8
  • DjDano
    #8
    Amugy tudása alapján maximum a felét éri meg...
  • DjDano
    #7
    Origo GSM-nél elő lehet rendelni 209 000 Ft-ért! (Azért durva, hogy ez több mint 1000$)

    Iphone
  • Noffir
    #6
    Véget ért az angol bemutató.
    Brittiseknél kizárólag O2 fogja árulni átszámítva kb. 100 rugóért.
    A telefon hardverre ugyanaz mint az USA verzió. Nincs 3G, Jobso szerint nem is lesz az iPhone 2-ig.
    Egyéb európai országokról csak annyit nyilatkoztak, hogy tervezik árusítani "pár országban".
  • Wittao
    #5
    Vagy sok ember egyszerűen leszarja a GPS-t, HSDPA-t, és mondjuk a használhatóságot tartja fontosnak (pl. ne egy 2 mm széles fülecskét kelljen bökdösni, ha egy menübe be akarunk menni, vagy pl. képeket nézegessek fájlok helyett... stb. stb. )

    Attól, hogy valaki nem technokrata, attól még nem divatbuzi.

    Én pl. már egy wifit is rühellek beállítani, a falra mászok attól, hogy WM5 alatt belőjjem, egyszerűen nem értek hozzá (és nem is akarok).

    Pl. ha veszek egy iPhone-t, akkor már rögtön a divat miatt vettem meg??? Azért ne essünk már át a ló túloldalára...
  • robos
    #4
    Sok ember csak a divatnak él....
  • piskota666
    #3
    Hát igen, valszeg nálunk kb. 150 ezer forintba fog kerülni. Ezért az árért már sokkal nagyobb tudású ( pl. N95 ) gépet lehet venni. Ebben már van HSDPA, GPS, minden, ami szem szájnak ingere. Szóval aki Ájfónt vesz, sikeres ember nem lehet:)))
  • Wittao
    #2
    Bakker Igazából várható volt, de nagyon szívok... Pannonosként ki vagyok zárva ebből a buliból. Unlock-hoz nyúlni meg, háááááttttt, nem annyira jó dolog.

    Az ára meg elég tréfáska lesz így. Rohadt T-Mobile nem fogja vissza magát, látva hogy nagy az érdeklődés a ketyere iránt.
  • Dany007
    #1
    jajaja és mennyi lesz itthon ? 250 ezer előfizuval ? Hát kiváncsi leszek. De biztos hogy nem 400$ ! =/