-nél akárki akármit mond!
    ja és várom a az új OS X 10.5 Leopard -ot!
    örülök h megszabadultam a wintől a sok kinszenvedés után
  • Csaba42
    #11
    LOL
  • lee56
    #10
    Jól mondod, beletelik az még pár évbe :)
  • Csaba42
    #9
    Mintha visszamentünk volna az időben, mikor megjelent az XP. Ugyanazok a vélemények. Pár év múlva meg a Vista lesz a legfaszább oprendszer.
  • falu
    #8
    birom ezt a céget mindig képesek feltalálni a spanyol viaszt
  • Ferrer
    #7
    Hát, nekünk, zeneőrülteknek még mindig az XP lesz a megoldás. Pedig ezen a területen már milyen jól kezdték "beérni" az Apple-t. Kicsit szánom az egész Vista-projectet. A szépség mögött nincs is az a beígért nagy teljesítmény. :( Bár nem tudom, a játékokkal mi a helyzet..
  • dotkom
    #6
    na sp1. most mar csak az sp2 kell azt mar rakom is fol a vistat.
  • Csaba42
    #5
    Már várom, főleg, ha növeli a Vista sebességét. Nem mintha túlzotan lassú lenne, de egy kis sebességnövekedés sosem káros az ön-, vagy oprendszere egészségére!
  • Mr Manson
    #4
    Most kaptuk meg az SP1, innentől indul a teszt!
  • zidder
    #3
    Nem... za volt a béta... et RC0 lesz...
  • zidder
    #2
    Az még nem béta volt csak mindenki annak hívta... az valami pre-alpha lehetett vagy valami hasonló.
  • Apocalipto
    #1
    ???
    Már rég kiadták a bétát a tesztelőknek