7577
  • BIZ0906
    #5816
    Ha nem eredeti nem is fog. Vedd fel favoritnak a szerverkeresőjében azt az ip címet amit mondjuk Xfire-ben vagy Game Tracker; Game-Monitor-on találsz és játékon belül csatlakozz a szerverekre.
  • tamasr77
    #5815
    Helo,
    1.2 es path-et használja már valaki??
  • thuri
    #5814
    Sajnálom de még kezdő vagyok és nem tudom mit jelent: "Beregeltek" ?? Egyébként az 1.2-es patch javított vmit, már tovább tölti de még mindíg lefagy?!? Pontosítva az "Eviction" pályát nem tudja betölteni. Létezik 1.3-as patch?
  • TaRka0107
    #5813
    Szevasztok!! Még az 1.2es szeróknál meg mindegyiknél azt írja ki hogy Please download the latest patch!!:D Mi lehet a gond?:D
  • kijozu
    #5812
    Heló!
    Nekem nem megy a multi...se 1.1-el se 1.2-vel!

    És nem enged online profilt csinálni!
    Letöltött!
  • Prince23
    #5811
    Most senki sincs rajta, de azért +fav
  • csuripi
    #5810
    1.2 TDM 195.56.77.21:28970
  • Prince23
    #5809
    Azt én is megfogom.
  • Skyline
    #5808
    Az adott profilodnak amilyen nevet adtál olyan néven játszol,ha más nevet akarsz más profilt kell csinálnod,vagy a config fájllal játszadozni is lehet vmit.
    A készítők úgygondolták hogy mindenki beregel a nevére amit használ és azt nem változtatgatja..:)
  • HUN BECSEHELY
    #5807
    Beregeltek rendessen?
  • zaki
    #5806
    remélem most már nem tudnak lemenni az egyes pályák alá. na attól tudom felb@szni az agyamat.
  • berlinboy6329
    #5805
    "Multi map bugok,hibák sokasága javítva"

    Mi a hiba abban,hogy a bazooka dobott +20 magasságot meg +helyeket blokkoltak le?A mocskos k... a...kat h kivették.Ez a játék max jumpolni jó,mig kijön az MW2,de hogy azt is elbasszák ahhoz pofa kell.Iw leszarta,h mit csinálunk,a játékmenetre feigyeltek,de ezek..Grat Tréarch![Már nem is csinál videót!..|..]

    És még gondoltam arra h megveszem.Ezek után,jól döntöttem h nem.na majd a MW2-t.
  • Skyline
    #5804
    Nem..:)
    Most néztem utánna nem Ultimate problem,random. Vista.:)
    Állítsd a hangokat a hangvezérlődben 24 bitről 16bit/48000hz-re (dvd minőség...)...
  • MBP Schaefer
    #5803
    Dettó :-( Ultimate
  • Skyline
    #5802
    Ugyanez....Haveromnál is...
    Esetleg nállad Vista Ultimate van? Mert nállunk igen...Hangkari neki alaplapi realtek nekem sb x-fi gamer...
  • MBP Schaefer
    #5801
    Sziasztok!
    Patch után nincs hangja a játéknak!? Valakinél hasonló?
    Köszi.
  • Skyline
    #5800
    Nah a szeró is befrissítve 1.2-re.
  • Skyline
    #5799
    Ahhh..Mint majom a farkának..:)
    500 mega...
    Új pálya--> Makin nappal
    Multi map bugok,hibák sokasága javítva
    BoltAction finomhangolva
    Stbstb.....Háh..:)
  • Prince23
    #5798
    1.2 PATCH DOWNLOAD
  • thuri
    #5797
    Ha nem a gép az ok akkor mi? Ráadásul eredeti a játék! Mit tudok vele kezdeni hogy működjön rendesen?!
  • HUN BECSEHELY
    #5796
    nem is fog
  • Vackor1024
    #5795
    Hali.
    Miért nem tudok nevet változtatni? Csak azt a nevet engedi amit a profilnál csináltam, hiába bindelek be új nevet nem vált át.
  • Lacee86
    #5794
    Már megoldódott.
  • Lacee86
    #5793
    Hali! Az miért van, h hiába teszem fel az 1.1 patcht, a játékban 1.0.872-es verziószámot ír ki, és nem tudok csatlakozni semmilyen szerverre, mert kiírja h update-ljem a játékot. Az 1.2 patch tudtommal még nem jelent meg. Előre is köszi a segítséget.
  • Skyline
    #5792
    HJa igen,valaki írta privátban hogy lehetne taktikai szerver,nem nemlesz. Az amikor valaki taktikai szervernek nyilvánítja azt amikor futni nemszabad,mindenkinél csipa van és ha mozogni akarsz a nagy nyilt téren lassan kell keresztülmenni (mivel ugyebár nemlehet futni)úgy hogy közben vagy 10 csipa néz rád na az nem taktika hanem egy vicc....
    Volt szerencsém ilyen szervehez,rendesen röhögtem amikor az op voice-on ugatott hogy nefussak mert ez taktikai szerver,aztán beálltam egy helyre és csipával sorba szedegettem le a sétálgatókat...:D
    Nagy taktika..köszi nem.:)
    A taktika nem a futás nélkülözésén alapul...:)
  • Skyline
    #5791
    Azt:DDD
    Majd utánnanézek a neveinek a dolgoknak,mert ezeket olyanszinten nemhasználom hogy nagyon,és a normális játékosokat pedig csak idegesítik...
    Nincs annál rosszabb,mint amikor valaki nem tud mást csak gépfegyverrel sarokban kucorogni,puskagránáttal kezdőre lövöldözni,SC ugyanolyan szánalom mint Cod4-ben LS (nemlenne vele semmi bajom,de az hogy lelősz valakit és 1 ezredmásodperc alatt elővan véve a pisztoly és lőhetvele na az vicc),MD-nek még az alapötlete is szánalmas...
    Valószínüleg automata csipák is tiltva lesznek mivel hc-ben túl könnyű azzal mesterlövészkedni-> nem fair a normális csipákkal és a rohangáló egységekkel szemben.
    Lángszóró még megfontolás alatt,mivel hc-ben szintén nevetséges,ha pont felédlángoz de lelövöd elötet még akkor is sanszos hogy egy kis pörköléstől megfexel...
    Meglátjuk,mindenesetre a puskagránát,sc és md biztos hogy tiltva.

    A meccsekről:
    TDM: 1500 pontig/15 perc
    SD: 12 összkör / 6 összkörnél oldalváltás / 7 nyert kör -->azonnal győz
    Tehát pl 6:5-nél még megy tovább de 7:3-nál vége.:)
    6:6 draw beállítás még nincs de beállítjuk majd ha 6:6 akkor overtime és még1 kör.:)
    SD idők: 3:30 1 kör (kicsit hosszabbra tettük az alap időnél hogy aki akar taktikázhasson), lerak: 5mp, 50mp alatt robban, 8mp a defuse.
  • voodoo98
    #5790
    Köszi!:D
    Nem akartam szőrszálhasogató lenni, csak jó tisztába lenne a pontos szabályokkal.
    Amúgy szerintem is jobb így.
    GL (granade launcher) alatt azt érted, amikor fel lehet rakni egy puskára (pl.: gewehr) gránátot és úgy kilőni?
  • Skyline
    #5789
    Sajna csak 18 slotra futja,mivel eredetileg jópáran úgy tervezték a klánban hogy csak warozásra lesz a szeró,de megszavaztuk publicra,így arra fizetünk.
    5letet vagy beállítást ilyesmit szívesen fogadunk,megfontoljuk!:)
    A szeró éjjel nappal megy,elméletileg mi csak esténként vagyunk fent,vote aktív,killcam aktív,hogy ha nincs admin a playerek kitudják szűrni ha valaki csal (pl sajna igen elterjedt az auto aim,visszajátszásban egyből feltünik:D),és ki tudják szavazni.
    A szeró angol,50-60as pinget ad (nállam upc-vel 54 körül letöltés közben:D),dsl-el és upc-vel teszteltük,teljesen jó.
    bye
  • Skyline
    #5788
    Hali!
    Háh SC-t mindig keverem a cod4 LS-el majd átírom:D
    Md martyrdom,gl grenade launcher mivel az van....:D
    Kempelés azért csak boltokkal mert rengetegen hevigánnerrel beállnak egy sarokba és ledarálják aki eléjük fut--> mivel irreális a hevigánnerek pontossága így ez idegesítő azok számára akik normálisan akarnak játszani.
    SD alatt teljesen mind1 az úgyis időre megy,ha kempel a támadó magára vessen..:)
  • voodoo98
    #5787
    Szia,
    valszeg kicsi lama vagyok, de:
    LS : Last Stand-re gondolsz szerintem ilyen COD5-ben nincs, csak 4-ben.
    Itt Second Chance van. Ha jol tudom...
    MD : gondolom Martyrdom
    GL : foggalmam sincs. Ez mi???? valami gránáttal kapcsolatos dolog
    kempelés tdm-ben csak bolt action-nal: csak bolt action rifle fegyokkal

    Köszi!

    vd98
  • miki10
    #5786
    Sziasztok!
    én nekem van a call of duty world at war és hallotam rola hogy van a játékhoz zombi mod.
    én kerestem a játékba zombi modot de nem találtam,googléba is kerestem hogy le lehet-e tölteni de találtam

    nem tudjátok honnan tudom letölteni a Call of duty world at war hoz zombi modot?
  • Skyline
    #5785
    Ha megnézed a legtöbb videó konzolról van,konzolon a sérülés kicsit arcadeosabb még ennél is,és lehet rocketjumpolni....Pc-n nemlehet csak konfigolt szerón.:)
  • Skyline
    #5784
    212.187.247.196:28960

    Várunk mindenkit szeretettel 18 fős (4-6 fenntartott lesz) SD/TDM HC szerver, LS,MD,GL,Lángszóró,automata csipák tiltottak,kempelés tdm-ben csak bolt actionnel.
    Ha van admin a szerón és probléma van forduljatok hozzá,ha nincs admin VOTE engedélyezve ha probléma adódna valakivel (neadjisten cheater...).
    Ha Adminnal adódik probléma szóljatok nekem.
    A szeró egyenlőre tesztüzemben megy ping jó, ha war van a szerver zárva,egyébként publikus. Játékmód pályánként vált,1 pálya tdm 1 pálya SD.
    Üdv,és mindenkinek jó játékot!:)

    (pb aktív,a cheatereket figyeljük,aki cheatel azonnal ban)
  • Wreck86
    #5783
    gondolj bele,megy a tűzharc,lövés,gránát minden,és csak arra van időd,hogy símán felugrálhass közben XDXD
  • zaki
    #5782
    ez tényleg az, mennyit gyakorolhatták :d
    mondjuk nem értem hogy éli túl a saját maga alá lőtt rpg-t...
  • HUN BECSEHELY
    #5781
    Ne a Gépedet vádold ha nem jó a Game.
  • Wreck86
    #5780
    lol
  • thuri
    #5779
    Sziasztok, olyan problémámvan hogy a játék a következö szint betöltése közben miníg ugyanott lefagy és nem tudok tovább menni. core 2 duo 2.2, vga: 8600gt, 2gb ram. Ha vki tudna segíteni. Köszi
  • grebber
    #5778
    #5766-ra valaki?
  • csuszi
    #5777
    tele volt ma is...most jöttem le
    10v10. pár napos csak, nincs tele állandóan.