7577
  • priluki
    #7177
    Olyan kérdésem lenne hogy áttudom irni a multi nevem?? Mert nem tudom hol kell és nem akarok uj profilt kezdeni:)
  • priluki
    #7176
    :) Neem minden jo,csak 1.6 ban is láttam vagy 700 szervert,és gondoltam ha van válto tudok azokon is játszani:) Most vettem csak meg a játékot és mondták hogy elég kevés a server meg nemsokan játtszanak vele,de azért mindig tudtam szerencsére:)
  • mcfingatlak
    #7175
    Sziasztok a sp-ben van egy pálya azt hiszem Eviction a neve(oroszokkal kell menni Berlinben) aminél betölti a pályát de utánna lefagy és kilép a windowsba vagy nekem kell újra indítanom!! Ja és a pályák előtti videók alatt akadozik a hang is..:S Segítsetek plz!
  • DarkSector
    #7174
    jah sorry
    ezesetben tudtommal igen, modern warfare-nl lehet iet.
    fogd a régi patchet, és tedd fel...és akkor vissza kellene állnia arra.
    miért neked 1.7 nem megy már?
  • priluki
    #7173
    Omg ember.. én egész másrol beszélek.. ha egyszer ha felrakom az 1.7 et nemtudom visszapatchelni,nem?! Anno volt olyan amivel tudtam váltani..
  • zotya10002
    #7172
    Sziasztok!!Vannak új zombis mapok.Azokat hova másoljam pontosan hogy működjenek??
  • DarkSector
    #7171
    de ugy hijják, pc-s nyelven hogy "patch"
  • priluki
    #7170
    Köszi:) És Verzioválto progi az nincs? Mert 1.6 ba voltam eddig és ott is van vagy 800 szero!
  • Prince23
    #7169
    Most meg eltünt az online profilom...mi folyik itt kérem szépen??
    pls help
  • Prince23
    #7168
    Sziasztok.
    Megvettem a cod 5-öt és lenne egy kis gondom
    Fel van patchelve 1.7-ig a gamma. Multi megy simán, de a coop nem akar betölteni.
    megy a betöltőképernyő, de a nevek (4) mellett ott a LOADING felirat, nem enged be online ingame.
    online profilom okés am.
  • zotya10002
    #7167
    1.7 innen
  • kBagyula #7166
    1.7
  • priluki
    #7165
    Sziasztok.. létezik olyan progi hogy verzio válto? Mert látom mindenféle serverek vannak... amugy melyik a legujabb patch?
  • kBagyula #7164
    Mi a bajod a coop-al? Router mögül hostolnád a játékot?

    Nyiss portokat: 80, 443, 28960, 3478, 3479, 5223, 3074, 3075
    úgy menni fog.
  • Rolka7
    #7163
    Kösz!!!!!
  • norbi2fraktal
    #7162
    szedj le egy mentést (unlocker-t)gamecopyworld.com-ról,és már jó is
  • Rolka7
    #7161
    Sziasztok!

    Az a problémám lenne, hogy feltettem a Call of Duty 5-öt elindítottam, bejött a menü és amikor rámentem a new game-re, akkor nem töltött semmit(semmit nem csinált).
    Mi lehet a gond vele?

    Előre is köszönöm!!
  • crash44
    #7160
    hi !

    valaki segitene megcsinálni a coop-ot és ha routerem van az baj?

    thx
  • Brain00
    #7159
    Már az elején elnézést kérek de a fórum nem arra való hogy ha valaki kérdez akkor megválaszolja aki tudja #7148 üzenetre senki sem válaszolt másnak válaszoltak és nem tudok mit csinálni sehol sem írnak róla semmit na mindegy nem érdekel nagyon (Én például másik fórumba ha tudtam válaszoltam)Csak ennyi!
  • chadi
    #7158
    Sziasztok!

    Ha otthoni lanpartin szeretnénk játszani a cod5-el akkor az gondot jelenthet ha valakinek eredeti a gama valakinek meg warez?
    kell még valamit letölteni hozzá a játékon kívül?
  • lafi19
    #7157
    Tud valaki valamit hogy mikorra lehet kész a magyaritás?
  • zotya10002
    #7156
    Köszi szépen!:-)
  • norbi2fraktal
    #7155
    keress a játékban szerókat, ott nem lesz tört szeró
  • zotya10002
    #7154
    Sziasztok.

    Az xfireben hol(hogyan tudom beállítani hogy csak olyan szervereket keressen ami eredeti?
  • DarkSector
    #7153
    tudom de én is azt irtam hiszen ott nem kell...azaz ott se!
  • zotya10002
    #7152
    Sziasztok!!A singlébe ennél a pályánál vagyokBLOWTORCH & CORKSCREW de nem tudom mit kell csinálni!3 helyre kell valamilyen bombát lerakni??Segítsetek
  • Brain00
    #7151
    Nem a Cod5 Multiplayer hanem a Call of Duty Modern Warfare 2 -ben kell fizetni
  • DarkSector
    #7150
    miért ne menne cod5 multi?
  • DarkSector
    #7149
    miről beszélsz?
    miért kell fizetni?
  • Brain00
    #7148
    Az MW2 se érdemes megvenni egyik barátom mondta ha meg is vesszük akkor havonta félévente vagy évente kell fizetni az összeget nem tudom szóval már ez is gagyi benne
  • bounty88
    #7147
    szomorú hogy már a WaW sem megy warezzal multiban:( - nem másért, mert sztem ezt a játékot nem éri meg megvenni, nem olyan jó..pl. az MW2-t is meg kell venni a multihoz, meg is fogo mvenni, az 100X megéri, de ez nem, kiakartam próbálni, de hát csalódott vagyok, mert Online Profil kell hozzá
  • zotya10002
    #7146
    Uhh:ez le maradt BLOWTORCH & CORKSCREW pályánál vagyok!!!
  • zotya10002
    #7145
    Sziasztok!!A singlébe ennél a pályánál vagyok de nem tudom mit kell csinálni!3 helyre kell valamilyen bombát lerakni??Segítsetek légyszi!:-))
  • Brain00
    #7144
    Hali én azt szeretném kérdezni mikor belépek a játékba és új játékot akarok indítani és amikor kiválasztom a szintet akkor vissza dob a menübe ez mért lehet előre is köszi.
  • priluki
    #7143
    még az elején toltam törttel nekem tetszett... olyan amilyen de mégis szorakoztatott.. ha ww2 és grafika nem számit akkor már inkább RO!! :) anno még Uo val kezdem az marha jo volt,nekem az tetszett a legjobban:) Sztm a 3 se volt olyan rossz.. én még boxon toltam multiba ,mig nem bannnoltak :P :D
  • DarkSector
    #7142
    jo a 3-az tudtommal csak singli...:D
    én multiztam ezzel és nekem se jött be, de ww2-esnek jobban elvoltam mind cod2-ben, csak ott pontossabb a célzás, és több az fps...
  • Skyline
    #7141
    ww2-esnek onnantól hogy :acogos meg ilyen odanemillő kiegészítős ocsmánybug camperelős pályás fos az egész erősen nem nevezném.Ha 2.vhb akkor régi codok,de nem ez,ez egy fos az összes részhez képest (a 3 pont ilyen fos volt konzolon)
  • DarkSector
    #7140
    ez igaz, ha modern fegyverek kellenek, de egy ww2-esnek ez a legjobb, ha grafika nem fontos, akkor egyértelműen cod2
  • Skyline
    #7139
    Játszál inkább cod4-et vagy cod6ot,nemhiába tolják ezt kevsen: egy fos az IW-s codokhoz képest (a pályák a fegyverek egytől egyig)...
  • DarkSector
    #7138
    PINGELÉS.
    neted feltöltését kell szabaddá tenni, vagy figyelj, hogy neten olyan szerveren nyomj, ahol nincs pingelés.

    ehhez elég durva kb 100-as ping kell, hogy ieneket csináljon.