7577
  • Prince23
    #1296
    :D
    legalább nem direkt linkes átverős zene :D
  • Snexi
    #1295
    sg-n nem tudom miért van ennek a faszságnak ekkora divatja
  •  Evil
    #1294
    kicsit elsokalltad szerintem a méretét :)
  • RNadal1203
    #1293
    jah azt kell persze
  • Waczkor
    #1292
    Menj elé ugrálj előtte és csak kést használhatsz:)
  • Prince23
    #1291
    CoD 5 beta free download -> size 4.6 GB
    :D
  • RNadal1203
    #1290
    azt bírom hátba minta buzik! mé mitcsináljak dudáljak neki vag mi????
  • RNadal1203
    #1289
    az se lesz sokkal jobb -:P
  • Waczkor
    #1288
    Jaja majd megint jönnek a hátba mint a b*zik beszólások:)
    Azokat bírom:D

    Mert ugye akit hátulról nyírsz ki,ő sosem lő,késel hátba senkit sem:)
  • ProGabe #1287
    most majd leszúrnak...

    #1286:
  • Waczkor
    #1286
    Remélem azért nem a Duke Nukem Forever mellé jár majd extraként a cod5 béta:)
  • RNadal1203
    #1285
    én vagyok törzs CoD4-es de itt törzs vendég szeretnék lenni xd
  •  Evil
    #1284
    Ez azért coolos lesz egy darabig szerintem :)
  • mNzJean
    #1283
    Idetaláltam ,látom a törzsgárda is kezd ide átszivárogni a cod4 topicból.
  • RNadal1203
    #1282
    hála a jó égnek mindig utáltam amikor megütöttek vele xD
  • Cat 02 #1281
    Megint nem lesz bash :S
  • csuszi
    #1280
    nem beszélve arról, hogy a pamot és a promodot a fejlesztő gárdával együtt csinálják. ez asszem mindent elárul hol is van a modok között. vagyis nincs köztük:D a játék továbbfejlesztett magasabb szintű, esport részére van tervezve. csak azért nincs benne az alapban, mert mint már említettem a rengeteg admin és játékos segítségével (rinyálásával:)) készítik.
  • Prince23
    #1279
    Náci Zombik

    más:
    pcguru írt valami új játékmódról... az extrák közt, majd nézzétek meg...
  • csuszi
    #1278
    azért a pamot meg a promod-ot ne keverjük a sok házi szarsággal. mindkettő több ezer játékos és admin által javított hivatalos warmod, amit külön erre a célra alakult modteam készített, patchelt. ez kb olyan mintha a fifa szabályaira mondanád hogy ne basztassuk az alapfoci szabályokat, nem kell ide 2 partjelző, bemutatni a végén mennyit hosszabít, miki/füles a bíróknak stb stb. a vb/eb/wcg/lanparty stb meccseken is pammal/promoddal játszanak. manapság egyértelmű, hogy ha valaki azt mondja, hogy szűz serveren, szűz koddal tolja, az pam/promoddal érti...
  • utgyuru
    #1277
    zombie mod helyett lenne inkább emo mod, ahol emokat kell halomralőni :D
  • haxoror
    #1276
    Én mondjuk örülök hogy lesz "hivatalos" zombi mod mert a cod4-es szerintem elég bénára sikerült, ettől még nem lesz az alapjáték kevesebb.

    Ami azt illeti már így is több mint ami nekem elég lenne, szerintem egy WW2 játék tökéletes lehetne pl UAV nélkül is...
  • ProGabe #1275
    betét párti vagyok
  • utgyuru
    #1274
    " Ha veszel egy autót, nem azzal kezded,hogy átépíted a felét,mert nekem úgy jobban tetszik..." Ez csak a pénztárcádon és elhatározáson múlik.
    Most az hogy bennevan modként, az meg olyan, hogy ha nem tetszik nem játszol vele, kész. Akár az egész játékot átalakíthatták vna zombivá, akkor is maradna ez a nem tetszik nem csinálod tendencia, ennyi
  • Snexi
    #1273
    nem használsz? :O
  • ChuckyHUN
    #1272
    így van, abszolút nem játszottam modos szerveren KIVÉVE zombin, azon rengeteget. az fun. áés sokat waroztam. PAM mode nélkü sehol nem lenne cod2 scene,
  • Spirit
    #1271
    "aha, szóval azért, mert én személy szerint nem használok tampont, már ne is gyártsanak?" - szó nincs erről, bocs, ha félreérthető voltam.Az zavar,hogy az alapjátékba akarják betenni modként.

    "hát ez megütött, látom nem sokat nyomultál a pub szintnél méklyebbre" - tudom miről beszélsz, és megértelek, de átlag magyar pub-okon úgy nézett ki a modosítás, hogy alacsony ping ellenére is használhatatlan a szerver, bugokas a fegyverek, cod2-ben idióta paciszerű szarság, és sok egyéb, tudjátok mikről beszélek. Ha meg minden modot engedek letölteni a végén már minden összeakad egymással. Megértem,hogy war-oknál jól jön, szervezettebb lesz tőle az egész, nem arról beszéltem. Ha veszel egy autót, nem azzal kezded,hogy átépíted a felét,mert nekem úgy jobban tetszik...ha verseny miatt teszed az más.
  • Vorpal
    #1270
    ez is...
  • Balumann
    #1269
    Minden ér valamit, ami valakiket szórakoztat. Amíg csak módként szerepel addig meg pláne nem kell véleményt alkotni. Ha nem tetszik nem kell játszani vele, az alapjáték megmarad. Multiban (főleg coop-ban) meg pláne jó szórakozás lehet néha ilyet is játszani.
    Szerencsére vannak, akik még értik miért hívják játékoknak, és miért nem valóságnak vagy szimulátornak...
  • ChuckyHUN
    #1268
    PAM-tól kezve... hát ez megütött, látom nem sokat nyomultál a pub szintnél méklyebbre
  • ProGabe #1267
    aha, szóval azért, mert én személy szerint nem használok tampont, már ne is gyártsanak?

    gondolkozz már egy kicsit. ilyen hozzáállás jellemzi ezt az egész elcseszett országot :\
  • Spirit
    #1266
    emlékszel még a cod:uo-ra, ahol Letenye meg Becsehely volt és a járművek hangját kicserélték arra a srácéra? Volt sok mod de szerintem egyik sem ér semmit a pamtól kezdve a zombi-ig.
  • Hellsing47
    #1265
    és mindegyik nagyon sikeres is volt
  • Snexi
    #1264
    mindegyik codhoz volt zombi mód,legfeljebb nem hivatalos hanem rajongói mód
  • Waczkor
    #1263
    Nem tudom attól hogy belerakták,miben fogtok ti kevesebbet kapni...
    Nem kötelező játszani,ha végigvitted,megkapod mint coop modot.Ennyi.

    Fantasy...Erre meg mi írhatnánk ugyenezt.
  • Spirit
    #1262
    Mert ez egy 2. világháborús játék. Azért, mert nem komoly szimuláció, hanem inkább arcade,hogy az átlagembernek szórakoztatóbb legyen, még nem kéne egy kibaszott doom-ot csinálni belőle. Szerintem rakjanak bele valami fantasy részt is, mert miért ne...sőt, cseréljék le a katanát fénykardra attól lesz igazán szórakoztató...

    Kár,hogy az IW kiadta a kezéből a fejlesztést. zombie mód, elkésett béta és jóformán egy felskinnelt cod4. Várom én is a játékot, mert a 4 mindenben tetszett, csak az nem,hogy modern hadviseléses.
  • ProGabe #1261
    miért? az csak egy mod. fun, ennyi. nem a single része

    egy házban játszódik az egész, hullámokban jönnek a zombik, kapsz fegyvereket, elreteszelheted az ablakokat, építhetsz akadályokat. a készítők 23. szintig vitték el, van egy challenge, hogy döntsd meg :)

    szóval miért baj, hogy beletették? :|
  • RNadal1203
    #1260
    az szerintem is nonszensz farokság
  • Solyom2
    #1259
    Minek tesznek bele zombi módot.Olyan hülyeség.
  • Dugo999
    #1258
    cod onlineon olvastam:D
  • Dugo999
    #1257
    kend a hajadra :)