171
Meghalt Colin McRae
  • Szabi #171
    9 :-/
  • Stockbauer33 #170
  • Met
    #169
    7 éve
  • Szabi1991
    #168
  • Metwork
    #167
    :(
  • Szabi1991
    #166
    eltelt 2 év.. :(
    [center]
  • Szabi1991
    #165
    és aznap lesz hösökterén subaru tali !
  • Szabi1991
    #164
    jaja :-(
  • Met
    #163
    15.én lesz 2 éve
  • Szabi1991
    #162
  • MaSzKa
    #161
    http://www.youtube.com/watch?v=Ci_p6ulyTRg&NR=1
  • NeoMaN
    #160
    :FFF
  • Met
    #159
    sajnos
  • STurmGewehr
    #158
    Hát így járt
  • Dexantreal
    #157
    Így már értem, thanks infot.
  • Szabi1991
    #156
    #154 :D
  • Met
    #155
    Igen és volt, hogy nagykalapácsal kezelte a bal hátsó sárvédő hajlatot:)
  • Szabi1991
    #154
    29-35 mp
  • Ricky Bobby
    #153
    Alabama alltalaban = Nascar Central
  • Ricky Bobby
    #152
    Ha jol emlekszem az Colin McRae volt, aki mikor a Ford Focusja lerobbant egy rallye szakaszon, kiszalt az autobol, probalta megjavitani, de nem tudta. Ezutan jo nagyokat bele rugdalt az auto elejebe, es meg a motohaztetot is jol megkezelte... Kiderult, hogy a gaz bovden szakadt ell.
  • tzsoltika
    #151
    Erre nem gondoltam hogy még amerikában is az SG-t böngészik :) jó ezt látni
  • Dexantreal
    #150
    Ok, thanks infot.
    Bár nem értem, hogy miért kérdezné a Nascart midnenki, de te tudod, ebben nem vagyok járatos, Nascart is csa knéha nézek.
  • gordon 24
    #149
    McRae elcseszte azt egy kicsit. Amikor Burnsel csatázott és az utolsó futamon ripityára törte a Fordot. Malcolm Vilson igen csak kikészült. Utánna való évben még igen de utánna elhagyta a Fodot. A Citroen meg nem igazán ment neki. Sokszor törte ezért nevezték el MCcrashnek a Wrc-s csapat fönökök. Mivel a Citroennél sem ért el semmi olyan eredményt amit vártak töle ezért kitették onnan is. Ráadásul most már nem indithat egy csapat korlátlan mennyiségű autót. Igy nem meradt helye. Ugy mint Delcurnak, mint Freddy Loixnak, Mint Alister Mcreanek , Gigi Gallinak és még sorolhatnám. Ezért hagyta ott a WRC-mezőnyét. Amit nagyon sokan sajnálnak azóta is. Utánna Dakaron ment. Tehetséges egy pali volt de sajnos az utolsó pár éve a Rallyban elég rosszul sült el.


    Itt az a baleset amivel elvesztette a VB-t Burns ellen:
    2001 great Britan
  • Ricky Bobby
    #148
    Ya AM ban elek, Huntsville, Alabama. tudom kerdezni fogja mindenki....igen: szeretem a nascart de azert a rallye a kedvencem. A Subaru most mar persze nagyon elterjedt nemcsak maga a sport miatt, de inkabb, (es ez hulyen hangzik) a Playstation video miatt. Mint pl. Richard Burns rallye, es persze Colin McRae 'DIRT'.
    Az biztos hogy rallye versenyzoknek jo nagy bronzbol keszult golyojuk van. Sztem ok a leg teknikasabb versenyzok az auto sportban. Itt nincs vedo korlat, homok lefuto stb.
    Kulonben, Colin McRae jol ment a Ford Focus al is. Nem tudom hogy miert nem maradt a WRC ben.
  • Aquir
    #147
    nem annyira ismertem mint kellett volna, mert alapvetően kedvelem a rallyt. nyugodjon békében :(
  • Dexantreal
    #146
    Colin McRae - origo

    Amúgy Ricky Bobby nem baj, nyugodtan jöhetsz emlékezni ide, azért van a topik.
    Szép beszéd.
    Öhm, Amerikában élsz, hogy így írtad: "Emlekszem meg a 555 SUBARU ra, annak idejen itt amerikaban senki sem hallott a Rallye rol. " ?
    Amúgy picit meglepő, azt hittem, hogy ott ismerték.
  • Ricky Bobby
    #145
    ahhhhh olvasgatva ezt a TOPIC ot, nem tudom hogy jo hellyen jarok-e...

    Ide nem vitatkozni jottem hanem inkabb a Colin McRae re szeretnek megemlekezni...ha ez ok veletek.

    Emlekszem meg a 555 SUBARU ra, annak idejen itt amerikaban senki sem hallott a Rallye rol. Most pedig mar az X-Games en is csak azt hasznaljak. (a WRX STI verzio)
    Ez nagy veszteseg az angol es world motorsportnak. EGy par evvel ezelott RICHARD BURNS, 2005 ben pedig MICHAEL PARK.. Most pedig COLIN McRae es a fia......es a fia baratja aki csak 6 eves volt....es a Colin Haverja, 37 evesen...

    Rest in peace man...and god bless you all.
  • Dexantreal
    #144
    Nemtom :S, én nem néztem, csak gondoltam beteszek róla infot és sztem ez ne mrrészletes adat, biztos vannak benne hiányosságok.
  • trogerzsiger
    #143
    Ő nem vett részt roc-on?
  • Dexantreal
    #142
    Colin McRae a Wilkpedia-n

    Ezt azért bemásolom:

    Colin McRae about to drive his WRC Impreza at the Festival of Speed 2007
    World Rally Championship record
    Nationality Scottish
    Active years 1987–2006
    Teams Subaru, Citroën, Ford, ©koda
    World rallies 146
    Championships 1 (1995)
    Wins 25
    Podium finishes 42
    Stage wins 477
    Points 626
    First world rally 1987 Swedish Rally
    First win 1993 Rally New Zealand
    Last win 2002 Safari Rally
    Last world rally 2006 Rally of Turkey




    R.I.P.
  • Dexantreal
    #141
    Lolmá....fiúklányok izé fórum vazzeg.
    #140 Nem!
    :PPPPP
  • gyuri12
    #140
    de
  • zoolee
    #139
    Nem én kezdtem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    El képzelem micsoda nemzetiségiek..-.-
  • gyuri12
    #138
    én is aztat mondtam
  • Met
    #137
    ezt ne itt, jó?
  • gyuri12
    #136
    majdnem 14 évesen? hehehe,hagyjál má!
    (nem akarok a mai fiatalságról batyakodni,de az összes osztálytársamnak[természetesen csak a fiúknak] van már bajszuk/kezdd nőni,és "csöpög" is nekik. nekem is.)
  • zoolee
    #135
    Gyurika, neked még nem is csöpög..-.-
  • gyuri12
    #134
    hogy őszinte legyek, ha átlasgabb ember lennék,én is a dudákra kapcsolnék:D
    najó,befogom:/
  • Dexantreal
    #133
    Aha, ja.
  • gordon 24
    #132
    Mondjuk ebben is van valami. Lehet nem használhatják a nevét már. Ez egy jó kérdés.
    De majd kiderül. Igaz engem abszolut nem érdekel mert szerintem a 2 óta igen negativ irányba fejlődött ez a játék. Ebben a topikban nem is erről kellene beszélni. Mindenestere kifog derülni.