3362
Simtractor V4
  • nandorb
    #642
    nos aki ert angolul akkor tudja hogy miez
  • nandorb
    #641
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. Go to the computer store and inconspicuously open a software or game box and copy down the serial number.
    2. Write a heart touching letter (not email, but snail mail) to the software company explaining how you bought the software only to find out there was no serial number…Although this method is unlikely to work, you may also want to include a forged receipt.
    3. Finally, I have seen a few companies which publish a default serial number on their websites in case the customer has lost her original number, so it’s always a good idea to browse through the software maker’s website.
  • bajusza
    #640
    játszatok addig a 3.66-os verzióval.
  • Miky90
    #639
    SZERINTEM MEG MÁR AZ UNALMAS HOGY NAPONTA TÖBBSZÖR IS MEGKÉRDEZITEK HOGY NINCS-E LOGIN MEG KEY.ha valaki megtudja úgyis leírja majd.
  • gyurka666
    #638
    srácok szerintem érdemes lenne össze dolgoznunk mert mindannyiunknak jó lenne .aki tud keyt az irja már ki mert mindenki jól járna de ez csak egy kérés volt
  • karipapa
    #637
    szevasztok!nem tud valaki egy olyan progit amivel fel lehet törni a játékot?vagy ilyen nincs?esetleg 1 pénz letöltős oldalt feltolni.passz!kuva szar ez így!!!!!!HOL A KEY????????????:(
  • gyurka666
    #636
    szevasztok van valami hir a key-röl mert már nagyon uncsi a játék igy jó lenne ha valaki elmondaná már a keyt (persze ha tudja valaki)
  • karipapa
    #635
    szevasztok fiuk!jó lenne márt 1 ki be ba..ott login és key a sim tractor 4 hez mert márt unom picikét hogy csak aratni tok!ha valaki tud ossza meg a többiekkel is!köszi
  • gyurka666
    #634
    csak azért mert nálam megjegyezte ezt a logint a játék
  • pecspapi
    #633
    neem.de megtudod venni 38euroért
  • benice
    #632
    hali a v4-et lelehetvalahol tölteni
  • pecspapi
    #631
    na de mek csicsikálni mert 2éjszaka nem aludtam már
  • pecspapi
    #630
    évente kell újratenni a gépet.töredezetmentesíteni 2havonta és akinek van olyan progija ami eltávolítja a fölösleges fájlokat azt havonta.nem csinál kárt azzal ha eltávolítja azokat.akit érdekel oda tudom adni
  • nandorb
    #629
    2havonta attol fugg mit csinalok rajta ha allandoan downloadolok akkor kell suruben
  • pecspapi
    #628
    pffff.kaspersky 7-est tölsd le.akkor letöltheted azt a bigyót de letöltés közben megállítja és törli
  • pickány
    #627
    háát most ez biztos volt meg már igen csak ráfért a gépre évente szoktam ugy hogy még jokor
  • nandorb
    #626
    no en ezert nem raknam meg ujra az operaciost
  • pickány
    #625
    ami mindenkinek szerintem nod 32 :D:D:D
  • pecspapi
    #624
    mid van???vírusírtó
  • pickány
    #623
    jo a virus irtom de ez nem volt olyan egyszeru kis virus ami t csak ki tölök meg karanténba teszem a dátum helyére kiirta hogy virus alert a háttér átváltoztt ilyen virusos szarra nagyon beszartam és ezért tettem inkább ujra a gépet amugy is kellett volna :D:D:D:D
  • pecspapi
    #622
    jaja.amíg nem jó a vírusírtó addig ne tölts le
  • Miky90
    #621
    igazad van szemétség ilyeneket belinkelni.aki ilyet talál az nézze is meg ne másra várjon hogy kipróbálja.de most legalább megtanultad hogy nem szabad ilyeneket letölteni.:)
  • pecspapi
    #620
    xdxd.azért vannaka a jó vírúsirtók
  • pickány
    #619
    haljátok ha valaki még egyszer be tesz ilyen szar linket én nmem tom mit csinálok!!! beléptem a következö pillanatban egy szép kis trojai virus várt ma raktam ujra a gépet jo lenne nem szorakoznátok f....m
  • Miky90
    #618
    NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Miky90
    #617
    miért vagy benne biztos hogy a logint elfogadja???
  • pecspapi
    #616
    csá.jó kirándulást
  • Gergő1991
    #615
    na emberek lassan búcsúzok mer megyek el 1 hétre de jó lenne mire vissza jövök + találnátok a kódot igyekszem az erdőbe gépet keresni.szevasztok.
  • nandorb
    #614
    Lehet offolas nelkul???
  • Gergő1991
    #613
    á csak ezt a logint.
  • gyurka666
    #612
    ha valaki tud keyt az vegyen fel msn-nen .a cimem:[email protected]
  • gyurka666
    #611
    te is ezt a logint tudod? vagy esetleg mást?
  • gyurka666
    #610
    ha valaki tud egy jó keyt az ossza már meg mindenkivel szerintem igy fer jó lenne már valamit össze hozni mert szerinetem mindenki jó járna vele de ez csak egy tipp
  • Gergő1991
    #609
    hát ja töbet nem tok senki nem mondja + nem tom
  • gyurka666
    #608
    nem igaz hogy egy jó keyt se lehet találni?
  • gyurka666
    #607
    igen azokat már én is nézegetem meg ki is probiztam de nem jó egyik se sajna
  • Gergő1991
    #606
    azt a kurva te.
  • gyurka666
    #605
    jó lenne már ha valaki tudna mondani egy keyt ami jó lenne mert nekem nagyon bejön a játék csak igy egy picsit unalmas
  • Gergő1991
    #604
    ja ez nekem is a longi.Hát nézegetek de nem találok min de hol gg: és utána szám de az nem tom mi de nem is jó.
  • krisz920131
    #603
    sziasztok vki nem tudja a v4hez a kódot????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????