3362
Simtractor V4
  • nandorb
    #682
    megvarunk teged
  • pecspapi
    #681
    neeem.
  • dj norboo
    #680
    ti regiztetek?
  • pecspapi
    #679
    mien vírusírtod van?????tuti nincs olyan jó mint az enyémé
  • landwir
    #678
    nincs tele van vírusirtom és nem jelzett
  • pecspapi
    #677
    regelni kell rá.
  • pecspapi
    #676
    legalább tele vírúsokkal van???
  • pecspapi
    #675
    pfff
  • landwir
    #674
    Talátam 1 oldalt de nem néztem mégát ha valakit érdekel nézze meg
  • Miky90
    #673
    ja értem.a répát majd a kukoricavetővel lehet vetni.csak másik mag kell bele.
  • karipapa
    #672
    hy benice!meg lehet venni csak az egy picit huzós!a simtractor.com-ról le tod tölteni!de csak demó!bent vannak a modok is márt de csak akkor tod használni ha megveszed a logint+key-t!vagy ha megszerzed!!!!a key+login 38euró:(ez a mi bajunk is!!!!de ha megveszed akkor légyszike add meg itt fent a fórumban mert mi is arra várunk kú....ra!!!kösz
  • benice
    #671
    helo szia pisztácia eddig a 3.66 os van meg de a v4 re pájázok ugyhogy nem tudnátok segiteni hogyan tom megszerezni? Pl:
    -hol lehet letölteni
    -mennyibe kerül
    -és pontosan melyik üzletben vettétek
    köszi ja és még az hogy ha megveszem eredetiben akkor is kele bele mod meg skin
  • axial1991
    #670
    be és az ment
  • axial1991
    #669
    csá nekem a ropa tigert raktam beésazment
  • robi11
    #668
    az a baj a v4 ben hogy nem lehet tudni meik a lucerna v a tengeri v a cukorrépa:(
  • karipapa
    #667
    megpróbáltam átmásolni a térképet meg a gépeket!egyet értem el vele!megált betöltés közben:(!tehet az a terv is kiesett:(de nem volt halott ötlet
  • gyurka666
    #666
    csátok.valaki tudna nekem ebben a témába amiröl beszéltek mert nagyon nem értem mit hova kell másolni.aki tud nekem segiteni az irjon (vagy jelezen itt)elöre is köszönöm
  • axial1991
    #665
    a v4-ben megkerestem és átmásoltam a v3.66f-e
    ugy kell bemásolni mintha uj modot tennél be csak a páját nem sikkerült
    átmásolni
  • Daneszka
    #664
    de hogy próbáltad ki??? Ezt mond meg nekünk...
  • axial1991
    #663
    de csak nemtudom hogy a gépeken és a páján kivül kel e még valamit másolni hogy mükadjan
    én mér a cukorépakmbájn-t kiprobáltam de a páját még nem.
  • Muthig
    #662
    A másoláshoz nem értesz?
  • axial1991
    #661
    Hello van 1 ötletem nem lehetne a gépeket és a páját át másolni a simtractor 3.66f-be de én nem értek hozzá nem tudom, hogy müködne e
    aki érthozzá probálja meg elöre is köszi.
  • pecspapi
    #660
    olvass vissza
  • djmadar
    #659
    hello ha tudja valaki a Simtractor V4-hez a kódokat az elmondaná nekem.... nagyon megköszöném
  • dj norboo
    #658
    Azt én próbáltam de nem jött össze a játékot meg nem akartam elbaszni..
  • karipapa
    #657
    különben lehet használni a tigert demóban!lásd 3.oldal alja fele!!!!!!kis átalakítással:)
  • karipapa
    #656
    kód az nincs!arra mondtam hogy más mert ilyen gép még nincs a 3.66-ban!de kircsi!és van vetőgép is?(répa)
  • Miky90
    #655
    ja és persze egy fokkal jobb grafikával.
  • Miky90
    #654
    most akkor van kódod?sztem nem változott sokat.a kezelés szinte ugyan az.max ezzel a répával újítottak.meg már alapból berakták azokat a módokat amiket a 3.66hoz csináltak.
  • karipapa
    #653
    az de az ezelötti rész után kicsit furcsa
  • karipapa
    #652
    vagyis a tiger
  • Miky90
    #651
    az.de ez nem egyértelmű a képekről?
  • Miky90
    #650
    mért van hozzá kódod?demoba úgyse tudod használni a répaszedőt.
  • karipapa
    #649
    hali!a ropa az cukorrápa szedő?
  • djmadar
    #648
    hellotok azt szeretnám kérdezni hogy a cukorrépát hova kell elszállítani?? kérlek segítsetek...
  • pickány
    #647
    hááát ez nem rosssz ötlet de ez mátr csak télleg végsö stádium :D:D:D:D
    aki ki birja várni inkább várja
  • nandorb
    #646
    ezt mindenki a sajat felelosegere olvassa azert raktam spoilerbe meg kul. van web-fordito
  • karipapa
    #645
    a traktorba nem tudsz beszálni mivel az csak teljes verziónál működik sajna!és ahhoz meg kód kell de az meg még nincs:(
  • dimana
    #644
    Sziasztok!Megtudja nekem azt mondani valaki hogy az miért van a simtractor v4-ben hogy be akarok szállni egy traktorba és nem engedi.
    Már újra is telepítettem és még úgysem jó.
    TUD VKI SEGÍTENI?
  • karipapa
    #643
    hali nandor!én nem tok angolul ezért örülnék ha valaki tudna segíteni hogy mit irnak!valaki forditsa le légyszi!köszi