3362
Simtractor V4
  • dj norboo
    #1442
    Gondolkozzatok józan paraszti ésszel!!!!A c.répát szemenként kell vetni..ezért a gabonaetővel nem lehet vetni csak a kukoricavetővel...am sincs más vetőgép..
  • dj norboo
    #1441
    én se értem nyugi...de webfordító megette a dolgát...
  • traktordave
    #1440
    Azt gondoltam h a kukoricavetővel kell répát is vetni de melyik gombot kell megnyomni h a ládákbol megtöltse a vetőgépet?????
  • Dudu77
    #1439
    gyerekek nekem még telepíteni se enged
  • gibic
    #1438
    Üdv! Kösz a kódot!:D
    A xerion a kastélyban van, a ropa meg a ahol a vetőmag műtrágya, és permetszer, meg ahol eladod a cuccokat. Amúgy én is megvettem a répaszedőt, de még nem használtam, eddig arattam kaszáltam meg báláztam, ja meg hordtam a xerional a gabonát.:D
  • nandorb
    #1437
    ez jo tipp kocce
  • Miky90
    #1436
    a menüben a machineryben azt válaszd ki.akkor egyból abba kezdesz.:)
  • nandorb
    #1435
    Csak tudnam megtalalni azt a kurva Xeriont az vona a legjobb:D meg a repaszedo masinat (megvettem nehigyetek hogy orult vagyok)
  • nandorb
    #1434
    probald az Insert delete home end billentyukkel mikor megnyomod utana elindulsz es meglatod hogy sikeres-e,sebbeseget a (.)folfele,(/) lefele rakod, a Page up,Page Down billel meg a fordulatszamot noveled illetve csokented, ja es a gepeket a vizszintben allo szamokkal birod mukodesbe hozni
  • NH G240
    #1433
    Köszönjük.
  • farmergyuluss
    #1432
    hali. lehet ez láma kérdés lesz,akkor előre elnézést. szóval hogy lehet munkaeszközöket csatlakoztatni a traktorhoz? ugyanúgy mint eddig? csak mert végignyomogattam az egész billentyűzetet,de semmi :s néztem azt a pdf fájt,de nem leltem benne választ :S köszi szépen.
    ui.: lassan szerintem majd valaki tolhatna fel képet/képeket a munkáról ;-)
  • nandorb
    #1431
    holnap amikor felkellek dobom a linket 120MB benne a kod
  • nandorb
    #1430
    haveral az elobb olyan 18-korul beszeltem 8ora kb a feltoltes de feltolti mert nem lesz otthon
  • Miky90
    #1429
    nandorb fel fogja rakni vhova és megadja linket.holnap már tudjátok tölteni.ha mégse vagy nem lesz jó az se akkor elküldöm majd én holnap.
  • zetor12145
    #1428
    hy miky90 el tod küldeni a telepitőt+azt a setupot?lécci non kéne majd írj visza köszi
  • krisztianp16
    #1427
    ja oké értem köszi a választ.
  • Miky90
    #1426
    igen ez a legújabb verziója.csak még nem lett kijavítva a szöveg fent.
  • Miky90
    #1425
    ez nem a gépen múlik.az enyém egy őskövület és mégis jó a kód.:)szenved is a játék alatt szegény úgyhogy nem vszínű hogy sokat fogok vele játszani.


    #1421 azzal a vetőgéppel tudsz répát vetni amelyikkel kukoricát is vetsz(talán).megtölteni meg ha jól tudom azoknála zsákoknál/dobozoknál kell.
  • krisztianp16
    #1424
    Akkor a szimtractornak ez az újab verzioja?
  • laci1990
    #1423
    Itt a kód gyerekek aki még nem tudná.login:mucha.mariayacho
    key:2T4Q6XXFQUN. A keyben a betűket nagybetűvel kell írni.Akinek nem jó annak szar a gépe.
  • stratforce
    #1422
    Sziasztok nekemis jó a kód kb 3 hete raktam fel a játékot
  • traktordave
    #1421
    Hy!!

    Akinek elfogadja a kódot meg mondaná nekem h melyik vetővel lehet répát vetni és hogy lehet megtölteni... Köszi!!!
  • nandorb
    #1420
    msn-re gyere
  • karipapa
    #1419
    na megnézte valaki azt az irást amit a norbo lefotrdított?mert nem jött még key és nem tom kell e valamit még csinálnom:(help
  • nandorb
    #1418
    haver most tolti fel azt mondta hogy lassan megy
  • robi11
    #1417
    mi az a rapid segícsél már majd küld már el nandor kösz
  • krisztianp16
    #1416
    Oké köszi csak ott fent kivan írva hogy:Lassan kijön a Simtractor Újjabb verziója!Csak azért kérdesztem.
  • karipapa
    #1415
    dj norbo irta leljebb egy hosszabb szöveg mert ő forditotta le!nézzétek meg légyszi
    köszi
  • robi11
    #1414
    hol?
  • karipapa
    #1413
    valaki segitsen márt hogy kell e még csinálnom valamit ahhoz hogy legyen kód vagy nem?leljebb találjátok a szöveget
  • farkasjos
    #1412
    a rapidon? addnál egy url-t ha megkérhettlek!
  • karipapa
    #1411
    te norbó és te ezt hogy értelmezted!nem kell márt semmit sem csinálnom igaz?majd küldik a keyt ugye
  • nandorb
    #1410
    Holnapig fent lesz a rapidon a koddal egyutt a jatek ami muxik 100%-osan
  • robi11
    #1409
    inkább aszt mond meg mé nem jó a kód!!!!!!!
  • dj norboo
    #1408
    tessék karipapa..leforditottam
  • robi11
    #1407
    én is befejeztem
  • dj norboo
    #1406
    Tartja a Receipt Numberödet (mutatott fenti) jövőbeli referenciáért. Neked említened kell ezt a számot, ha neked vevőszolgálatra van szükséged St Diffusionsből vagy PayPalból.

    Ha neked a vásárlásoddal, mint például azzal kapcsolatos, kérdéseid, hogy szállítsanak és haladjanak, vannak, biztatunk téged, hogy lépj kapcsolatba az eladóval, St Diffusionszel, [email protected]él.

    Ha képtelen voltál, hogy a kereskedővel megoldd a kérdéseidet, PayPal panaszhatározat-szolgáltatást, ami felajánl egy gyors, könnyű határozatot az aggodalmaidnak, ajánl fel egy szabad vevőnek. Ez testi áruvásárlásokat fed be, amiket csináltak PayPalon keresztül, és vádnál nem ajánlják, amikor feliratkozol egy szabad PayPal számláért. Feliratkozni egy számlára, kattanni az 'Save az Information kapcsolatom fent.

    Köszönet azért, hogy használják PayPalt!
    A PayPal csapat
  • robi11
    #1405
    landwir
    vegyél már fe msn re ha v emesened és küld már el a v4 telepítődet lécci előre köszi
    msn:[email protected]
  • zetor12145
    #1404
    karipapa jo lesz ide is vagy privibe küldjem a fordítást?

  • robi11
    #1403
    nandor te meik kódot írtad be lécci válaszolj!