15
  • DoctorJohnson
    #15
    :)))

    Titanic 2 - a jéghegy

    A tartalomból: a filmben -szemben a Titanic első részével- most a jéghegy sorsát láthatjuk bő 3 órán keresztül. annak a jéghegynek az utolsó napját követhetjük nyomon, ami annyi ember halálát okozta. a film első 2 órájában a néző láthatja egy jéghegy unalmas napjait, majd az utolsó fél órában a 2 perc alatt elhaladó és a jéghegyünket felhorzsoló titanicot láthatjuk illetve jéghegyünk litániáját.
  • DoctorJohnson
    #14
    "Ha valaki szereti a H.K.-át és még meg is értette(?), az hogyan örülhet és/vagy gondolhatja, hogy lesz folytatása? :D"

    ott a pont
  • Sybee
    #13
    A Harcosok Klubját tilos folytatni! Hacsak a regényíró Chuck Palahniuk nem álmodik egy újabb látomást papírra. :) Szerintem a többi regényéből is jó film lenne. pl.: Halálkultusz
  • DompR
    #12
    HK2t tényleg nem lehetne csinálni, de mondjuk egy párhuzamos történetet ki lehetne belőle hozni, kérdés, hogy megérné-e? De az sg címadás tényleg "gagyul"
  • ProGabe #11
    kb ezt akartam írni én is.én nem azért kattinottam a cikkre,mert azt reméltem a HK2-ről szól,hanem azért hogy megtudjam nem az lesz(hál' Isten ez beigazolódott).hogyan is lehetne???
    titanic 2-t a népnek :\
  • Inquisitor
    #10
    Ha valaki szereti a H.K.-át és még meg is értette(?), az hogyan örülhet és/vagy gondolhatja, hogy lesz folytatása? :D
    Arról van szó, hogy ezek ketten ott brilliroztak nagyon mint szinészek, várhatóan ez a film se lesz sz*r, legalább is ha csak a szinészeken múlik.
  • Jack Bauer ahős
    #9
    Botrány! :) Helyette nézzétek meg a Fűrész 4 betiltott előzetesét.
  • djukel
    #8
    Köcsög bulvár hatásvadász cimadó gecik!
  • pauly
    #7
    na ja
  • drizzt1666
    #6
    hatásvadász cím. sg színvonal...
  • haxoror
    #5
    Elég félrevezető a cikk címe...
  • heszky
    #4
    én is mások is csak a cím miatt pattantak ide de lehet h. jó lesz a film....
  • DoctorJohnson
    #3
    És miért kell ez a buta cím???????
  • gyuri12
    #2
    há' bazmeg, már kezdtem örülni,hogy lesz Harcosok klubja kettő:(
    ez az esgé egyszer szarabb,már elnézést:/
  • GrimReaper78
    #1
    Már megint a csúsztatás a címben...