3362
Simtractor V4
  • robi11
    #1562
    full game gyerekek full game!!!!!!!!!!!YEEEEEEEEEE
  • robi11
    #1561
    mér írja ki h error??
  • robi11
    #1560
    nah telepítem
  • 6milan6
    #1559
    Ezeket te tényleg komolyan kérdezed? Azért sajnálom a hozzád hasonlókat, akiknél a számítógép annyiban kimerül, hogy megnyomok egy gombot egy szürke dobozon és már megy is.
  • nandorb
    #1558
    ne baztassal marhasagokkal
  • nandorb
    #1557
    Vazze szt. a szamitogepet vegyel masikat
  • robi11
    #1556
    honnan ke törölni h jó legyen minden baja v ennek a szarnak
    nandor bitos az nem cukorrépa és azért nekem az sts is levágta a lucernát de nem telt ve,amikor még nem volt jó a game most se jóXD
  • robi11
    #1555
    mi az a hdd??
  • nandorb
    #1554
    jo tudjuk,Eza nemtudod hogy kell szepen kiszedni kombajnal a cukorrepat mert en pl. rajottem hogy az csak nekem levagja a levelet es a tobbivel micsinal? benne hagyja hogy megrothadjon?
  • karipapa
    #1553
    MEGVAN A LOGIN + KEY DE NEM LEHET MULTIZNI:(
  • nandorb
    #1552
    mien lemez nincs hely a hdd-n mit csinaljak most en vele
  • robi11
    #1551
    nandor mit csináljak akk ha aszt írja ki h megtelt a lemez?
  • Gergő1991
    #1550
    az egyik xerional tudsz és szerintem + kel venned a magtárban.
  • karipapa
    #1549
    hy all!légyszi segitsetek nekm hogy mivel tudok cukorrépát vetni?és azt ugye a silóból tölti fel igaz?köszike!
  • 6milan6
    #1548
    Olyannak teljesen felesleges segíteni, aki nem tud rapidról letölteni, vagy egy csomagolt cuccot kibontani. Ha ezt nem tudja, később is csak kérdezni fog. Ami nem megy, nem kell erőltetni...
  • 6milan6
    #1547
    Én csak olvasom és röhögök.:D

    A cukorrépa kombájn, ha jól emlékszem ott van, ahova leadod a gabonát és venni lehet vetőmagot. Egyszerűbb ha megveszed (ctrl+alt+b a pénzkód ennél is)és azt választod ki induló gépnek.
  • nandorb
    #1546
    milan segijje mar en nemtom tovabb magyarazni kesz faj man a fejem ettol
  • nandorb
    #1545
    de mire? nem a download managersba kell rakni a linket
  • nandorb
    #1544
    Na hol van eredetileg a cukorrepa kombajn???
  • traktormágus
    #1543
    azt irja ki hogy error
  • nandorb
    #1542
    van 2db mikor mind a kettot leszedted akkor az elsore ramesz hogy kicsomagolas(angolul ->extract)amikor keri a passt oda meg kisbetuvel:nandorb 100% muxik mashogy mar nem magyarazom mert nemtom es utoljara magyaraztam ezt tobbet nem lesz ilyesmi!!!
  • traktormágus
    #1541
    segítsetek légyszi.
  • robi11
    #1540
    csá a free re rámész ott fent számol a 60 másodperc visszafele és ott ha letelik kijön 1 körbe h download és letöltöd nekem is most magyarázta el nandorb
  • robi11
    #1539
    am és utánna mit kell csinálni ki kell csomagolni v mi??
  • traktormágus
    #1538
    sajna nem tudom a linkről leszedni. mi lehet a baj?
  • nandorb
    #1537
    kul. mindenki a rapidshare tolti a dolgokat mert azt hasznalja nagyjabol mindenki
  • robi11
    #1536
    kössz nándor isten vagy yeee most tölti le csak nem tudtam h az a 60 másodperc mér számol visszafele kössz nándor még1 csá!!
  • nandorb
    #1535
    en nem ertem mi nekeh ott a letoltesben
    amikor berakod a linket a bongeszobe csak annyit kell csinalnod eloszor a Free re mesz utana meg kijonn 1kor amiben azt irja hogy DOWNLOAD mas is letudta szedni, onnet eddig nemtom miert nehez neked minden
  • robi11
    #1534
    de nekem sehogy se megy onnan a letöltés linkreld már be aszt az oldalt úgy h már csak annyira ke rámeni h letöltés előre kössz
  • nandorb
    #1533
    spoilerbe bele basztam a kurva linket azt a 2leszeded es kisbetuvel a RARPass:nandorb

    Vaaze ha ezek utan sem ertesz valamit akkor tenyleg nemtom
  • konrad91
    #1532
    he öcskös elhiszem h neked egésznap a gép előtt kell ülni h visszaolvass kb 10 hsz-t
    oké most bebizonyítottad!!gratulatapsot megérdemel!!
  • robi11
    #1531
    csá gery nekem is elküldenéd a simtractor v4 telepítőjét megköszönném a címem msn:[email protected]
    előre kösz ,csá
  • robi11
    #1530
    a kurva életbe mostmár valaki linkelje már be a v4.06 ot amihez jó a kód me a www.simtractor.com rólo nem jó me ott a v4.082 van amit nandorb adott linket onnan meg nem tom letöltenI!
  • patyesz18 #1529
    konrad91 írta:
    bazmeg ne idegesetits fel mi az isten faszáér nem lehet vissza olvasni az isten bassza má meg
    sok geci(lámát)

    azért kedves tanult barátom mert nem mindenkinak van ideje egész nap a faszát a számítógép előtt lógatni
  • robi11
    #1528
    de én letöltöttem a 4.082 a www.simtractor.com ról
    de ahoz nem jó a kód!!
    azér kéne nekem nandorb-é a 4.06
  • robi11
    #1527
    valaki mongya már el h hogy lehet onnan letölteni amit nandorb belinkelt!!előrre kössz
  • patyesz18 #1526
    De te IQ harcos lenn van csak a 4.085ös vagy hányas vagy vmi ilyesmi! és amihez kód:2T4Q6XXFQUN NEM JÓ HOZZÁÁÁ!!!!!!
    Ezért kértem érted????!!!!!
  • 6milan6
    #1525
    Félelmetes mennyire sík vagy.
  • bbLexion600
    #1524
    mi a regisztrációs kódja a 4.0-nak?
  • robi11
    #1523
    honnan töltötted le??