12
  • pauly
    #12
    Hát sg már csak ilyen :P
  • rotator
    #11
    George Lucas örül Connery távozásának -> ez enyhén szólva hatalmas csúsztatás.
  • cateran
    #10
    hehh quatermain 1885-ös "találmány"(nem a film:)) Szóval hogy az Indy volt-e koppintás vagy sem...hmmmm
  • chase
    #9
    A Titánok Harcát is remake-elhetnék igazán, egyik kedvencem volt, görög mitológia rulz!
  • pauly
    #8
    A Vadak urát azt szerettem :)
  • Kemuri
    #7
    Hát azért erről nekem eltérő véleményem van. A Quatermain filmek már saját idejükben is nagyon szar utánzatai voltak az Indy filmeknek, emlékszem 7 évesen is levágtam, hogy ez egy nevetséges klón:D
    A Múmia nekem is az -mármint klón- de a szerintem bőven a jobbik fajta. Amúgy annak idején olyan filmek mentek nálam mint a Titánok Harca meg a Vadak Ura. Hm de szép is volt:D
  • moRtiZ
    #6
    Hát múmiát tulszárnyalni nem nehéz. Még az Allan Quatermain storyk is a porba verik :D
  • Wittgen
    #5
    A világ legjobb kalandfilmjei a 3 Indy-film.
  • Kemuri
    #4
    Magasan még most is a legjobb. Talán ami felér a térdéig a műfajban az a Múmia de az meg egyértelműen másolja az Indy filmeket szal... Indy a király még mindig.
  • pauly
    #3
    Nekem még most is az :)
  • Balage74
    #2
    A kis mszp-s Lucas:D
  • echo
    #1
    gyerekként a kedvenc kalandfilmem volt. kicsit tartok, hogy az öreg lucas, ezt is elkúrja. bár ott van azért spilberg.