90
Tollat keresek, ami nem folyik és nem túl drága
  • Smallsock
    #90
    Csakis ONLINE toll! Golyós, de mégis tintapatronos! Egyszerűen imádom!!! Képet nem tudok mellékelni, (linket gondolom, nem szabad)de az Online Schreibgeräte Gmbh honlapján meg tudjátok nézni. Nekem a Young Line-on belül, a collage kategóriában található Wild and Free lila rolleretollam van. Kényelmes a fogása, mert gumis annál a résznél, ahol fogja az ember, és mégsem klasszikus töltőtoll formájú, hanem golyós. Nagyon könnyed, lazán lehet vele írni, és nem fáj tőle a kezem, pedig az egyetemen sokszor 10-15 A4-es oldalt írok egy nap. Még Ausztriából hozott nekem egyet a csoporttársam, de már két éve itthon is lehet kapni Budapesten. :)))
  • zyppy
    #89

    ugyanilyen csak 0.5ben
  • ZilogR
    #88
    A középen látható narancs-fekete van nekem, jobbkezes és mostmár a kék tintapatron mellé van vörös és fekete színű tintám is! Jó, de nem egy szép vékony vonalat produkáló valami. Ráadásul hamar átfordul a kezemben a "hátára".
  • Wolfsnack
    #87
    vettem egy Parkert de pár nap után folyik
  • n3whous3
    #86
    Én vettem egy 30-as csomagot TESCOban azt add neki :DDDDD
  • Benc16
    #85
    vegyél ilyet: Zebra F-301
    Nekem 3 évig bírta, míg elejtettemés faterom áthajtott kocsival rajta. :D de úrj avan és azóta azt használom

  • Twetr0x
    #84
    Majd teszek e képet a sajátomról, hogy hogy néz ki 2 év után. Megmutatom milyen időtálló, örök stb... Villogok egy kicsit
  • CseNo
    #83
    Szintén zenész :D Az eldobható a beszt... 4 éve ezt használom.
  • hunbasser
    #82
    Signetta.én nem szeretem :\ viszont vannak elég jó fémtollak,amik nem márkásak
  • Aquir
    #81
    asszem nekem olyan is van, az nem folyik hanem épphogy akadozik néha és kihagy kicsit :)
  • Zsolti9014
    #80
    Zebra toll jó, de nekem a kék-fehér csíkos signettával sem volt semmi bajom, azon túl, hogy nem vmi kényelmes a fogása.

    Most van egy parkerem, amit 1200-ért vettem (+betét is volt hozzá). Nem folyik, a füzetben nem maszatolódik, viszont a kisujjam már lett tőle dzsuvás.
    Különben anyukám sok tollat hoz nekem, különbözőeket, de nem vmi drága típusokról van szó, mégis sok olyan van közte, amit szeretek.
  • stream man
    #79
    nekem sima kék fehér csikos van :DDD meg egy parker tollkészlet
    meg van egy olyan ami fábol van :)
  • Christina13
    #78
    én uni SA-S Fine-nal(#57) írok, jó toll, csak hamar ki fogy...
  • Sanyix
    #77
    kékkel.
  • CattiBrie
    #76
    Á, ugyan ilyenem van, ami szép vékonyan fog, csak folyik. :(
    De az van ráírva, hogy ZEBRA new hard N-5200 japan C6
  • cucmalajmc
    #75
    szvsz egyik toll se folyik. max a tinta... -.-
    én zebra tollal írok, az nem drága és bevállt.
  • ivjoe
    #74
    Nekem szétfolyt benne egyszer egy betét, szal ki kellene mosnom benzinnel/alkohollal. :)
  • ivjoe
    #73
    signetta és rulz!
  • Twetr0x
    #72
    Parker-Vector balról az első. Decemberben két éve, hogy megvan. Azóta tökéletesen fog, annyi hibája van, hogy mivel töltőtoll, hetente-kéthetente kell tölteni. Csak ajánlani tudom.
  • Szeszmester
    #71
    Jaja, a fehér csíkos, fehér kupakkal az nagyon jó!
    Régebben Parker-Vector tollam volt, de tönkrement, kifolyt benne egy betét :S
    Mind1, azóta fehér csíkost használok és teljesen megbízható. Mindig van nálam 3, egy a padtársaknak, egy meg tarcsi, vizsgákon jól jön :)
    Ha meg elveszik, nincs semmi gond, veszek egy másikat.
  • RaZoK
    #70
    hiszitek vagy sem az-az egyzerű 20 ft-os toll aminek a külseje egy színü (zöld, piros, kék) és fehér csíkos, fehér kupak...(nem tudom, hogy mi a márkája)...na mind1, az fog szerintem a legjobban és az a legmegbízhatóbb és egyáltalán nem folyik.
  • tigeroo
    #69
    ott a pont.
  • Bucser
    #68
    Ugyanaz:)

    Első képen balról a 3.
  • shaba23 #67
    Nekem golyós Faber-Castell van (az esernyőm is F-C :D )
    Olajzöld/fekete színű és van hozzá egy ogyan oylan stíléusú töltőceruza
  • DoctorJohnson
    #66
    Az enyém:
  • zvaragabor
    #65
    Én csórni nem szoktam, hanem inkább találni. Ilyen volt a #48 is.
  • gyuri12
    #64
    nekem az összes tollamat elcsórták,mert kedves voltam a kis pöcs osztálytársakkal-.-
    azóta már én is csak kunyerálok mindenkitől
  • Alexease
    #63
    Parker-Frontier
  • ivjoe
    #62
    JAh, van mégegy parkerem, az full fekete, csak kicsit defektes, meg kellene csinálnom már. :C

    Képekben:

    Parker-Jotter:
    Balról a harmadik.


    Parker-Vector:
    Szintén balról a harmadik.
  • ivjoe
    #61
    Acélszürke Parker, mellé még 2 acélszürke szép penna pótba, ezen kívül a rózsafa golyós és egy rózsafa töltőtoll, rózsafa tokban. Töltőtoll tetszik, csak kicsit körülményesebb, barátnőm viszont kisiskolás kora óta mindig töltőtollal ír. :)
  • piros mogyi
    #60
    olyanokkal amit a kollegáimtól csórtam és ők néha vissza csórnak.
  • Nuki
    #59
    A magadfajták nyelték be majdnem egy egész toltartónyi tollamat, mert jóhiszemü vagyok...
  • nyamiag #58
    osztálytársaimtól lopom őket mindenestre.
  • Dying Soul
    #57


    uni sa-s fine
  • Sadist
    #56
    Van egy sima fekete/króm Parker, vagy valami más színű, attól függ muter milyet hoz a munkahelyéről, egy rózsafából készült töltőceruza és toll, rózsafa tokban, meg valami Senator márkájú gravírozott ezüstszínű vizsgaírós toll, bár utóbbi már eléggé megfeketedett, lehet, hogy valódi ezüst :O
  • Rockynhooo
    #55
    Szentes feliratú tollal írok xD
    városi rendezvényen osztották xD
  • Vardar
    #54
    Vasutasok Szakszervezetének a tollával, az a jó!
  • 2XP
    #53
    LINK



    Csak feketében.
  • Nuki
    #52
    Sparos, olcsó, mert sok fogy gyorsan... :D
    Próbáltam drágával, zseléssel, (lúdtollal nem) de nem éri meg...
  • Barney Tech
    #51
    A zigen.