243
Sins of a Solar Empire
  • vandyke
    #203
    Így már más. De azt elfelejtették hozzátenni, hogy kód nélküli lesz. Ejnye...
  • PetruZ
    #202
    Gondolom innen (utolsó bekezdés).
  • vandyke
    #201
    Ezt te honnan veszed?
  • ZSOOLT2
    #200
    Az októberi PCGuruban teljes játék lesz a SoSE.
  • Fenrir
    #199
    #193
  • tttttom
    #198
    Tényleg van ehhez a játékhoz magyar fejlesztésű mod is? :D

    Valaki megdobhatna egy linkkel,hogy honnan szedjem le vagy csak mondja meg a nevét. :)
  • tttttom
    #197
    Ja meg tud valaki mondani egy olyan modot ami nem csak felturbózza a játékot de add is hozzá extra fajokat? :)
  • tttttom
    #196
    mert a gép csal korlátlan mennyiségű hajót képes gyártani és persze ugy, hogy nem fogy a nyersanyaga+kevés hozzá a bolygója is...
  • PetruZ
    #195
    A fejlesztéseknél van lehetőség magasabb szintre menni flottában és capital hajókban, de egyébként nem látom értelmét a külső buherálásnak.
  • tttttom
    #194
    Helló! Valaki tudna segíteni, hogy kell ezt a supply korlátos hülyeséget feljebb tolni vagy esetleg megszüntetni, mert nekem legalábbis nagyon lehangoló, hogy nemtok korlátlan mennyiségű hajót gyártani/írányitani. :(
  • Fenrir
    #193
    A Bundle (alapjáték+kiegészítő) az Impulse-on (ami olyan mint a Steam) megvehető 35 dollárért, kevesebb mint 7000 Ft.

    Ezzel kiküszöbölhető lenne az online játék problémái és a peccselések.

    No meg fel lehet így rakni egy-két kiváló modot mint például ezt:

    -11 új típusú bolygó 80 különböző bónuszokkal
    -kolonizálható csillagok
    -brutális grafikai és effekt tuning
    -8 új játszható faj saját fejlesztési ágakkal
    -a capital hajóosztály fölött titan és super titan
  • Masakari
    #192
    nem tudja vki hogyha fentvan a kieg akkor hamacsin keresztül mért nem tudok csatlakozni másra?
  • LuckyXX
    #191
    A játékhoz már van 1.5 ös is, nem kell hozzá semmi eredetiség, azokat amit a netről töltesz le azokkal csak lanban lehet nyomni, mert onlin hoz kéri a serialt, de mink a haverral hamahin játszuk gond nélkül, plusz még van hozzá magyarítás is.

    http://sinsempire.extra.hu itt fentvannak az udatek is meg a magyarítás is.

    Nekem már megvan a game mióta kiadták, és rendszeresen játszom, a legjobb az enne h a nagyon magas a limit, pályaszerkesztőben meg csa a géped addhat határt.

    Meg flotta nem ugy mindt az IG-ben h írja h an 10000 hajüd, és csak 7 et látsz, hanem maid van az ott van, még ha a vadászrajt kijelőlöd azokat is figyelheted h milyen szépe repülne együt az anyahajóval :)

    Szerintem 100% os a game, én még semmi olyan hibát nem találtam, amit ne javítottak volna ki a következő ubdate al.
  • PetruZ
    #190
    Nem tudom, nekem helyproblémám ritkán volt. Lehet a helyek számát is növelni (korlátozottan) civil kutatásokkal, ill. a bolygón is lehet szintet emelni, ami plusz helyeket ad. De ez függ a bolygó típusától is.
    Flottát is jól lehetett tolni, egy 14-15 bolygós generált rendszerben általában 2-3 flottám is volt, csatahajókkal és több száz kisebb hajóval együtt. Főleg, ha a kalózok is be voltak kapcsolva.
    A mozgással sem volt problémám.

    Apróbb gondok inkább más területen jelentkeztek, de egyébként a játékkal alapvetően semmi gáz, teljesen jól megy.
  • Ace McCloud
    #189
    Hááát srácok!

    A múlt héten kipróbáltam a SOSE-t. Nagyon szeretem a hasonló játékokat, de ezt nagyon elbaxták...
    Kifejlesztettem minden katonai fejlesztést, és megsemmisítettem a kutatóbázisokat, mire egy fejlesztést sem tudtam használni. Sőtt a hajók sem tudták a sepec dolgaikat elindítani a kutatóbázisok hiányában...
    Ez nem is lenne gond, csak akkor ne kellene ennyire szűkösen gazdálkodni a helyekkel. Ez nagyon lerombolja a játékot.
    A másik észrevételem, hogy valami 14 bolygós pályán toltam, és az infrastruktúrám még így is alig bírt eltartani egy közepes flottát, míg az ellen alig 3 bolygóval olyan sereget hozott össze, amit képtelenség leverni. Ez így szintén kaki.
    Ami az egészre feltette a koronát, hogy a hajók alig tudtak megfordulni a bolygótól, és folyton összeütköztek, meg torlódtak, a kis vadászgépek, meg szinte verhetetlenek. Azért ez a baki 2008 -9 ben már nagyon nagy probléma.
    A gyártás bizonyos mozzanatait elég jól megoldották, de igazán gyors elérés nincs hozzá. Olyan jó is, meg nem is dolog.
    Ezt a játékot sajna nagyon elrontották. Tuti hogy törlöm is.
    Az ok, amiért ide leírtam az, hogy mivel én is nagyon kedvet kaptam a játékhoz beleugrottam, mert hasonló kritikát sehol sem olvastam.
    Nagyon jó is lehetett volna a game, de az ilyen húzásokkal nagyon elrontották.
  • Masakari
    #188
    nem tudja vki hogy az új 1.1-es patch-et le lehet-e tölteni valahonnan? v csag akkor lehet ha eredeti a game?
  • Gauge
    #187
    Vki játszott már vele? Osszátok meg velünk a tapasztalaitokat lécci:D


    Érdemes megszerezni?
  • Carbine
    #186
    Rendes tőlük, hogy közel 1 évvel a megjelenés után kiadják. Lassan már kész lesz a kieg is.
    Akkor talán feléled kissé a topic.
  • DarkBlade
    #185
    Elég régi az ucsó poszt, és tudom hogy lesznek akiknek nem tetszik hogy felhozom a lista elejére.
    De nem érdekel.

    A sevenM gondozásában fog megjelenni magyar honban ez a játék.

    Sins of Solar Empire
    Tervezett megjelenés: 2009. január
    Tervezett ár: 4990 Ft
    Ittkicsit bővebben, kb a lista közepén.
  • Andorjan
    #184
    Hali!

    Megvan a SoaSE demója, ami szépés jó csak kevés. ezért kerestem a teljes játékot webshopokba, eddig hiába. úgyhogy irány a torrent. 4 különböző helyxről 4 különbözőt töltöttem le, de 1ik sem működik, már a telepítésnél elakadnak. 2 a mia.lib-et hiányolja, pedig ottvan mellette, a másik meg a telepítés elején kiírja hogy error aztán vége.

    Ha valaki tudja honnan lehet Magyarországon megszerezni, (vagy honann lehet működőképesen letölteni) az lécci írja meg, vagy ide, vagyha ezzel sértené a szabályzatot a torrent terjesztése miatt akkor az email címemre: [email protected]

    Előre is kössz!
  • Trantorius
    #183
    Hát igen igaz, a zenéje engem is idegesített egy Imperium Galactica 2 szintü zenét berakhattak volna, és harc közbe bezsélhetnének mind az I.G.2-ben hogy: Aggyunk nekik! Mindjárt robban! Micsoda tüzijáték!
    Meg hasonlokat, azt nagyon szerettem:)

    az tényleg zavaró hogy nem mozognak ez legfőképp a bolygó védelmi Gaus Ágyúnál durva, olyan mintha oda lenne betonozva...semmi mozgás...

    Fél oráig lövik egymást azt kilehet kerülni ha felgyorsitod az idöt mondjuk a.. 8x-ára:)

    Itt van élet: Katt Ide
  • Legend
    #182
    Hali. Látom, behalt a fórum, de hátha még olvassátok: Tegnap próbáltam ki ezt a játékot először, nagyon ígéretesnek tűnik, viszont néhány dolog nem teszik benne:
    1: Sz@r a zenéje
    2: a control panel gombjainak a hangeffektje gagyi
    3: az RTS-ekre jellemzően félórákig lövik egymást az egységek, mire történik valami.
    4: nagyon statikus az akció, a hajók teljesen mozdulatlanok, meg sem próbálnak manőverezni

    Ezektől eltekintve teszik, sőt biztos vagyok benne, hogy a fenntartásaimra is születtek megoldások, modok formájában, ezekkel kapcsolatban kérnék ötleteket, nem akarom átrágni magam az összes fórumon. Esetleg egy szimulátor-Mod feltenné rá a koronát...
  • [HUN]PAStheLoD
    #181
    dúrva lenne :|

    esetleg jövő héten egy multikergetőzés valamikor?
  • Carbine
    #180
    csak nem
  • Vitez77
    #179
    WOW. Megöltem egy fórum topicot..........(yeeeeeeeah)
  • Vitez77
    #178
    Sziasztok!
    Tudja vki mikor lesz ez kapható hazánkban? Eddig úgy hallottam, hogy június elején, de az ezrópai kiadónál, a Kalypso-n nem találtam semmit.
  • bitbandita
    #177
    Sziasztok! Tudja valaki mi a különbség a két magyarítás között? peccselt 1.04 és 1.04Mod, vagy mi. Mikor melyiket kell alkalmazni?
  • Carbine
    #176
    Ha Online akarsz játszani, akkor megkell venned!
    Amúgy meg Hamachi.
  • marci555
    #175
    Helló!

    Tud vki mondani egy olyan cd key-t amivel tudok multizni?

    Üdv: Marci
  • Dns5000
    #174
    lol hogy lehet igy elbaszni az installt :P
  • Dns5000
    #173
    unistalald a demot, en is megszivtam
  • finaltrekker
    #172
    Daemon toolsszal csinálom, próbáltam az iso-t és a cue-t is, de nem települ:( Legalább valami konkrétumot írna az installer.
  • Agamemnon
    #171
    nekem is megvan, és működik a deamon tools-ban a cue-t tölsd be, talán úgy menni fog.
  • finaltrekker
    #170
    Hali!
    Van aki ingyen leszedte a játékot? Nekem lejött egy 1,6 gigás mappa cue és iso fájlal. Telepítés kezdésénél fatál errorozik, pedig dvd emulátorba bepakoltam az iso-t és a cue-t is. Mi lehet a baj? És mi az a cue? :)
  • Sir Quno Jedi
    #169
    Toltátok a demót??? Engem totál lehervasztott. Király lenne, de ez a realtime (amíg a századik menüben turkálsz akkor is) harc, meg játék totál agyhalál már 2 kolóniánál is (főleg, hogy a message-ekre sem lehet figyelni), nemhogy 10-20-nál...
  • Fenrir
    #168
    DOS-olták a jóbarátok :)
  • Carbine
    #167
    2szer is megtámadták a fórum szerverét, ezért biztonsáági okokból leállították a javítások idelyére.
  • Agamemnon
    #166
    aha :D
  • Nagyapi
    #165
    Mi van, lehalt a fórum? Mindenki kiégett?
  • Carbine
    #164
    Mert szokás szerint sz*r a fórum.