7577
  • foxxi
    #7577
    Tudom hogy nem ez a topicja, de hátha.

    Egyik mecsről a másikra. Szerintetek hogy oldjam meg? ( minden eredeti, nem mentem hackelt szerverre ). Egy bajon van hogy a Creat Class nem működik. Összerakom a cuccokat, majd minden visszaáll defaultra és kész. Integritás ellenőrzés stb már megvolt. ( Ja és a Prestige-t is buktam - ami a legkevesebb lenne).

    Köszi

  • Baker1
    #7576
    Ha jól emlékszem, akkor 6-os gomb+bal egérgomb!
  • MORO1967
    #7575
    Sziasztok tudom hogy régi játék csak nosztalgiából elkezdtem ujból játszani vele,de a végén mikor a japán kastélyt meg kell semmisiteni légitámadást kell kérni elöveszem a telefont de nem tudom hogy kell légitámadást kérni mejik az a gomb?????
    nyomom az f-et nem csinál semmit nyomom a bal egeret szintén semmi????
  • priluki
    #7574
    Hát nekem nem megy.. :( nincs online profilom és nem is tudok csinálni,azóta új win is került fel szóval a regetidből eltünt az akkori profil.. nem értem
    Utoljára szerkesztette: priluki, 2017.03.16. 21:10:17
  • lepike
    #7573
    Tudtommal, ha ujratelepíted a játékot akkor csak be kell jelentkezned az eredeti profiloddal. Nekem is így volt.
  • priluki
    #7572
    Sziasztok én is elővettem ujra a játékot .. a gond ,hogy nem tudok online profilt csinálni.. hogy oldahatom ezt meg?! .. eredeti a játékom a lemez sajnos már sérült, le kellett töltenem de az eredeti koddal telepitettem fel. Tud valaki segíteni?
  • RoboKutya78
    #7571
    Ez igazából nem is aimbot volt ez csak annyit csinált hogy láthatóvá tette az ellent a fő monitoron sziluettként ennyi egy profinak bőven elég Az már tényleg kőbunkó akinek a fegyvert is a célra kell tolni hogy lelőhessen nem is tudom minek játszik az ilyen majom.
  • malystryx3
    #7570
    Ez sem rossz, de amit én láttam, (hála a kill cam-nek) hogy elkezdett a gyerek lőni, 3 célpont volt látható, és egymást követve ugrált a srác fegyvere a célpontokon. Ilyet még nem is láttam, meg egyébként se semmilyen aimbot-ot :) Soha nem is érdekelt.. Szánalmas dolognak tartom. Amikor én is felmentem először a bolt action szeróra (az iBG-nek volt egy kiváló szervere), mondhatom 1-2 killem volt, mindig mellélőttem, aztán néhány hét alatt megtanultam célozni, és ugye ellestem pár mozdulatot ami hasznos volt. Ott nem volt gránát, arty és kutya sem. Azt azonnal bannolták. Csak kés és bolt action fegyó. Távcső sem volt engedélyezve persze :) A vége fele már nyertem meccseket is, szóval megéri szenvedni az elején. :)
  • RoboKutya78
    #7569
    Aimbot:) De jó a cod2 volt az első amin kipróbáltam mi fán is terem igaz saját szeróval toltuk adminként szívattam egy kicsit a társakat:)aztán bevallottam nekik a turpisságot úgy csináltam a dolgot hogy ne legyen feltűnő nekik csak amikor már x edik alkalommal próbáltak elkapni akkor kezdtem gyanus lenni nekik persze mindezt több éves netes barátság mellett játszottam el velük:)Aztán már mi szívattuk a program segítségével a csíter gyanús emberkéket:) keletkezett pár érdekes fotó a szerverünkön a pb által :)
    Vedd lejjebb a hangot meg nyisd nagyra a szemed mert kicsikre sikerültek a képek sajnos a videóban a zene meg nem igen passzol rá:)

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.01.09. 23:35:07
  • malystryx3
    #7568
    Na igen, már a modern warfare sem tetszett, pedig az ez előtt készült el. De ebben mégis érzek valamit ami megfogott és még mindig tart. Imádom a bolt action only szerókat, azzel kell igazán megtanulni célozni. Mindenki gépfegyverrel végigkaszálja a látóterét és annyi. Kiscsirkék... Marha nagy tudás kell hozzá, ebben legalább a 2 lövés között eltelik 1-2 mp, és azért kell sasszézni :)
    Az új cod-okat meg megnéztem yt-on, annyi elég is volt :) 1 forintot sem adnék értük. Mondjuk az advanced warfare az jó volt. De az meg nem megy a gépemen :)
    Remélem a lentebb leírt megoldás szerint megy a játék Nektek is.
    @Simonl, én is simán megvenném még most is. :)

    Ma találkoztam aimbotos gyökerekkel, Castle pálya (japán) srác áll a homokzsákok mögött, és azt látom miközben lő folyamatosan, 3 célpontot lő egyszerre, villámgyorsan váltogatva, de halálpontosan célzott. 10 évesek hadd élvezkedjenek... :)
  • simonl #7567
    Olvastam a hozzászólásodat, megnéztem pár youtube videót, kedvet kaptam a játékhoz. Könnyeket csalt a szemembe......
    Meg is vettem steam -en a COD WWII Packot.
    Köszönöm az élményt
  • RoboKutya78
    #7566
    Igen sajnos próbálták tönkre tenni az első kiadásokat az mw vel bezárólag. Ugye eltették láb alól a szerverkiszolgáló portálokat majd a pb-n volt a sor Ezek szerint mi a felhasználók nyerünk, nekik nem sikerült elvenni a játékkedvet ezektől a jó példányoktól:)
    Én már a mostaniakra rá se nézek mind szar tömeggyártásra specializálódott dlc vadász szartrágyák már elnézést a kemény kifejezésért:) de én ezt érzem ezekkel a mostani codokkal kapcsolatban nem hiába mi medal of honoron nőttünk fel annó:) nekünk az a JÁTÉK!

  • malystryx3
    #7565
    VAN MEGOLDÁS!!!
    Sziasztok! Én anno eredetiben megvettem ezt a játékot, és mondhatom számomra a legjobb multis fps, de a legjobb CoD is egyben. 1-2 éve újra próbáltam elővenni, de a PB (punkbuster) kidobott, és használhatatlan lett a játék. Csalódott voltam, de most újra elkezdtem ez ügyben keresgetni a neten, és találtam megoldást, most már nem dob ki a PB miatt, és simán játszok, vannak is szerverek, sok játékossal, úgyhogy visszatért a feeling :)
    Ezzel működik :)
    Egy nagyon picit kell csak lejjebb tekerni, és az első hsz-ben ott a lényeg, linkekkel, stb. Remélem segíthettem, és gyertek játszani :)

    M.
  • pauly
    #7564
    A Bad Company 2 single részét végigvittem,az nem volt rossz,lehet kipróbálom majd multiba,köszi :) Bár inkább 1. vagy 2. vh-s játékot keresek.
    Most ezen a két játékon gondolkozom hogy ki kéne próbálni:
    Rising Storm
    Verdun
  • HUN BECSEHELY
    #7563
    Steam: Battlefield Bad Company 2 + Vietnam? Ez is nagy kedvencem. Próbáld ki,ha nincs meg még :-)
  • pauly
    #7562
    Hát igen,én is úgy látom hogy nincs túl sok szerver már.Nézegettem gametrackereren,ott is lehetett vagy 10-15 szerver amin mondjuk 10-nél többen voltak rajta.Ráadásul ezek közül sok amcsi szerver,azokon meg biztos a pingem is jó nagy lenne.Úgyhogy szerintem hagyom inkább.Mondjuk 3000 ft lenne,nem egy nagy pénz,de félek hogy csak pénzkidobás lenne...
  • HUN BECSEHELY
    #7561
    Én pont ma tettem fel,és meglepődtem,mert nem sokan vannak fent.Pedig szerintem a 2-dik legjobb játék.Nem le beszélni akarlak,
  • pauly
    #7560
    Sziasztok
    Mennyien játsszák még ezt a játékot?Érdemes megvenni?Olvastam hogy a pb frissítéssel is volt valami gond.Egyáltalán win 8.1-en elindul?Eddig cod uo-val játszottam de sajnos pár hete már egyetlen szerverre se tudok felmenni,így gondolkodom hogy megvenném ezt,de csak ha nem lenne vele semmi gond.Magyar szerverek vannak esetleg?
    Köszi!
  • Tower Guard
    #7559
    Üdv!
    Egy olyan problémám lenne, hogy nem tudok csatlakozni szerverekhez, mindegyikre szinte azt írja hogy server is different version cod wawmp, de ez hülyeség mert az 1.7-es patchig fent van minden.
    Menüben 1.7.1263. Nem hinném hogy minden szerver amit talált az xfire meg itt ott találtam korábbi verziójú lenne. Összvissz 2 szervert találtam a rengeteg közül amire felenged
    Mit lehet tenni?
  • malystryx
    #7558
    Sziasztok, nekem hasonló problémám van. A legfrissebb PB van fenn (3.7), az Add Game-nél pedig már eltűnt az összes régi, csak a mai újabb játékok vannak ott. A régebbi verziónál is ez a helyzet.. Mintha kiírtották volna belőlük a régi játékokat..
  • priluki
    #7557
    aha ez ismerős.. probálják blokkolni a régi játékokat hogy vedd meg az ujat. ez hányinger.. a coh-nál van pont most ez .. nem látod a servereket aztán jön a free coh2 hétvége stb.. könnyü kitalálni miért van ez :(
  • vindzsi
    #7556
    .Fel vannak háborodva ami jogos is. Az egyik honlapon aláírást s gyüjtenek hogy rakják vissza a pb támogatásba. Láttam már valahol hogy készül valami nem hivatalos pb féle de ez még csak a jóvö. Nekem is nagy csalódás ez az egész, de sajnos nem hehetünk semmit. Az aktivson bontotta a szerződést és azért nincs benne a régebbi cod -ok egyike sem. Hallottam olyat hogy az új kevésbé jó cod kiadások nem fogytak úgy, mert mindenki a régebbi jól összerakott és élvezetes régebbi részeket nyomta. Sajnos most ez van.
  • priluki
    #7555
    hát ez beszarás :D én is probáltam régi pb-vel mert maradt a gépemen de azzal se lehet hiába látja elöször .. és nincsenek felháborodva az emberek? inf- mér nem dob ki valamit?! felfoghatatlan..
  • vindzsi
    #7554
    Állítólag megszünt a pb támogatás a cod 2-4-5r. e. És sajnos nem találok rá megoldást. Ha más nincs marad a pb mentes szeró
  • priluki
    #7553
    nekem is ez a bajom.. mi a tetves mocskos szarér nem lehet frissiteni ?!
  • vindzsi
    #7552
    Sziasztok
    Nekem is az a problémám a pb-vel hogy sehogy sem tudom frissiteni, mert az újabb 3.7 verziós pb-ben nincs benne a codwaw. Ezért mindig kidobál a szerver. Ha egy régebbivel próbálkozom, akkor meg az a vége hogy update-l és ugyan ott vagyok ahol a part szakad. Már sokmindent próbáltam de semmi eredmény. Az a kérdésem nektek megy e a játék a szerókon, vagy csak nekem nem akar összejönni. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm!
  • devil66667
    #7551
    Köszönöm a segitséget.
  • mester1987
    #7550
    Legfrissebb PunkBustert frissítsd meg külön a támogatott játékaihoz (szerintem ehhez is van) is van valami PB frissítés is.

    http://evenbalance.com/
  • RoboKutya78
    #7549
    http://callofduty.filefront.com/
    Itt nézz körül ha nem megy codos gyűjtői oldal
    http://www.punkbuster.com/
    ez meg a hivatalos oldala a pbnek
    Vagy lesd meg be van e kapcsolva a letöltés engedélyezése a szerverről dolog onnan tuti lejön a cucc.
  • devil66667
    #7548
    Hli.Ujraraktam a word at wart fél év kihagyás után a game eredeti mégis a szerok nagy része ledobál avval az üzenettel hogy az evenbalance .com rol frissitsem apunk bustert.Felmentem de ott nem lehet frissitést megcsinállni mert nincs ott game.Ez vicces.Magyarol nem tudom kiválasztani a játékot amihez a frissitést szeretném.Ha valaki tudja a megoldást kérem irjon segitségét elöre is köszönöm

    .
  • sgteam
    #7547
    Sziasztok!!

    Pezbot beállításban tud valaki segíteni?

    arról lenne szó, hogy azt szeretném, hogy a botok álljanak a kezdőn és ne mozduljanak lényegében egy fast xp szervert szeretnék beállítani de sehogy sem tudom úgy meg csinálni, hogy a botok egy helyben álljanak és ne mozduljanak. előre is köszi a választ.
  • Muttley
    #7546
    jól emlékszem, h ebben a game-ben mindössze
    1 singlep zombi pálya van és nincs több?
  • G.I.JOE
    #7545
    Ha egyet visszaolvastál volna ott van, a válasz. Az oka pedig a new york-i hurrikán, megoldás nem tudni mikorra lesz.
  • aresanob
    #7544
    Helló.Az xfire 4-5 napja még látott 150 körül.De a napokban már csak 15 darabot talál.De nem ez a baj,hanem hogy nem kapcsolódik sehova sem.Valami központi hiba lehet a dologban.
  • jackoneill90
    #7543
    Xfire-t próbáltad már? lefogadom hogy találsz rajta néhány szervert.
  • aresanob
    #7542
    Helló!Valaki megtudná mondani mikor lesz jó a cod 5 multija.Vagy mit lehetne csinálni,hogy menjen.Vagy miért is nem megy.Valami infót nyomjatok,mert már csak dühöngök hogy nem megy.Pedig eredetim is van.Köszi.
  • lepike
    #7541
    Jelen pillanatban sem ez sem a Black Ops nem működik az Activision-től,leálltak a játékok online részei.
  • Maxtreme
    #7540
    Ez most nagyon bután fog hangzani, de tényleg ez a helyzet (legalábbis nálam )
    Ha a rögtön a gép indítása után nyomok rá a játékra, simán müxik online.
    Amennyiben előtte elindítok bármi olyan programot ami kimegy netre (torrent, firefox stb) vagy ugyanaz van mint nálad, vagy elindul a játék, és rögtön kivág hibával.
    Gondolom valami oylan portot használnak (esetleg zárnak illetve lefoglalnak ?!) ezek a programok, amik a játéknak kellenének.
  • miskum
    #7539
    Sziasztok! COD5 eredetiben és egyszer csak nem megy online-ba. És onnantól soha többet. Ráadásul 3 gépen. Online servise error meg can not connect to online services megy mindegyiken. Routert már szana-szét konfiguráltam, nyitott portok, meg minden, ez sem segít. Valaki tud megoldást?
  • zpp0663
    #7538
    Hellosztok!

    Van aki ps3mon tolja a world at war-t? Ha van ilyen SEGÍTSEN KÉREM: hogyan lehet jelenteni a cheatelt embereket? MErt a tököm tele van, hogy fel megyek S&D módra, és már repkednek az ellen-ek, és halhatatlanok. NAH MENNYENEK A PI**ba.. nemtudom, mit tehetnék, hogy lehet jelenteni őket vagy valami...

    elveszik az egésztől a kedvemet...