7577
  • RNadal1203
    #1336
    na erős a sanda gyanúm hgy egynapos bétánk lesz! (ez csak megérzés de remélem nem válik be xD)
  • utgyuru
    #1335
    videóval azér majd lepj meg plz
  • Dave0092
    #1334
    kb már 3 napja futnak a szerverek, cak naprol napra egyre több fut
  • Snexi
    #1333
    akkor kezdj készülödni
  • Tuncee
    #1332
    Ha holnap reggel nem lesz cod5 demo, én beöntést csinálok egy emos tehénnek basszameg...
  • Cat 02 #1331
    Mégse =)
  • Cat 02 #1330
    Ez CoD4.
  • Dave0092
    #1329
    http://www.game-monitor.com/search.php?vars=gamename=Call%20of%20Duty:%20World%20at%20War

    http://www.gametracker.com/search/?query=GameServers.com%20-%20Rent%20Me%20Now&sort=rank&order=asc&per_page=50%20CoD:WaW%20servers

    itt már vannak szerverek... egyiken 8 másikon 23
  • utgyuru
    #1328
    csak már látnánk belőle vmit. callofduty.com-on is az van csak az intelbe hogy készítik a szervereket hogy a beta napján használhatóak legyenek
  • Waczkor
    #1327
    Legalább a k*rva kulcsokat elkezdenék küldözgetni,vagy már letölthetővé válna,vagy csak annyit mondanának hogy elkezdődött...
  • Dave0092
    #1326
    béta mindenképpen lesz, mert szerzödésük van a gameservers.com al, akik már rengeteg szervert lefoglaltak csak a béta miatt....
  • utgyuru
    #1325
    naja én is ezt mondom.
    annak meg nem sok értelme van h teszem azt 3 nappal a teljes előtt kidobják a betát. max annál nagyobb forgalom lesz a torrent trackereken :D
    remélem csak a béta csúszik, a teljes nem
  • Waczkor
    #1324
    Egyelőre annak is örülnénk,ha végre lenne vmi k*rva hivatalos hír,hogy hol a f*szban van a béta.Mert megint felröppent a fórumokon egy mai lehetséges megjelenés,de persze senki sem hisz benne:)

    Demó szerintem nem lesz,mert ha eleve kijön a béta,akkor az nyílt lesz,mindenki kipróbálhatja és ráadásul alig van már idő a teljes játék megjelenéséig.
  • RNadal1203
    #1323
    hát azért remálem hogy lesz :P
  • Snexi
    #1322
    nem volt róla szó hogy készülne,valszeg nem is lesz
  • Prince of Máté
    #1321
    Az az igazság, hogy nem nagyon követtem a játékinfókat, de visszaolvastam.
    Ha jól tudom ebből sem lesz demó, ugye?
  • Snexi
    #1320
    egyre több működő szerver van,tehát most is dolgoznak a betán

    amúgy szerintem a pc beta azért nyílt mert tudják hogy pc-n kipróbálják úgyis törtel a multit és csak akkor veszik meg ha már látták (legalábbis nálam így volt a 4-el,kipróbáltam törten és utána megvettem eredetiben)
  • Tuncee
    #1319
    Igen, azért olcsóbb mert tudják h nincs értelme drágán adni mivel úgyis leszedi torrentről. Am ezt 1 cod wawos cikkben írták...
  • utgyuru
    #1318
    én is azt mondom, mindjár itt a teljes, szal sok értelme nincs a bétának
  • Dave0092
    #1317
    te menj gétázni :)
  • Neoncsoves
    #1316
    omg ez már egyre szánalmasabb
  • Snexi
    #1315
    ugyanmár... :)
  • Dave0092
    #1314
    nem elérhető a callofduty.com - reménysugár
  • HD JOHNNIE
    #1313
    Én megrendeltem előre itt angliába, annyit nem kaptam, hogy köszi a vásárlást, nemhogy bétát meg alfát :) Minnyá kijön úgyis. Nem érdemes ezen a bétán vacakolni.
    Vicc: a cod4 drágább a boltban mint a cod waw előrendelve :) /legalábbis itt/
  • Solyom2
    #1312
    Azért remélem lesz belőle még valami
  • Prince23
    #1311
    Októberig van idő még.
  • utgyuru
    #1310
    sztem lófasz se lesz már ebből. Na meg ha megnézed a hivatalos megjelenést, mindjárt itt a teljes, akkor meg előtte 2 nappal minek adjanak ki bétát? ahogy elnézem elcsúszik addig simán
  • Snexi
    #1309
    valamikor a héten az már biztos,remélem már holnap
  • Solyom2
    #1308
    Szerintem is
  • Neoncsoves
    #1307
    szerintem ma jön. mivel hétvégén nem igen dolgoztak, ezért majd ma! vagy holnap vagy azután azután azután
  • Solyom2
    #1306
    Még én se kaptam.Mikor akarják már kiosztani!
  • Mr_no_NaMe
    #1305
    Tegnap regeltem de még mindig nem jött a keyem...kezdek felháborodni
  • RNadal1203
    #1304
    valahogy úgy
  • Solyom2
    #1303
    Most hülyéskedünk másokkal hogy már megjelent a béta?
  • Snexi
    #1302
    szánalmas
  • teddymac
    #1301
    ez jó :DDD
  • bujcsik555
    #1300
    azér azén szivatoslinkelésem volt eddig a legjobb :D
  • Neoncsoves
    #1299
    nem
  • Zs0lt1
    #1298
    buzi-e vagy?
  • Neoncsoves
    #1297
    Call of Duty: World at War PC BETA! --> Size: 2.69Gb