3362
Simtractor V4
  • robi11
    #1402
    nekem elsőre nem volt jó most telepítem ujra!
    ha nem lesz jó megőrülök!!!!!!!
  • zetor12145
    #1401
    hy psycho el tudnád küldeni nekem a te exédet+azt a steupot is? a cimem:[email protected]
  • karipapa
    #1400

    Keep your Receipt Number (shown above) for future reference. You will need to refer to this number if you need customer service from ST Diffusions or from PayPal.

    If you have questions about your purchase, such as shipping and tracking, we encourage you to contact the seller, ST Diffusions at [email protected].

    If you have been unable to resolve your questions with the merchant, PayPal offers a free buyer complaint resolution service that offers a quick, easy resolution to your concerns. It covers physical goods purchases made through PayPal, and is offered at no charge when you register for a free PayPal account. To sign up for an account, click on the 'Save My Information' link above.

    Thank you for using PayPal!
    The PayPal Team

    hy all!valaki ezt le tudná nekem fordittaní?megköszünném
  • nandorb
    #1399
    alapbol 1john deer traktor meg 1john deer kombajn van leszamitva hogy van az a disz deer traktor, a balazo ottvan ahol van a tobbi gepezet is csak a garasba behajtasz, na megyek jatszani
  • Miky90
    #1398
    milyen újról?ez a legújabb és erről már van elég sok videó.hivatalos oldalon is találsz párat.
  • Miky90
    #1397
    persze meg kell venni elötte de azt hiszem a xerion alapból már a tiéd.tehát nem kell külön megvenni.
  • krisztianp16
    #1396
    Új Simtractorrol van videó?Vagy még csak most készitik?
  • nandorb
    #1395
    jah te megvetted a xeriont ugye? mert en lattam sehol se
  • Miky90
    #1394
    hát regisztráltal mert csak azzal tudsz menni a többi géppel.a nem regelbe csak a JD kombájnal lehet menni.
  • nandorb
    #1393
    free vagy regisztraltal?
  • Miky90
    #1392
    a menüben azt töltöttem be.azzal indultam.
  • nandorb
    #1391
    hol talaltad a Xeriont?
  • Miky90
    #1390
    á annyit még nem játszottam vele.csak a xeriont próbáltam ki.meg ráakasztottam a forgózsámolyos pótra mert az volt a közelbe.de ott volt még vmi vetőgép is meg a másik xerion vetőgépe is.(úgyhogy gondolom azt is oda teszi alapból)
  • nandorb
    #1389
    jap,
    megtalaltad a balazot?
    en nemtom hova kell cipelni a buzat meg tobbit
  • Miky90
    #1388
    nálam is működik a kód.szerencsére még megvolt az az installja amit a megjelenés után szedtem le.de megilyedtem hogy mekkora a térkép és xerion teljesen máshol van mint a többi gép.de majd egy kis játék után belejön az ember.:)
    (és még annyit hogy kis-nagybetű itt is számít sztem úgyhogy figyeljétek amikor írjátok be a kódot)
  • konrad91
    #1387
    de én már nem birom ki
  • nandorb
    #1386
    Ha eddig tudtatok varni akor tudtok meg 1napot is:D
  • konrad91
    #1385
    oks
  • nandorb
    #1384
    en feltoltom holnapra valahova a linket meg iderakom OK?
  • pecspapi
    #1383
    csak vicc.úgye???
    én hoggyan fogok játszani??újra lesz téve a gép ha valaki újrateszi meert nekem semmi kedvem és a setup nincseen meg
  • konrad91
    #1382
    rakd már fel a jót a data.hu ra vagy vhova lécci
    v vki rakja már fel legyen oly kedves!
  • Gergő1991
    #1381
    NEKEM IS JÓ AKINEK NEM J ADDIG TELEPÍTSE A MÉG JÓ NEM LESZ ÉN 3TELEPITETEM ÉS JÓ.
  • farmergyuluss
    #1380
    én is még akkor szedtem le mikor megjelent. beírom a kódot,ki is írja bal oldalt alul hogy registed licence vagy mi,de jobb oldalt továbbra is unregistred-et ír.de legalább van akinek jó,ez már valami :)
  • 6milan6
    #1379
    Rájöttem mi a baja! Aki mostanába töltötte le a játékot a simtractor.com-ról, annak nem fogadja el a kódot. Nekem szerencsére még megvolt az a setup is, amit a játék megjelenésekor (kb. 1 hónapja) töltöttem le, ezzel működik a kód!
  • nandorb
    #1378
    nekem meg mindig jo
  • konrad91
    #1377
    megoldás kéne!!!!!!
    mia a fszér nem jóó a kód???
  • nandorb
    #1376
    273MB az egesz folder esetleg meg megnezzek par megoldast meg kiprobalom ujbol a jatekot hogy ma is muxik-e meg:D
  • nandorb
    #1375
    nincs olyan eros netem hogy csak ugy dobalgassak fol par MB
  • nandorb
    #1374
    registriben keresd ki ha tudod hogy kell torold a jatekot majd a registryben torold azokat a kulcsokat amiknek neve simtractor
  • konrad91
    #1373
    az nem lenne ugy jó ha átküldenéd vagy eljuttatnád hozzám a X/program files/simtractor 4.0-mappáját????
    szted??
  • 6milan6
    #1372
    Próbáltam persze, de nekem nem fogadja el. Pedig a config.sim nálam is szinte ugyan azt tartalmazza,mint a tiéd. Uninstall, mappa törlés, csak config.sim törlés megvolt, de nem jó.
  • nandorb
    #1371
    bocsi elirtam van ez igy: cedelm=vedelem
  • nandorb
    #1370
    sok kodal probaltad mi ez a cedelm hogy 1ido mulva barmit irsz be nem fogadja el ez normalis te is keszitesz pl. 1progit(ami sose lesz na de vegyuk peldanak)
    akarsz rajta keresni de hogy ne legyen feltorve ezt talaltak ki megis jobb mintha maskepp tortenne a regisztracio(pl. interneten keresztul mint 1eseknel )
  • konrad91
    #1369
    nekem sem
  • Gergő1991
    #1368
    MI A FASZÉ JÓ NEKTEK A KÓD A FASZOM KI VAN NEKEM MÉG MINDIG NEM JÓ EZ CSALÁS!
  • nandorb
    #1367
    jaj elfelejtettem kerdezni te probaltad?
  • nandorb
    #1366
    megnyitottam jegyzetombel(notepad) al mint nagyjabol szokas
  • nandorb
    #1365

    tessek
  • 6milan6
    #1364
    Arra megkérhetlek, hogy bemásolod azt a sort ide, ami a config.sim fájlodban van? A játék mappájában találod, abba van a login/key és még pár karakter. Kíváncsi vagyok, akinek elfogadta miben különbözik.
  • farmergyuluss
    #1363
    hol találtam? :D nem fogod elhinni :D youtube-on láttam egy videot és a hozzászólásokban volt.