15
  • doncarlos
    #15
    Egyetértek!!!
  • DJ Boss
    #14
    Nana, az első rész önállóan készült.
    A 2. és a 3. rész készült egyben, legalábbis a forgatás egyhuzamban ment. Egyébként általában a pénz beszél folytatásoknál, nemcsak bevételnél, hanem a szereplőgárdánál meg a staffnál is. Deppből kinézem, h nem csinál többet ha nem akar, a többieknek valszeg nem ütközik elvi nehézségekbe. Verbinski meg a két író, hát ők valszeg szeretik, amit csinálnak, rajtuk talán nem múlik.
  • Falánk
    #13
    Az első 3 részt egyszerre forgatták, mint a Gyűrűk Urát. Tehát eleve 3 részesre készült. Hogy lesz 4 rész? Kit érdekel! Legalább lesz mit nézni a moziban, lemásolni, letölteni, szidni, szeretni stb.
  • winnie
    #12
    "ebben mi volt az uj. már féléve tudni lehet hogy lesz 4. rész"

    az benne az új, hogy még most sem tudni, hogy lesz-e. pletykálnak, de ha ilyesmi pletykákat elhiszel, akkor könnyű ember lehetsz.
  • edios
    #11
    Első nagyon 5letes volt, második még lecsúszott, 3. már nem..
  • Gauge
    #10
    Hát engem a történt és a díszletek is elvarázsoltak ( bár 3. rész 180 perce már nekem is sok volt), tiszta Secret of Monkey Island.... már csak ezért megéri megnézni.
  • Suffering
    #9
    ebben mi volt az uj. már féléve tudni lehet hogy lesz 4. rész
  • sweech
    #8
    ennyit a trilógiáról :) bár lehetett sejteni , hogy lesz folytatás
  • Real13
    #7
    Ez sajnos a magyar szinkron butasága,legalábbis az első részé,hogy,Barbossa kapitány Barbarossa lett..

    Én várom a 4.részt,csak legyen hozzá egy jó sztori:)
  • googlekereso
    #6
    Nem akarom a cikk íróját szidni de nem Barbarossa, hanem Barbossa neve.
    Vagy csak szimplán süket vagyok :D
  • robos
    #5
    Hihetetlen, h hány bőr képesek még lehúzni erről a .....
  • pauly
    #4
    nekem is...
  • KoS
    #3
    Mindenfelekepp meg fogom nezni, ha nem ugy csinaljak meg mint a 2. reszt (azaz egy onallo, teljes resz lesz).
  • haxoror
    #2
    Nekem igazán csak az első rész tetszett.
  • kandeláber
    #1
    Érdekes, hogy az idén nyári harmadik részek csak az Észak-Amerikában szerepeltek rosszabbul, mint az előzőek. Külföldön a Pókember is és a Karib is felülmúlta az előzőt, a Shreknek pedig mindössze 25 millió a lemaradása úgy, hogy az előző hétvégén is hozott 8 milliót, tehát akár még be is érheti a 2-t.