425


Tereprali
  • blekike
    #425
    üdv
    van olyan progi amivel ki lehet szedni a zenéket?
    van valahonnan nem lehet megszerezni? mert én végignéztem azokat az oldalakat ahonnan zenéket szoktam letölteni de nicsenek fent. nem ismertek. :/
    vagy marad a rossz minöségű youtube letöltő, konverter?
  • Hoffi
    #424
    hello
    nos én is g25-t használok én nem találkoztam ilyen problémával!
    de van egy sejtésem mi lehet a gáz!
    menj a Start/beállítások/vezérlőpult/Játékvezérlők majd kétszer(:D) kattints rá a g25-re! utána majd ami kijövő ablakba menj rá a settings-re
    és pipáld be vagy vedd ki a pipát a combined(single axis-used for most games)-nél!
    probáld meg kipipálva is meg pipa nélkül!
    remélem tudtam segíteni
  • Crow70
    #423
    Köszi a segítséget...közben megoldódott a problémám. Nem volt jó a trainer leírása,nem volt mellé írva,hogy F1-et kell nyomni.
  • Penge88
    #422
    Hali. irányítással vagyok gondban. Beállítom neki, hogy akkor mi legyen a gáz, erre a féket nyomom hogy menjen előre, ha teljesen felengedem akkor meg full fékez...Most már rájöttem, hogy a forward és a backeard meg van cserélve, de így is mikor felengedem a gázt akkor teljesen lefékez. Van erre valami megoldás? Előre is thx, amúgy G25-öt próbálom belőni.
  • Hoffi
    #421
    szia
    bocs hogy csak most irok de eddig nem voltam gépközelbe!
    naszóval mindent leellenőriztél? num lock bevan kapcsolva?
    ja és melyik trainert szedted le?
    meg még va az hogy van trainer aminél mielőtt nyomogatnád az unlockokat előtte nyomni kell F1-et vagy F2-t
    ja és azt még tudnod kell hogy a trainer nem nyitja ki a különbözö helyeket!
    azokat minenképp megkell nyerned hogy mehess más pályára!
  • Crow70
    #420
    Sziasztok,segítségre volna szükségem!Orosz verzió van meg a játékból,amire simán felment a Magyarítás.

    Nem tudom,hogy a trainerek vajon ezért nem működnek ,vagy én csinálok valamit rosszul?
    Találtam már Eng,Ger,verziót is trainerből. Ha valakinek hasonlóan orosz volt és magyarította kiváncsi volnék talált -e hozzá működő trainert.

    Várom a hozzászólásokat mert szeretnék néha csak úgy "csavarogni" a játékban,persze úgy,hogy váltogathassam a helyeket és a gépeket. Köszi előre is.
  • Hoffi
    #419
    nos gondoltam készítek pár képet a mai kocsikázásomról:
    kicsit derbyztem:

    lejtmenet:

    és a legtisztább eredetire visszaállított verdám:


    kicsit pörögjön a fórum:D
    nyomjátok a képeket:D
  • Hoffi
    #418
    nekem leginkább a futurismonak(ami egy 2007-es jeep grand cherokee)tetszik legjobban a hangja!
    mellesleg nmost egy órája jutottam el a harmadik területre!
    voltam már az elsó füves hegyi levegőn akkor alaszkában most meg valamilyen sivatagi öbölbe vagyok:D
  • Hoffi
    #417
    aham az egy toyotaq FJ Cruiser hát igen elég ritka autó szerintem:D
  • Swy
    #416
    oké köszi megoldódott. a laptopon a num 2 máshogy volt mind1:d köszi. jó kis verdák! a PIONEER SZIMPI A HANGJa mindenképp. az igazából toyota? láttam már párszor és érdekes külsejű autó de nagyon ritka pesten legalábbis.
  • Hoffi
    #415
    hát figyelj egyszer nyomd meg kóborlás módban és menj vissza a garázsba!
    az autó vásárlásánál az fog állni hogy LOCKED!
    de ettől még megengedi venni!
    nekem is igy volt asszem:D
  • trialkornel
    #414
    www.vizipipa.eu
  • Swy
    #413
    köszi a csalást én is használtam, de egy vmi nem jön össze. hol kell nyomni a num 2-őt az autók feloldásához? mert nem sikerült azzal a trainerrel ez e művelet. nyomogattam már mindenhol.
  • Hoffi
    #412
    2-t is:D
    innenletudsz szedni 2 trainert a savegame-t és az unlockert ne szedd le mert nekem azoktól nem indult el a játék!

    innen is letudsz szedni trainert!

    meg innen is

    én az első linkből leszedném azt a 2-t meg a harmadik linkből is leszedném a cheathappenses trainert! nekem ezek vannak!
    a középső linkben ami van azt nem próbáltam!
    remélem tudtam segíteni:D
    ha valami nem tiszta szólj, segítek!



    SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!:D
  • zroland
    #411
    trainer? Linkelnél egyet? :)
  • Hoffi
    #410
    én? trainernek hívják!:D
  • zroland
    #409
    Hogy tudsz Te tunningolni benne? Nem hiszem hogy versenyeztél...akkor meg hogy?
  • Hoffi
    #408
    az olyan embereknek akiknek 72%-nál kilép javaslom ne vegyék meg! csak szedjenek le egy zsír új videókártya drivert!
    mert mikor megvettem felraktam is kilépett nekem leszedtem egy uj drivert és jó lett!
  • Hoffi
    #407
    működik!!!!!:DD
    annyi gondom hogy ha egy autót teljesen megtuningolok még akkorse rakja be öszkerékbe se első zárat se hátsó zárat nem kapcsolja!
    kiirja hogy the key not ! vagy valami ilyesmit
    és igy nem valami jó játszani!
    előre is kszi
  • Hoffi
    #406
    nos ma megvettem a játékot 3000 Ft-ér szurkoljatok:D
  • Hoffi
    #405
    ááá faszki

    annyira tetszik a játék hogy nem birom befejezni a próbálkozást :S
    de ugynézki esélyem sincs
  • Peetboy
    #404
    Köszi, akkor azt letöltöm, és ha úgy sem indul, akkor a windowsommal van hiba.
  • zroland
    #403
    indítás után 1.0.08-at ír ki!
  • Peetboy
    #402
    Milyen játék verziód van?
  • zroland
    #401
    sziasztok! új vagyok ebben a játékban, és elég nehezek a versenyek :(
    Nem tud valaki cheat kódot, vagy valami mentést hozzá?

    előre is kösz
  • Peetboy
    #400
    Ja én is úgy vagyok, addig nem nyugszom amíg nem tudok egy kiszemelt játékot elindítani. Általában könnyen szokott menni a crackelés, patch-elés, mindig elindult minden, de ez sehogy sem.
    Ami nem indul még el, windows hibára hivatkozva az a Juiced 2. De megvan dvd-n, ha megtalálom a megoldást, még próbálkozok vele.
  • Hoffi
    #399
    szerintem haggyad a punciba! már énis meguntam a baszkolodást:D

    de azé még mindig vágyok rá egy pöttyet xD
  • Peetboy
    #398
    Leszedtem egy másik verziót is 2 CD-set, de ez sem indult el. Nagy határ szar az egész. Az exe nem futtatható, a dat fájlt meg a windows nem ismeri fel.
  • Hoffi
    #397
    ja kezdem feladni mostanába insane-al tolom xD
    szedtem lehozzá uazt amilyen nekünk van meg tök fasza pályákat is azt most azt tolom
  • Peetboy
    #396
    Na akkor nem érdemes ezzel a szutyok gémmel játszani. Elég sok baj van vele.
  • Hoffi
    #395
    Üdv

    na felraktam az SP2-est most éerdekes módon egy kicsit tovább jutottam 72%-nál de játszani most sem tudok :(
    nos most annyi a gond hogy 72%-nál bejön egy kép a játékból a kép felülnézetből egy kacskaringós utat mutat alul félig bejöt a zeneszám mutató cucc + a képen még van egy elkerített rész meg egy hangár féle utána pedig ugyanigy kilép windows hibaüzenettel :((
  • Hoffi
    #394
    na ma ujrahúzom az XP-t lecseélem az SP3-ast SP2-esre:D


    szurkoljatok pls !:D
  • Peetboy
    #393
    Írtam neked Privit, de nem válaszoltál rá. Talán még el sem olvastad?
  • erdisrac
    #392
    az enyém is ekkora és mégis demo... XD
  • Peetboy
    #391
    Nincs Readme leírása a játéknak. De valaki mondta nála se indult el a verzió. Az egész 1,2 GB méretü.
  • erdisrac
    #390
    a readme-jében nem írnak semmit a kompatibilitásáról?
  • erdisrac
    #389
    jut eszembe, hülyeséget mondtam mert 9600XT-n is elindult nálam XD passz, ha tudnék segítenék. de a procim is amd mint neked. alaplaptól meg nehogy már függjön a játék XD
  • erdisrac
    #388
    mondhatnád, hogy honnan. mekkora az egész? nekem semmi gond nincs vele! na jó egy-másfél óra játszódás után behülyül a grafika. de restart a game és megy ugyan úgy. amúgy a nemtom mit mondtál asszem 70-77%-ot. ott a fizikával kapcsolatos valamit tölt be lehet, hogy igényli az ageia-s kártyát. nekem meg pont az első van belőle a 8600gt bár valszeg neked sokkal jobb van ez csak egy tipp... ha mégse akkor a pixelshader-el is gond lehet.
  • Béla9248
    #387
    Nekem vki elmagyarázhatná hogy a picsbe tom elindítani a versenyt! Odamegyek a térképen jelzett pontra de semmit sem csinál nem világít az ikonja mint pl. a garázsé vagy a benzinkúté!
  • Peetboy
    #386
    Megjelent már a teljes játék, az a lényeg. Tudnék is mondani egy helyet honnét lehetne letölteni, de nekem nem indul el. Nálad hogy-hogy ment a Demó? Azt megértem, ha kell valami fájl teljeshez hogy elinduljon, de a Demóhoz nem kell semmi. Mégse indult el.