7577
  • Gurbehud
    #7457
    Sziasztok. 1 kérdésem lenne csak hátha tudtok válaszolni... úgy másfél éve tudtam törtel játszani online.... viszont most feltelepítettem a játékot,aztán 1.1 től 1.7 ig feltettem midnen pecst de semmi.Létezik hogy már nem lehet törel online játszani?
  • Bugi Misi
    #7456
    ne hamanchit probáld
  • Wreck86
    #7455
    Az hogy nem eredeti?
  • miskum
    #7454
    "This game session is no longer available" üzenet van, amikor cooperative módban próbálok csatlakozni LAN-ban. 1.7 patch+lanfix+hamachi 1.0.3.0 fent van. Mi lehet a baj?
  • Bugi Misi
    #7453
  • Wreck86
    #7452
    Ok! Megtaláltam az alap mapot.:) köszi
  • Bugi Misi
    #7451
    én Tunglet használok(lanba Zombizni)
  • Bugi Misi
    #7450
    alapból 1 Zombi mapot kapsz ha fel patcheled 1.7-ig +3 mapot kapsz és még letölthető custom mapok is vannak
  • Wreck86
    #7449
    A Zombie modhoz patch kell, vagy alapból benne van?
  • Wreck86
    #7448
    Vedd meg!:D
  • miskum
    #7447
    A gamecopyworld-on levő több száz file szerintem teljes káosz, valaki leírhatná, hogy kell -e valami ezek közül a cooperative játékhoz, mert engem kidobál, lanfix van fent, alapjátékkal, meg a hamachi, köszi!
  • miskum
    #7446
    Két géppel játszanánk, nem ma kezdtem.
  • Wreck86
    #7445
    Nos, úgy néz ki egy újratelepítés megoldotta a problémát, tökéletesen működik. Elsőre lehet sikerült jó beállítást találnom grafikailag, mert szép és nem akad.
  • Lunki88
    #7444
    Nincs elég játékos hogy folytatódhasson a játék. Ezen mi a meglepő? Coopot egyedül nem játszhatsz.
  • miskum
    #7443
    Cooperative módban a játék közben kidob a következő üzenettel:
    Error
    There are not enough players to continue the game

    Mitől lehet ez? Tudja valaki?
  • Wreck86
    #7442
    Ok, megpróbálom.
    Kérdés: 1.7 a legújabb patch, ha jól tudom, előtte melyiket kell felrakni, vagy elég csak ez?
  • Bugi Misi
    #7441
    rakd újra vagy patcheld fel hátha megoldja a problémát
  • zotya10002
    #7440
    Sziasztok!!

    Van egy eladó ilyen gamém!!Eredeti dobozba papírokkal!

    Írj ha érdekel!
  • Wreck86
    #7439
    code_post_gfx corrupted or unreadable.
    win7-em van.
  • Wreck86
    #7438
    Sziasztok!
    Feltettem a játékot és az indulásnál megakad "code_post_gfx" -van problémája. Valaki találkozott már ezzel?
  • kishandris
    #7437
    Aki akar zombizni az jelöljön rám. A nevem:kishandris!!
  • miskum
    #7436
    Hali,

    Valaki írja már le legyen szíves, hogy mi kell a cooperative módhoz az alapjátékon kívül, két gépen akarom játszani lan-ban. Köszi
  • Bugi Misi
    #7435
    rakd újra vagy patcheld fel
  • kawasaki kx
    #7434
    császtok nekem van egy nagy gond mikor belemegyek hogy ujj játék és ke kell ot választani a nehézséget és viszadob a menübe visza valaki tud segiteni???
  • dave10000
    #7433
    Hát igen csak nem tudom mikor akad be a net és dob ki emiatt, így nem biztos, hogy tudni fogom. No de majd kiderül :)
  • Bugi Misi
    #7432
    válasz egyszerű megnézed mennyi pontod van és amikor kidob megnézed hogy több lett-e vagy maradt ugyan annyi
  • dave10000
    #7431
    Üdv.

    Lenne 1 kérdésem. Néha előfordul játék közben, hogy akad a net és emiatt kidob. Az lenne a kérdés, hogy amit elértem pontot a játék közben azt megkapom amikor kidob vagy elveszik?
  • priluki
    #7430
    én nyomom:) Hiletor a nevem
  • steweee
    #7429
    oks, én is gondoltam erre, megnézem hátha
  • Bugi Misi
    #7428
    én ilyenkor újra raktam a gamet
  • steweee
    #7427
    1.6-ra peccseltem, az 1.6-1.7 peccset nem telepíti. azt írja hogy már telepítve van ...

    vm megolás?
  • koocos
    #7426
    Sziasztok!

    Amikor belépek a játékba, és a New Game-ra kattintok, kiválasztom a nehézséget és lefagy...driverek, directX frissek, bár codot még nem peccseltem, csak a single miatt sokat kéne tölteni...megoldást tud valaki?
  • Lunki88
    #7425
    Oksa, felvettelek.
  • zotya10002
    #7424
    Szoktam néha vele!a nevem : zotyadry
  • Lunki88
    #7423
    Na megvettem a játékot. Külföldi szervereken még mindig elég sokan nyomják vele. Játszik még innen valaki multiban origivel? Felvenném friends listre.
  • Bugi Misi
    #7422
    nincs mit
  • imihaver
    #7421
    Köszönöm segítséged!
  • Bugi Misi
    #7420
    1.1-1.7-ig Warez topikban ott vanna a linkek
  • imihaver
    #7419
    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni.
    Hanyas patch/patchek kellenek a játékhoz hogy tudjak multizni?
  • steweee
    #7418
    jaja:

    [email protected] - msn
    steweee_ss -skype

    írjál