7577
  • voodoo98
    #6377
    - jatek install
    - 1.2 patch install
    - 1.2-1.4 (gyakorlatilag 1.4) patch install

    megj.: 1.1 és 1.3 nem kell, mert azok bele vannak rakva az előzőekbe.
  • voodoo98
    #6376
    Sziasztok,

    van egy eredeti kulcsom, csak nem bírom mukodesre birni, nem tudok vele csatizni 1.4-es szerokhoz és nem tudok online profile-t sem csinálni (mondjuk ez nem fontos, ha enélkül is lehet csatizni).
    Tudnátok segíteni, hogy mi a menete?
    ui.: beutom az uj cd kulcsot és semmi, nem csinál semmi, meg sem próbál csatlakozni. (nincs semmilyen törés, ez eredeti kulcs)

    ui2.: lehet ujra fel kell tennem a jatékot az uj kulccsal (kiprobalom)

    Köszi!
  • HUN BECSEHELY
    #6375
    Ha lessz Crack az 1.4-hez,akkor valaki irjon.

    Amugy találtam valamit,csak nem értem:http://www.homegrown-clan.de


  • Dave0092
    #6374
    ma jött ki az 1.4. az elég ha felteszed
  • bujcsik555
    #6373
    csao

    egy hónapja nemvolt gépem, kicsit le vagyok maradva. az lenne a kérdésem hogy mely patchek szükségesek a multihoz mostanság? úgy értem elég ha a legújabbat felrakom, vagy van másik is ami kell?
  • Prince23
    #6372
    Több linkkel tölthető a map pack

    bigdownload ajánlott.
  • DjSylent
    #6371
    Hello mindenki lehet már le volt írva de most annyira felbaszott a téma hogy inkább leírom max lebasztok.
    Régen sokat gémeltem a World at War-al neten xfire-el ma felraktam ismét aztán most az 1.2-es patch-et raktam hozzá aztán minden szeron belép a gámába és "retreving account information" (biztos nem így van írva csak tippelet mert nem sokáig látni) aztán megállunk a menübe és sehol semmi.
    Felraktam az 1.3-at mondom hátha továbbra is semmi.
    Most szedem az 1.4-et.

    Valakinek valami tippje erre a dologra?
  • Neoncsoves
    #6370
    berakom ezt a kurva EREDETI lemezt, és ilyet ír: Please insert the correct DVD-ROM, select OK and restart application
    wtf?
  • Nesu
    #6369
    Szal elég nehézkésen indul aletőltés az előző linken ezért küldök egy jobb szerintem jobb lehetőséget ,de az érdem VooDoo98 -é .
    Szal ITT megtalálod a Patch -et ,de itt kető db van .Az egyik a felső 268MB ez a (DE) és a második a normál 581MB .
    Sok sikert a letőltéshez és a harchoz .
    Ui. :Még nincs hozzá NoCd .exe szal csak ennyi .Viszont ,ha kijön innen letudjátok tőlteni !
  • voodoo98
    #6368
    neten még nem lehet nyomni, nincs crk! egyelőre. vagy van?
    otthon lehet offline szeron kb 1,5 óra mulva ki is probalom...
    Nesu: hát szívesen!:D
  • Neoncsoves
    #6367
    nekem működik rendesen, az új zombis map qva nagy:P
  • Nesu
    #6366
    Szal Voodoo98 nak köszönet !!!Csak klikkelj : 1.14_ITT
  • qB0B0p
    #6365
    Huh már vártam köszi az infót!

    !!!NE nézzétek meg ezt az oldalt
  • HUN BECSEHELY
    #6364
    Felrakta már valaki az 1.4-et?Nincs vele semmi gond?
  • voodoo98
    #6363
    Kinn van az 1.4 patch + map pack 1!!!!!!!!!!!
    http://www.fileshack.com/file.x/14087/Call+of+Duty:+World+at+War+Patch+1.4+++Map+Pack
    Jeee!:D

    forrás: http://www.tweakguides.com/
  • HUN BECSEHELY
    #6362
    Ember.Olvass vissza,ne csak kérdezz.Én is sokat olvastam,lassan már nem is láttam,de jó lett.Meg lehet oldani mindet.

    Kellemes Nyuszit mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nesu
    #6361
    Te minek Online profil mit akarsz játszani ?Van egy olyan ,hogy FAVORIT patch .exe ezt kell letőltened .Na akkor megy vazzeg .Itt van több oldal is amit végig böngészve rá akadhatsz ilyesmikre .Linkek .
    Egyenlőre ennyi .
  • Eisenhauer
    #6360
    Hy all!

    Valaki segítsen, mert szétb*sz az ideg! XD
    A büdös életbe nem tok csinni online profilt, az 1.3 Patch meg az xfire megvan, de úgy se megy...
  • Hassel606
    #6359
    Ha az asszonnyal nem megy, akkor próbálom más asszonyával.
  • Lacee86
    #6358
    Hát ha az asszonnyal nem megy, veszel be viagrát. "Abban" az cheat, csak nem jár érte ban.
  • Nesu
    #6357
    Nézd már .El felejtettem hogy kell idézetet írni a nevemhez .Tud valaki segíteni ?A Bannal meg az a baj ,hogy mi a fas_znak kell csalni ?Vazzeg ha nem megy valami PL. az asszony akkor letöltök hozzá egy Hack -et ?Mindent meg kell tanulni és azt a lehető legjobban gyakorolni .
    Fas_szság !!!
    "Hung Chun Nesu Mohammed"
  • vdani94
    #6356
    Hello! Azt olvastam hogy ha végigjátszom a játékot kapok 1 zombi modot. De én nem kaptam. Ez miért van és hogyan kaphatok?
  • zaki
    #6355
    szánalom
  • Lacee86
    #6354
    Hát én eredeti játéknál ha vki 1x is csalna, biztos h letiltanám a CD kulcsát végleg, hogy semmilyen szerverre se tudjon menni. Aztán vehetné meg újra. :)
  • csuripi
    #6353
    Az már az ő dolga. Én csak azt mondtam, h nem a csalásért kapott bann-t lehet feloldani.
  • Dave0092
    #6352
    ki az a hülye, aki 80 óra ban miatt elküld egy 500 forintos sms-t?
  • csuripi
    #6351
    A csalás bannt nem tudod feloldani, hanem ha illetlenűl viselkedtél a szerveren, csúnya szavakat csicseregtél a másiknak, kaptál érte 80 óra bannt, ezt tudod feloldani az sms-el.
  • Skyline
    #6350
    Ha jobban utánna nézel az emelt díjas sms szolgáltatók maguk a warezoldalak 90%-ának tulajdonosai,amire minimális odafigyeléssel pillanatok alatt rá lehet jönni...:D
    Nem tüntek fel még olyan dolgok hogy szinte az összes oldalnak ugyan az a design-ja,más képekkel,másodpercre pontosan ugyan azzal a tartalommal? Meg néha törölnek 1-2t mondván asva és 1 percre rá fennvan ugyan azzal a dizájnnal ugyan azzal a névvel más képekkel, de ugyan azzal a tartalommal az olda..:)
    A legmocskosabb warez amit tudnak csinálni, és a szoftver rendőrség nem ezeket baxtatja hanem azokat akik torrent vagy egyéb ingyenes megoldást szolgáltatnak.:)

    Apropó ban meg ez az sms hülyeség. Akit csalás miatt banolnak az inkább qssoljon,maximálisan megérdemli hogy egy ilyen szarnak bedőljön...:D
  • csuszi
    #6349
    hm...najó, megengedem. de csak neked.
    cserébe le kell ejtened a szappant a zuhanyzóban...:)
  • Hassel606
    #6348
    Akkor nem is csalhatoook?
  • csuszi
    #6347
    átbaszás hassel:)
  • Hassel606
    #6346
    Itt nem az összeg a lényeg. Szétcsalom az agyam a szerveren, banolnak, de egy sms-el mehetek vissza?
  • Dave0092
    #6345
    nem mintha ebbe lenne valami sok pénz... Az ilyen emeltdijas sms szolgáltatók lenyulják kb a nyereség 80%át.
  • HUN BECSEHELY
    #6344
    Köcsögök
  • Hassel606
    #6343
    Nincs új a nap alatt!!
    Asszongya hogy: A bannolásokat emelt díjas SMS-el fel lehet oldani.

    A bannok alatt keresd meg nevedet, kattints rá, ott kiíródik melyik SMS számra küld el a benabanda szót.

    Miután megkaptad a válasz SMS-t lesz benne 1 kód, ezt a kódot írd be az ott található helyre.

    De ez mekkora már!!

  • Nesu
    #6342
    Na szeva ezek könny ű dolgok ,ha van saját neted miért nem megy a keresés ?Szóval ? :) Na mindegy itt megtalálod amit keresel .Sok sikert a harchoz !
  • gergelyk
    #6341
    hello,nem tudna valaki megadni egy cod2 cd keyt???
    ha igen,akkor küldje lécci el ide:
    [email protected]
  • voodoo98
    #6340
    valszeg akkor rossz torest hasznalhatsz, ugyanis tobb is van...
  • Nesu
    #6339
    A jéték közben frissíti magát ,de igen frissítettem a Pbsetup3.4 -es verzióval és igy is kidob.Már jártam német server -en is ott is ugyan ez a baja .Nincs másik megoldás ?
  • voodoo98
    #6338
    Frissitetted a pb-t?
    Engem mindig akkor dob ki, amikor nem friss a pb-m.