7577
  • Miley Cyrus
    #5856
    Nekem am tudna valaki segíteni?
    Mert mindenki azt írja h "nem küldöm"!
    Az van h letöröltem a Profilokat és nem jönnek vissza sehogy!
    Újraraktam a játékot, semmi, most megnézem ha letörlöm a game-t és windows restart és utána no patch meg ilyesmik!

    De ha valaki lenne olyan kedves és az Alap hangsúlyozom az Alap Profilokat elküldené, nem a sajátját annak 1000 meg 1x hálás lennék!

    Kösz!
  • csuszi
    #5855
    mert a kinux kell a sok serverhez. a pam is ahhoz igazodik, meg az új patch sem ártana (1.3 kb április) legtöbben ismerősök közül azért nem játszanak, mert se pam se linux. ezek kellenek, ez van.
  • Skyline
    #5854
    Háűt a cékereszthiányt hamar meglehet szokni de akár úgy is be tudom állítani hogy minden célkereszt,meg minden olyan legyen mint a sima csak jobb sérüléssel...Hc-n is lehet finomítani mert olykor nevetségesre állítják,a kettő közti átmenet szerintem teljesen jó.:)
  • voodoo98
    #5853
    HC-t én is osztom!!! bár nincs célkereszt ami alapvetőn zavar, de sérülés az tényleg vicc a simában, sokszor a HUD is felesleges sok infót tartalmaz...lehet azért azt érezni, hogy hány töltény lehet még, stb...
  • voodoo98
    #5852
    Egy teli szeró is mindig egy üres állapotból indul. Oda is fel kell mennie az első embernek. Ha valakinek van kedvenc szerója az visszajár oda akár hányan vannak ott és ha felmegy az első pár ember akkor a tobbieknek is menni kell. Egy idő után be lehet járatni és megszokják az emberek, hogy pl.: 6-9 kozott jo gamek mennek megszokott nevekkel, stb...
    (Én is bérlésen gondolkodom, de ha nincs rá igény, akkor felesleges...)
  • Skyline
    #5851
    Ha több embernek játszhatnékja van gyüljetek,szóljatok,és ha zavar az SD/TDM váltakozás betudom állítani bármelyikre fixen (tőlem még azt is megbesuzélhetjük hányperc,stb),csak szóljatok.:)
    HQ,többi játékmód felejtős,only hc,mivel az alap sérülésmodell egy vicc..
  • Skyline
    #5850
    Nah ezaz...Mienkre is feljöttek eddig összesen 68-an,hébehóba,egyszer láttam hogy 5 ember is fent volt...
    De így ha senki nem megy fel sosemlesznek teli szerók....
    A linux csodát nem tesz max több szeró lesz obinettel (mint mondtam obinettől még nemlesz hűűűde ping,ha arra várnának az emberek:DD)
  • voodoo98
    #5849
    Na ezt én sem értem.
    Akkor viszont, hogy alakulnak ki teli szerok? (pl.:darksky, vagy tudatlan IV [bár ez
    most megállt egy kicsit, mert 1.2-esre váltottak])
    Hát úgy, hogy kb. 5-8 embernek fel kell mennie, után már teli lesz és valszeg azok az emberek ismerik is egymást és meg van beszélve...
    De akkor is sok az üres vagy néhány fős szeró...
  • Skyline
    #5848
    Mindenki várja a linux szeróhoz a motyit mint a messiást de nemnagyon értem minek...
    Van egy jópár magyar szeró,mind üres...A mienkre sem jön szinte senki (holott a ping is tök nomrális,linux+obinettől nem lesz jobb:DDD) ,néha feljön 1-2 ember megállapítják hogy kevesen vagyunk ennyi...Így sosem lesznek teliszerók,linux után sem...
  • Neoncsoves
    #5847
    Felraktam az 1.2 patchet (no meg a játékot is), nekem semmi bajom nincs vele, örülök hogy le tudtam lőni 1 embert 1 rifle lövésből... jóez, csak kell linux server binary, meg egy normális PAM
  • Neoncsoves
    #5846
    nem tom nekem is volt ilyesmi gondom... nem tudom miért nem volt jó a készítőknek a cod2-es mod megoldás... be a main mappába oszt' csók
  • Zs0lt1
    #5845
    Srácok, leszedtem ilyen zombis pályákat és a leírás szerint beraktam a mods mappába (100%, hogy jó helyre raktam) és ha megnézem a mods menüpontot, akkor nem jelenik meg ott semmit.
    Az tuti, hogy jó helyre rakom be a fájlokat.
    Köszi!
  • Neoncsoves
    #5844
    jól gondolod :)
  • voodoo98
    #5843
    1.2 patch-ben szereplő javítás pontosan mit jelent?:
    "Fine tuned Bolt-Action Rifles for balance."

    Kiprobaltam és szerintem azt, hogy az 1.2 szerokon elég egy lövés ezekből a fegyverekből (pl.: kar98k), viszont 1.1-es szerokon kellett 2-3 legalább az ürgébe.

    Jól gondolom, hogy itt a fine tuned (finomhangolás) azt jelenti, hogy erősebb lett??
  • HUN BECSEHELY
    #5842
    AZ X-fire-böl belehet.Han szereted a TDM-et,és tegnap találkoztam sok Magyarral is,akkor nézd meg ezt.:62.40.82.82:28962,vagy ezt:212.43.80.50:28963
    TDM-szerverek.
    Ha fenn vagyok,akkor ezen a néven:<DIV>BECSEHELY
  • razzor two
    #5841
    Üdv újra!
    Háát igen ez lett nekem is a megoldás egyenlőre....uninstal az egész játék aztán csak az 1.1 es patch fel!! Remélem nem frissítik a servereket, míg a hiba fenn áll!
    Bár ha frissitik akkor ki a fene fog játszani, mivel nem lehet belépni!! Azt viszont nem tudom, hogy serverkeresőből be lehet-é lépni a játékba, mivel ezt nem tudom kipróbálni!!
  • Qwerty4
    #5840
    Megkaptam, rejtett volt, leírom hogyha más se kapná, s rákeres legyen meg.
    Profil/mentés mappája:Documents and Settings/felh. fiók/Local Settings/Application Data.
    És ott az Activision mappa.
  • HUN BECSEHELY
    #5839
    C:Dokumentumok.Legalábbis nálam ottvan
  • Qwerty4
    #5838
    Hello.

    Hol tárolja a mentéseket vagy a profilt?

    Első látásra vélemény:
    -menü, itt jól indul a dolog, tetszik, jó a zene (de azért jobban illene egy fantasy v. horror gammához) is kozben
    -minek van gyorsmentés ha mégis használhatatlan?
    -a videó nagyon jó az elején, még megjegyezném annak orülok, hogy egyre tobb játékban látom a filmezés kozben a toltést
    -a grafika rosszabbnak tűnik, mint amilyen a 4-ben volt, az valahogy egy letisztultabb dolognak tűnt
    -játékélményről még egyenlőre nem nyilatkozom, mert pár checkpointig vittem el, de érzem, hogy nagyon elégedetlen leszek
  • HUN BECSEHELY
    #5837
    Persze.Uninstall,és ne tedd fel az 1.2-töt.Addig amig nem orvosolják a problámát.Más fórumokon is panaszkodnak,hogy gond van vele.Várni kell egy kicsit amig megoldják.
  • jakabd
    #5836
    Hali!
    Nekem ugyanaz a bajom mint razor two nak.Az 1.2 es patch utan,amikor beirom a server ip cimet, a végén az enterre nem csinal semmit.Nem lép be sehogysem. Ha valaki tud kérem segitsen! kösz
  • HUN BECSEHELY
    #5835
    Ugye ezt nem gondoltad komolyan?Ember!!!!!!!!!!!!
  • miki10
    #5834
    sziasztok!!
    honnan tudom letölteni a cod 5 höz a zmobi modot?
  • Skyline
    #5833
    212.187.247.196:28960
    TDM/SD
    Gőzömsincs eredeti-e....Jobban örülnék ha az lenne, "Sajnos a magyar adminok vagy nem akarnak többé tört szervereket üzemeltetni," ezt a sort nem kommentálnám....
    A szabályok jópár privi kérésére finomítva,csak MD tiltott,és sarokbakempelés hevigánnerrel.
  • Fisher
    #5832
    Na igen.

    De vannak sokan nem eredetivel is, és én azt mondom, minnél többen játszunk, annál jobb.

    Ez az én véleményem.
  • csuszi
    #5831
    nem véletlenül toljuk az eredeti servereket.
  • Fisher
    #5830
    Na emberek.

    Ha valaki még nem tudná:

    Az 1.2 patc törései fent vannak a Gamecopyworld oldalon. A single is, és a multi szerver és kliens oldala is.

    Sajnos a magyar adminok vagy nem akarnak többé tört szervereket üzemeltetni, vagy nem tudják mit csinálnak, mert most nincs (vagy én nem találtam). Pedig már a Cod1 óta így működik a Windos szerveresdi.

    A single-t egyértelműen törni kell.
    A multiban viszont (mint eddig is) csak a szervernek kell törtnek lenni.

    Amennyiben adminok járnak erre, kérem töltsék le a szerver oldali törést, és aztán had szóljon.

    Én kipróbáltam lan-on, működik a crack.

    Nekem ugyan gyári a játékom, de ismerve e játék hányattatott sorsát megbántam már, hogy megvettem. Szóval csak törni kéne a szervereket.

    Sok szerencsét!
  • Sörmókus
    #5829
    Köszi!
    Azóta beújítottam egy fullos új gépet... AMD Phenom és ilyesmik! Megy a CoD5 max grafikán:D Jobb gamma lett, mint gondoltam:P
    Köszi mindenkinek a segítséget!
  • kijozu
    #5828
    na tud valaki segíteni?
    1: h hova kell rakni azt amit írtam?
    2: h profil kell a játékhoz?
  • Skyline
    #5827
    Ígyvan,gáz...Mindenesetre random hiba...
    A szerónk mostmár 1.2 új pálya hozzáadva maplisthez,tdm/sd pályánként más.
    A játék nem túl népszerű,a szeró sincs behírdetve sehol így egyenlőre elég üres aki akar mehet rá csapatni vote aktív ha cheater lenne,de itt,totalcod-on vagyok rendszerint így bármikor tudok rconból banolni ha gondlenne.Mindenesetre valószínű amint kijön Cod6 a szerót rakjuk át rá azonnal:D
    212.187.247.196:28960

    cs
  • kijozu
    #5826
    a 2 darab COD5-öt hova rakjam?
    semmi kiterjetszése sincs
  • Prince23
    #5825
    Gamecopyworld
    1.2 server patch etc
    csak még nem próbáltam
  • kijozu
    #5824
    akkor mondjuk nem segítenél?
  • Prince23
    #5823
    Öcsém... nem tudtok várni míg rendeződnek a dolgok? úgy is lesz megoldás rá. Már van is, csak googlebe szét kén nézni
  • kijozu
    #5822
    még 1vmi:S
    letöröltem a profilokat mindet!
    gondoltam game reinstall és jólesz!
    de nem jöttek vissza..!
    valaki feltudja tenni az ő mappáját?
    kösz!
  • MBP Schaefer
    #5821
    Köszi!

    De azért a készítők részéről ez eléggé gáz ( 2009-ben 16 bit ).
  • csuripi
    #5820
    Próbálja meg a haverod 1.2-vel, az nem fog menni.
  • TaRka0107
    #5819
    Szevasztok!! Nekem azt irja ki minden szerónál h Please download the latest version!! (tudom mit jelent) Nem lehetne valamit csinálni ellene?:D
  • razzor two
    #5818
    Üdv mindenkinek!!
    Szóval feltettem az új patch-et(1.2-es) nah azóta sehogy sem tudok felkapcsolódni a serverekre!!! A favoritokból próbálok mint eddig...de semmi sem történik!!
    Valaki tud rá valami megoldást??
  • kijozu
    #5817
    ha nem eredeti mér ne menne?
    van haverom akinek me(nt)gy!