3362
Simtractor V4
  • nandorb
    #1802
    tenyleg mi a szakmad?
  • Koxteam
    #1801
    ismerem jól a játékot tractoros. grafika elég jó , a játék meg kitünő a nagy szabadság miatt unoka öcsém rengeteg dolgot beletett, pótkocsit,eke troktor,rába,mtz stb egy kicsit nehezebb berakni a dolgogat.de a simtractor valahogy mégis jobban közel áll hozzám, ugyanis ez a szakmám.
  • pecspapi
    #1800
    tudom mit csináltak meert néha játszm azt is.kettő progival mindent meeg lehet mindent csinálni.
  • tractoros
    #1799
    ezt eddig is tudtam de ha átnézel a landwirtschaftsimulator-os fórumba akk leesik az állad miket csinálnak!
    de nekem gyenge a gépem hozzá :(
  • pecspapi
    #1798
    lehet letölteni a www.simtractor.net asszem arrol
  • Koxteam
    #1797
    3.6 modokat elvileg be lehet tenni mert nekem működik. de v4-ben csak úgy működnek az ezközök mint a 3.6-ban.
  • tractoros
    #1796
    Hali valaki nemtud 3d modelleket készíteni ebbe a game-ba?
    Habár valameik gyökér még a traktort saem tudja elindítani!
    Én azon kísérletezem hogy a 3.6 pótjait átraknám a v4-be és összekapcsolnám valahogy...
  • pecspapi
    #1795
    készülödj.szedd össze cocmokódat
  • pecspapi
    #1794
    válasz erre gomb mindenkinek
  • Koxteam
    #1793
    robi11 mi problémád nem értem!!!!
  • robi11
    #1792
    jaj te meg ne szólalj te szerencsétlenség!
  • Koxteam
    #1791
    sziasztok. NORBIXY tegnap én is ígyjártam ahogy te, de én letöröltem mindent majd újra indítottam a gépet. feltelepítettem újra aztán újra jó volt.
  • pecspapi
    #1790
    nee fikázd a játékot.keres olyan topicot ha nincsen csinálj
  • Gergő1991
    #1789
    na ezt mondja meg valaki hogy lehet a vetőgépet ki űrit te ni??
  • robi11
    #1788
    HALI!
    HÓT SZAR EZ A JÁTÉK MOST BELÉPTEM ÉS CSICSKÁZIK ITT ASZT ÍRJA KI H DEMO GAME REGGELEM DEMO GAME
    FE RAKOM MEGINT ÉS MAJD MEGLÁTOM!
  • nandorb
    #1787
    internet nelkul probald
  • nandorb
    #1786
    leszedted rapidshare-rol vagy uj reszet szedted le most nem reg a www.simtractor.com-rol?

  • pecspapi
    #1785
    10X beírtam.nekem elötte müködött.tegnap este méég játszottam ma máár nem müködik:(:(
  • pecspapi
    #1784
    sziasztok.nekem neem akarja elfogadni a kodot.:@:@
  • Gergő1991
    #1783
    ja próbálgasd többször én 3 telepítetten.
  • bella11
    #1782
    próbálgasd többször
  • NORBIXY
    #1781
    Megint én vagyok nekem ez a Login:mucha.mariayacho éa kod:2T4Q6XXFQUN NEKEM EZ NEM MEGY NEM REGISTRÁLJA FEL NE MTUDOM MIÉRT MÁR PROBÁLTAM UGY IS HOGY KIHUZTAM A NETET ÉS UGY SEM NEM TUDNÁTOK SEGITENI VAGY ÉN IRTA MEL VALAMIT??
  • nandorb
    #1780
    egyaltalan nem mert tga. kepformatum kell hogy legyen
  • Szigi95
    #1779
    a mütrágya szórót hol tudom megtölteni és mien gomb lenyomásával??
  • Szigi95
    #1778
    amitaz lsbe raktak az nemjó??
  • nandorb
    #1777
    talalj ra skint azt lehet csak.
  • kovi9999
    #1776
    sziasztok!
    valaki megtudja nekem mondani hogy ebbe a játékba bele lehet-e tenni az MTZ82-est?
    ha igen akor valaki adja már meg léci!elöre is köszi
  • Gergő1991
    #1775
    nem nagy a tudatlanság csak lusták olvasni meg egy kicsit játszani vele csak bénák.
  • Koxteam
    #1774
    heló mindenki. nem tudom mi eza sok broblémázó ember, mi ez a sok szenvedés.elvileg ha feltelepített játék mellé van egy "pdf" fájl.ebben mindennek a kezelése le van ír va. egy kicsit játsza működni kellene vele és rá lehet jönni mindenre. amúgy elősször írok ilyen fórumon de egy kicsit meg ilyedtem hogy, ilyen nagy a tudatlanság. tisztelet a kivételnek!!!
  • Gergő1991
    #1773
    látod né ha olvasni kéne és meg találod ami az orrod el őt is van.
  • nandorb
    #1772
    en atadtam a kervenyt a hazigazda topikra de latod,meg egyszer megprobalom ha nem lesz semmmi akkor tenyleg nemtudom
  • gibic
    #1771
    Lacit ne is keresd, ő csak anno elindította a topikot azóta le se szarja:D

    Nem adunk keresd meg kettő is van ami használható!És ha más megtalálta te is megfogod találni. Ja és működnie kell, ha nem megy nézd vissza mik lehetnek az okok.
  • NORBIXY
    #1770
    Léci adjatok már kodot meg logint
  • robi11
    #1769
    ki kéne már cserélni ezt a feliratot
    lassan kijön a simtractor ujabb verziója!
    caseih9400
    az se nézi az oldalt.
  • Gergő1991
    #1768
    fi gyí nekem is ezt csinált a le szedtem de el mentetem a mentéseimet majd vissza raktam és most játszom.
  • matuja
    #1767
    hali mié van az h ecce efogadja a kódót 1szer nem vmi baj lehet vmi ???köcce a választ!!
  • nandorb
    #1766
    meglehet modositottal valamit
  • landwir
    #1765
    Hy all valaki megtudná mondani hogy miért csinálta azt a játék hogy beregisztráltam játszotam vele kb 3 hete és most meg kéri a kodot megint
  • Szigi95
    #1764
    halod amugy a pétisószórot mejik gombal kell megtölteni??
  • Szigi95
    #1763
    wazel fentvan....